Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro bre čika Kronose pa nije u redu da Crnogorci ucenjuju dete za koga će da igra. A i ocu se nakupilo, verovatno.

    Comment


    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
      Dobro bre čika Kronose pa nije u redu da Crnogorci ucenjuju dete za koga će da igra. A i ocu se nakupilo, verovatno.
      Dete ce sutra da pljune na svu paznju koja mu se ukazuje - isto kao i vi pogranicni potomci VIII ofanzive.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Andrija Vukovic, igra u Buducnosti (MNE), ima talenta, otac zesci komad budaletine.
        Jes vala, komad budale. Doborodosao nazad Kronose.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ne znam koja je to ofanziva, a vidi ovog Losmija koliko je dobar čovek. Sad se kajem što sam te ikada zezao. On zakopa ratne sekire i krene od nule onako od srca.

          Čika Kronos i Losmi i svi zajedno... o kako je dobro, videti vas opet, Losmi stavi ruke, na čika Kronijeva ramena, i kao nekad, stalkuj ga nezno, za ona dobra, dobra dobra stara vremena.

          Ulepšali ste mi dan!

          Comment


          • Decko ima pravo da bira za koga ce da igra.. Ako je Srbin i treba da igra za nasu reprezentaciju.
            Ne vezano za to, otac jeste ozbiljan komad budale, na osnovu onog saopstenja.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Decko ima pravo da bira za koga ce da igra.. Ako je Srbin i treba da igra za nasu reprezentaciju.
              Ne vezano za to, otac jeste ozbiljan komad budale, na osnovu onog saopstenja.
              Decko ce, zbog ambicija i alavosti roditelja, ostati bez neke iole bitne karijere - ma kakav talenat bio.
              Nije prvi put.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Decko ce, zbog ambicija i alavosti roditelja, ostati bez neke iole bitne karijere - ma kakav talenat bio.
                Nije prvi put.
                To je zamjena teza. Zar nije đukački da mu tamo neki savez podmeće nogu, da je htio igrati za kosovo lakše bi došao do papira.

                Comment


                • Ja da sam on, ja bih pre za Albaniju igrao nego za Srbiju. Trebao je pustiti da mu dete igra za Crnu Goru, ma i za Kosovo bolje da igra nego za Srbiju.

                  Živim za dan kada ću zameniti srpsko državljanstvo nekim drugim, živim. Fuj jebote

                  Comment


                  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                    Ja da sam on, ja bih pre za Albaniju igrao nego za Srbiju. Trebao je pustiti da mu dete igra za Crnu Goru, ma i za Kosovo bolje da igra nego za Srbiju.

                    Živim za dan kada ću zameniti srpsko državljanstvo nekim drugim, živim. Fuj jebote
                    Samo da Kalini nesto zameras. LoL dobrodosao drugosrbijanac
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ako dođe u Partizan onda neće, jel tako Kronose?
                      Hajde da pitamo naše Đetiće o čem' se tu radi.
                      Ivane, Stefane, Nemam ti kad, sigurno ste verziraniji o čemu se tu radi?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Samo da Kalini nesto zameras. LoL dobrodosao drugosrbijanac
                        Zbog cega bi drKalinic bio izuzet od kritike?
                        Samo zato sto je tapkao loptu u familijarnoj akviziciji?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Zbog cega bi drKalinic bio izuzet od kritike?
                          Samo zato sto je tapkao loptu u familijarnoj akviziciji?
                          Sta je to Kalinic konkretno rekao? Ono sto svi misle i znaju. Nije dao dobar primer, ali evo dacu ja. Prodaja glasa za 1k dinara, znaci 8e,neki za manje,doduse neki i za vise. Ljudi koji su ostvareni se prodaju za uloge,posao trenera,saveza itd..zavisni smo prema drugu, komsiji ako ima dinar vise..svako gleda u tudji novcanik itd itd...ovde cu stati.

                          Hoces da budes kao Turska, Rusija ..da ne sme da se kaze svoja misao, Kalinic je turski Kanter..Niko ne sme da kaze sta misli,ljudi dobijaju otkaze u repki,firmama,..uzas je ovo postao. Najgore jeste sto su ljudi u zabludi da zive slobodno,to je privid slobode..

                          Kalinic je podlozan kritici kao i svi, ali ne i da mu se uzme mesto u repki. Mnogo budala imadanas bitne uloge..al najbitnija je ona gde lik za 15 minuta od sina menadzera dodje do sina radnika za 500e..

                          Da ne idem u dubiozu, znam da je najlepse i najlakse da gledas svoj posao dok ti drzava krvari, sto bi ti nesto dao kad ti ona nije dala nista?
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ono sto svi misle i znaju.
                            Ne možeš reći svi. Ne možeš čak reći ni većina zna. To je tvoje mišljenje i drži se jednine.

                            Comment


                            • Niko i ne kaze da cmeo biti izvan 4, pa i ja bih bio u medalji. Kvota za nasu medalju je bizarna,moguce da ce zasrati ali ne mogu da navijam kontru. A Djordjevica ne bih na Avatar stavio nikada.

                              Kronos naravno opet provocira i citira tekst od pre 10 sati, svakako tom treneru jedini koji su mu pljuvali i psovali sve, jesu navijaci KKP kad imje ubacio 40+. Mi nismo zagrizeni klubastvom,sto bi bili? 5-6 godina mlatimo titule,a bice jos toliko. Mislim da je pritisak na drugima i u drugima
                              Last edited by Karamazov; 02-08-19, 20:30.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • A Losmi daj izvadi mi opozicione Kalinićeve izjaeve pre spiska, u novinama i na tw? Kako da nadjem to?

                                Šta je pričao tačno protiv Vučića?

                                Sada ćemo analitički crno na belo da rastavimo na proste činioce hronološki sled dogadjaja da vidimo ima li tu šta
                                Last edited by Cassius Clay; 02-08-19, 20:18.

                                Comment

                                Working...
                                X