Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ako je Vučić naredio ja se slažem apsolutno sa tim naređenjem.
    Dakle dilema, trilema, zašto je Đorđević odstranio sa spiska Kalinu i Nedu je rešena i nema više potrebe da se o tom slučaju raspredaju razne (i sada vidim) pogrešne teorije koje zastupaju mmajstor, Wolfi, mark it zero & ja.
    Kraj, finito.

    Nije kraj, Raduljica je više Braduljica i zato je Muta insistirao na njegovom dolasku a cimer mu je žestoko protestvovao jer ga maltretira sa Metalikom i ne dozvoljava BMK, Teodosić je konačno pomerio guzu iz kumovog kafančeta a Bobi završava treći četvrti deo Džon Viks i nema vremena za treninge (ili ima).
    Braduljica svako jutro recituje Kadinjaču (da slučajno ne zaborave ti mrski grobari) muta ga cima za bradu i gladi ćelu selektoru...
    P.S. ispašćemo u četvrtfinalu.
    Last edited by nebitan; 06-08-19, 18:43.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Sve bih ja tebi verovao a i Saletu, samo imam jedan mali problem.
      Naučio sam da se neke stvari najlakše vide kroz neke detalje.
      Nekako posle ne pozivanja Kalinića , pojavio se Raduljicin pismeni sastav o "divnoj zemlji i divnim ljudima"

      Suviše sam " mator" da verujem u slučajnosti[emoji41]

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Mi smo svi suvise matori i prosli toliko toga da nam je tesko da sada verujemo bilo kome...izgubili smo to. Pocev od komsije, prijatelja, rodjaka pa do nekih retkih svetlih primera u drustvu kao sto je npr. reprezentacija. Pre cemo poverovati u neku negativnost kroz teoriju zavere nego u pozitivnu nameru, cak i ako svi dokazi pokazuju da je zemlja okrugla a ne ravna ploca. Toliko smo otisli u out, nista nam vise nije sveto i u svaku stvar ugradjujemo negativne frustracije koje su se natalozile tokom godina...

      Kad ti ubiju veru i nadu i buducnost to je kraj - depresivna nacija... pa kako onda i ocekivati da najbolji od nas i na sportskom planu naprave neki uspeh, kada reprezentuju nas ovako depresivne, sumnjicave i neverujuce?

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Niko nijednog trenutka nije osporio Kaliniceve igracke kvalitete. Tako da mozete da prestanete sa ovim. Razlozi definitivno nisu njegovi igracki kvaliteti, svi se slazu da igracki treba da bude u 12. Isto kao i Micov svaki od prethodnih okupljanja. Druge stvari su presudile, neko podrzava takvu odluku, neko ne, i oko toga se moze diskutovati (mada je dosta bilo zaista), samo prestanite sa ovim losim spinovanjem.
        Ma brate nije dosta i treba do besomučnosti ponavljati ovu šlajmaru od odluke, i sve potom što se dešava. Reprezentacija Srbije je dotakla najniže dno još od 2005. Neka je sramota Đorđevića i Danilovića što prave ovaj cirkus i sprdačinu od reprezentacije, a po nalogu Vučića.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Đorđević i Vučić se možda i ne poznaju.
          Zabole me i da je suprotno.
          Ovde vrlo dobro ljudi znaju šta je vođi po volji.
          Ne bih nikada mogao da poverujem da je Đorđević sebi dozvolio da mu se jedan bivši huligan pripravnik meša u posao.

          Jednako nisam mogao da verujem u ono što sam gledao i nadao se da je neko montirao.
          Ono kada Vučić onako ponižava Vanju Udovičića u Bjelorusiji na onim nekim levim igrama Evrope.
          Pazi, taj Udovičić je jedno vreme bio najveći igrač u jednom nelukrativnom i ne baš popularnom sportu,
          ali bez razlike je igračka legenda tog sporta, ne samo naše reprezentacije.
          Ćutke, štaviše smeškajući se potvrđivao sve što je izgovarao jedan neplivač operisan od smisla za humor i čovek krajnje opasnih namera
          da u potpunosti upropasti supstancu ovog društva a ne samo države.

          Još jednom ponavljam, bez tog Kalinića možemo da igramo.
          Zabole me i za njim.
          Igrali smo mi nekada i bez Đorđevića kada se Dražen Petrović pitao, pa smo bili prvaci sveta.
          Nego ovde smrdi do neba umešanost nekog drugog faktora u odabir igrača.
          Faktora koji nije košarkaški, stručni, pedagoški ili sportski.
          Last edited by Jaqen Hghar; 06-08-19, 17:30.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            E ako je Vučić naredio ja se slažem apsolutno sa tim naređenjem.
            Dakle dilema, trilema, zašto je Đorđević odstranio sa spiska Kalinu i Nedu je rešena i nema više potrebe da se o tom slučaju raspredaju razne (i sda vidim) pogrešne teorije koje zastupaju mmajstor, Wolfi, mark it zero & ja.
            Kraj, finito.

            Nije kraj, Raduljica je više Braduljica i zato je Muta insistirao na njegovom dolasku a cimer mu je žestoko protestvovao jer ga maltretira sa Metalikom i ne dozvoljava BMK, Teodosić je konačno pomerio guzu iz kumovog kafančeta a Bobi završava treći četvrti deo Džon Viks i nema vremena za treninge (ili ima).
            Braduljica svako jutro recituje Kadinjaču (da slučajno ne zaborave ti mrski grobari) muta ga cima za bradu i gladi ćelu selektoru...
            P.S. ispašćemo u četvrtfinalu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Reprezentacija je dotakla dno sa Vujoševićem i onim Islanđaninom i moskitosima, renesansa je krenula sa Dudom i sada samo nastavlja Đorđević (ima pojedinačnih nepravdi nepozivanjem nekih igrača, ali nije nepremostivo za uspeh repke)...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ma, vole samozvani strucnjaci da kritikuju vise nego leba da jedu.
                Kao da ih neko uzima za ozbiljno.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Opustite se, leto je u sredini, lepo vreme..prosetajte, manite se filozofiranja.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • To voli svaka vlast.
                    Posebno tiranska.
                    Sunce sija, vetar ćarlija, a mozak na paši.

                    Za mene leto tek počinje.
                    Na godišnjem sam od ponedeljka

                    Comment


                    • Mislim na ove sto bi da se prepiru i menjaju tudja misljenja. Sutra je mec protiv Finaca pa da vidimo na sta licimo

                      Svakako SP je izgubilo na tezini zbog silnih otkaza..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Inače ulaznice za utakmicu protiv Finaca su u rasponu od 500 rsd do 4000 rsd.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          E ako je Vučić naredio ja se slažem apsolutno sa tim naređenjem.
                          Dakle dilema, trilema, zašto je Đorđević odstranio sa spiska Kalinu i Nedu je rešena i nema više potrebe da se o tom slučaju raspredaju razne (i sda vidim) pogrešne teorije koje zastupaju mmajstor, Wolfi, mark it zero & ja.
                          Kraj, finito.

                          Nije kraj, Raduljica je više Braduljica i zato je Muta insistirao na njegovom dolasku a cimer mu je žestoko protestvovao jer ga maltretira sa Metalikom i ne dozvoljava BMK, Teodosić je konačno pomerio guzu iz kumovog kafančeta a Bobi završava treći četvrti deo Džon Viks i nema vremena za treninge (ili ima).
                          Braduljica svako jutro recituje Kadinjaču (da slučajno ne zaborave ti mrski grobari) muta ga cima za bradu i gladi ćelu selektoru...
                          P.S. ispašćemo u četvrtfinalu.
                          Meni je Raduljica faca (izbor muzike, rezoni, opustenost, motori...; ne znam za taj pomenuti sastav o dobrim ljidima...). Poprilicno je razlicit od (vecine) folk ostatka... Pretpostavljam da bih se radije druzio sa njim nego Jokicem koji se veseli uz nemam pojma sta (ali mi nije prijalo ni onih par sekundi na snimku), ali ovde se iznose misljenja o igrackim kvalitetima i trenutnim sposobnostima.
                          @mm - ako su kancer za ekipu, kao sto napisa, onda se lepo kaze - kvare atmosferu (kapiram da i oni slusaju neku drugu muziku..., ili sta vec (imaju svoje misljenje npr.)), ili su povredjeni jer po kvalitetu su svakako za 18. Kalina za 5, a Neda (po meni) za 12 umesto Gagija.

                          Comment


                          • Kalinic je upozoren na ponasanje od Djordjevica jos dok je igrao u Zvezdi,ovaj se na to ne osvrce,dovoljno je samo pogledati emisiju kod Sarenca sa Kalinicem i cuti sta on prica da se shvati zasto ovaj put nije na spisku. Zalio se da nema slobodno leto,da je zbog povrede rizikovao karijeru u klubu,pricao o Jokicu,otkazima u reprezentaciji i taj stav je totalno razlicit od onoga sto Djordjevic trazi od reprezentativaca.
                            S Nedovicem ne znam sta je problem,meni deluje da je u pitanju taktika,imamo vec dva vrhunska beka napadaca,tri plejmejkera.
                            Macvan je posle Bjelice nasa najbolja cetvorka i ako je postojao promil sanse da se nadje na SP,cak ako je selektor samo hteo da vidi licno u kakvom je stanju i za sta je sposoban Macvan,njegov poziv u 18 je apsolutno opravdan,svakako i takav moze da doprinese i treninzima i atmosferi u reprezentaciji.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Kalinic je upozoren na ponasanje od Djordjevica jos dok je igrao u Zvezdi,ovaj se na to ne osvrce,dovoljno je samo pogledati emisiju kod Sarenca sa Kalinicem i cuti sta on prica da se shvati zasto ovaj put nije na spisku. Zalio se da nema slobodno leto,da je zbog povrede rizikovao karijeru u klubu,pricao o Jokicu,otkazima u reprezentaciji i taj stav je totalno razlicit od onoga sto Djordjevic trazi od reprezentativaca.
                              S Nedovicem ne znam sta je problem,meni deluje da je u pitanju taktika,imamo vec dva vrhunska beka napadaca,tri plejmejkera.
                              Macvan je posle Bjelice nasa najbolja cetvorka i ako je postojao promil sanse da se nadje na SP,cak ako je selektor samo hteo da vidi licno u kakvom je stanju i za sta je sposoban Macvan,njegov poziv u 18 je apsolutno opravdan,svakako i takav moze da doprinese i treninzima i atmosferi u reprezentaciji.
                              Hvala sto si nam objasnio Mihajlo. Katanac prica oko sastava za Kinu.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Zna to Sale Nacionale.
                                To kako je kad se remeti atmosfera u reprezentaciji.
                                Zato ga je maestro Dražen odstranio sa spiska 1990

                                Comment

                                Working...
                                X