Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sta je Danilovicu, sto je ovako natecen?




    Nisam gledala, onda vrv ne bih ni pitala
    Da kod njih sezone traju s kroz drugacije u svim sportovima.


    Losmi, skrati jezik i ne zovi me aman Mioljica
    Alkohol je zlo ...a on ga pije kao vodu .....

    Comment


    • Posto vidim da je forum naisao na neresiv problem, zakocio i zabagovao u svom normalnom funkcionisanju, predstavio bih vam moje resenje tj moj akcioni plan za SK zajednicu. Necu glumiti Marija Ahtisarija i necu pozivati na mir zaracene strane koje ocigledno imaju dovoljno argumenata da da se drze svoje price.

      Predlozicu vam najvecu opkladu u istoriji foruma,nesto sto do sada nikada niste videli, svaka povezanost sa psihom je slucajno namerna.
      Ne zvao se ja pickous... Indigo, razvezacu Gordijev cvor mozda pomalo oponasajuci Wililiama Styrona. Dacu vam dva izbora, mada se ponekad pitam da li je vama i jedan od njih drag i da li i jednom naginjete vise nego drugom.

      - izbor 1 -Ako Salo nas brat grobarski osvoji medalju, dakle ne polufinale, nista manje od medalje, svi ovi sto su ubedjeni da je trebao voditi ovog ili onog, nose Salo-a, kao avatar narednih pola godine. U potpisu im stoji Sasa Djordjevic najbolji trener.

      - izbor 2 - Ako Salo ne osvoji medalju, znaci ispadne u grupnoj fazi, ispadne u polufinalu, zato sto nije poveo ovog ili onog, svi oni koji su ga zdusno podrzavali ovde nose Radonjica, Dalaj Lamu, golog Robreda, sta god oni prvi odrede.

      Ma zajebi sest meseci, neka bude godinu dana. Ovo je prilika za sve nabedjene a i za one koji tu nisu da pokazu koliko veruju u svoj stav i svoju pricu. Ja kada verujem u nesto idem do kraja.

      Postoji samo jedno pravilo ako izgubite:
      Nema ljutnje, nema frustracije, nema izbegavanja kazne, nema prekidanja kazne i naravno nema vise rasprave nakon toga da li je Sale Djordjevic dobar trener ili nije.

      Mozete se opredeliti tako sto upisete: izbor 1 ili izbor 2.
      Odlucite da li ste ljudi ili sise
      Poyy
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Razlika je samo u tome sto ja smatram neuspehom samo ako se ne plasiramo na kvalifikacije za Olimpijadu,nije Srbija americki Drim tim pa da moze da racuna na sigurne pobede protiv podjednako kvalitetnih ekipa Kanade,Grcke,Spanije,Australije,Litvanije,Francusk e i nije pretplacena na medalje,vise nismo stara Jugoslavija,mi kao Srbija jos nemamo zlato,mozda se to sad promeni pa osvojimo zlato a mozda i ispadnemo u cetvrtfinalu,to je sport.

        Comment


        • Pa mi navijamo za nasu reprezentaciju. Sto bih zbog male opklade,koja nije ni za novac cak, tako nesto radio. Pa ja bih onja tim odveo do polufinala,ma ne treba imni trener kadbolje razmislim. Nije sad da je to nesto previse bitno prijatelji.

          Ne kladim se ja tako,kad se kladis,kladis se glavom. Nisam siguran dal mozemo ili ne. Nije ni problem da budemo i zadnji. Ako se budu borili,nece biti problema...
          Last edited by LosmiSK; 01-08-19, 17:51.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Posto vidim da je forum naisao na neresiv problem, zakocio i zabagovao u svom normalnom funkcionisanju, predstavio bih vam moje resenje tj moj akcioni plan za SK zajednicu. Necu glumiti Marija Ahtisarija i necu pozivati na mir zaracene strane koje ocigledno imaju dovoljno argumenata da da se drze svoje price.

            Predlozicu vam najvecu opkladu u istoriji foruma,nesto sto do sada nikada niste videli, svaka povezanost sa psihom je slucajno namerna.
            Ne zvao se ja pickous... Indigo, razvezacu Gordijev cvor mozda pomalo oponasajuci Wililiama Styrona. Dacu vam dva izbora, mada se ponekad pitam da li je vama i jedan od njih drag i da li i jednom naginjete vise nego drugom.

            - izbor 1 -Ako Salo nas brat grobarski osvoji medalju, dakle ne polufinale, nista manje od medalje, svi ovi sto su ubedjeni da je trebao voditi ovog ili onog, nose Salo-a, kao avatar narednih pola godine. U potpisu im stoji Sasa Djordjevic najbolji trener.

            - izbor 2 - Ako Salo ne osvoji medalju, znaci ispadne u grupnoj fazi, ispadne u polufinalu, zato sto nije poveo ovog ili onog, svi oni koji su ga zdusno podrzavali ovde nose Radonjica, Dalaj Lamu, golog Robreda, sta god oni prvi odrede.

            Ma zajebi sest meseci, neka bude godinu dana. Ovo je prilika za sve nabedjene a i za one koji tu nisu da pokazu koliko veruju u svoj stav i svoju pricu. Ja kada verujem u nesto idem do kraja.

            Postoji samo jedno pravilo ako izgubite:
            Nema ljutnje, nema frustracije, nema izbegavanja kazne, nema prekidanja kazne i naravno nema vise rasprave nakon toga da li je Sale Djordjevic dobar trener ili nije.

            Mozete se opredeliti tako sto upisete: izbor 1 ili izbor 2.
            Odlucite da li ste ljudi ili sise
            Poyy
            Dobar trener ili dobar selektor nije isto. Ja smatram da nije dobar ni u jednom ni u drugom, ove medalje je osvojio kada je manje više zavladala globalna nezainteresovanost reprezentativnom košarkom, pa mu je u tom smislu bilo lakše, a budimo iskreni dosta ga je služila sreća, da pored i velikog broj poraza u grupama ne samo da prođe dalje, nego i da izbegne najjače reprezentacije pre samog kraja. Naravno, videli smo i slučaj kada ga je sreća pogledala u vidu povrede Dončića a opet nije uspeo da ukazanu šansu iskoristi. Tako da će rasprave da li je dobar trener ili ne biti zato što ne vodi samo reprezentaciju nego i klub.
            Što se ostalog dela tiče slažem se da Saletovi Svedoci imaju zadovoljstvo da vide avatar Saše Đorđevića ukoliko se vratimo sa medaljom, dakle polufinale se ne računa, ali i sa druge strane da mi, objektivni ljubitelji i mahom poznavaoci košarke koji smo s druge strane, ukoliko se to ne desi biramo avatar i potpis koji će nositi svaki od njih, dakle Mihajlo10, Chiwi, mmajstor, Mark it zero, Mr. Wolf, naravno Indigo, Uroš (ne znam koji mu je nick ove nedelje), ma praktično svi grobari i poneki ciganin.Naravno, ne treba da spominjem da SVI moraju da pristanu i s jedne i s druge strane.
            Dakle, avatari i potpisi mogu, prestanak diskusije i kritike - taj film nećeš gledati, ovo je diskusioni panel i ljudi se upravo skupljaju ovde da razmenjuju različite stavove i mišljenja, nije niko nedodirljiv a pogotovo nije selektor sa gomilom svojih mana.
            I ja bih preformuslisao ovo da li je neko čovek ili sisa u da li si čovek ili pička (čelava ). Poyy i tebi i ostatku Sekte.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ja sam neutralan Deki
              Ne idem ni u jedan kos. Poyy

              Da mi je neko rekao da je avatar na nekom forumu bitniji od stava ne bih mu verovao.
              Jedino Deki sto ima cojones. Za sada.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • ova ekipa i predvodjena Nenadom Cankom dosla do 1/2 finala....

                Comment


                • Ja sam za..
                  Hoću da vidim koje su veličine beli bubrezi Saletovim protivnicima tj. Radonjinim svedocima.

                  Dakle izbor 1 Sale uzima medalju
                  Last edited by Chiwwi; 01-08-19, 18:40.

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    ova ekipa i predvodjena Nenadom Cankom dosla do 1/2 finala....
                    A ona se EP, da li bi doša do 1/2 da ju je vodio bilo ko ?

                    Comment


                    • Prethodnog EP? Recimo da bi bio dovoljan Vlade Đurović ili Dragan Šakota.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ma ko god kritikuje Djordjevica sto se mene tice nema pojma o kosarci i tu zavrsavam svaku raspravu s ovom decom. Od sad ovde razgovore vodim samo sa ovom drugom grupom ljudi koja voli reprezentaciju ko god da je vodi i ko god da igra,ne kritikuje zasto ovaj a ne onaj,koja nije klubaski obojena.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Prethodnog EP? Recimo da bi bio dovoljan Vlade Đurović ili Dragan Šakota.
                          Vlada Vukoičić možda ?

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Ma ko god kritikuje Djordjevica sto se mene tice nema pojma o kosarci i tu zavrsavam svaku raspravu s ovom decom. Od sad ovde razgovore vodim samo sa ovom drugom grupom ljudi koja voli reprezentaciju ko god da je vodi i ko god da igra,ne kritikuje zasto ovaj a ne onaj,koja nije klubaski obojena.
                            Ne mogu da odolim iako nisam ni Salov ni Radonjin svedok. Koliko godina ti imas oce?
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Samo ću napisati nešto iz svojih najradosnijih dana na forumu:

                              1. Dule Vujošević neznalica.

                              2. Dejan Radonjić slameni šešir.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Prethodnog EP? Recimo da bi bio dovoljan Vlade Đurović ili Dragan Šakota.
                                Originally posted by dekkard View Post
                                To koliko je jaka NBA liga pokazuje najbolje Marjanović koji za minornih 16 minuta u proseku uspeva da bude drugi najkorisniji igrač u reprezentaciji iako je maltene presedeo sezonu u Pistonsima. Dragića, Šredera i braću Gasol da i ne spominjem.
                                Bjelica jeste jedan od najboljih i doktor košarke je za sve naše reprezentativce u ovoj reprezentaciji, to što je propuštao takmičenja ne menja tu činjenicu.

                                Ono važnije, bravo momci, fenomenalan uspeh, ja sam prezadovoljan, u finalu samo opušteno i uživajte u igri!
                                Napisao Dekard nakon polufinala EP sa Rusima. Pritom se tačno znalo da je prekoputa u finalu Slovenija koja čeka pobednika..

                                Comment

                                Working...
                                X