Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Pomenuo je da je jedna od ideja da se ide sa 4 centra, sto sam ja pretpostavio da ce se desiti, ali rece chiwi da zaboravim na to.
    To ako vodi 4 centra je čist ustupak Raduljici, bahatost u tom slučaju dostiže vrhunac.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Pa je l on ima angazman, je l igra za one Kineze i dalje?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Aloooo igra li brada negde jos pored reprezentacije? -.-
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Aloooo igra li brada negde jos pored reprezentacije? -.-
          Igra u Kini Mioljice ne budi nervozna
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ma i kad nije imao klub u reprezentaciji je razbio a kamoli sad kad su ga Kinezi izvezbali,dosao u Srbiju nikad laksi,nije se izgleda snasao sa stapicima.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Ma i kad nije imao klub u reprezentaciji je razbio a kamoli sad kad su ga Kinezi izvezbali,dosao u Srbiju nikad laksi,nije se izgleda snasao sa stapicima.
              2019 je Mihajlo, jos si u 2014 godini. Pusti ti Radulju, ovaj prica o mladosti,nece jednog mladog povesti...i na 18 su mahom stariji..mladje je skartirao. Niko njega ne pljuje,vec samo pokusavamo pisati ovdei komunicirati na kosarkaskom nivou. Trenutno je to tema,videcemo za posle.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Previse si ostrascen prijatelju. Pa ja jedini i pisem o kosarci. Ti samo kukas. Ti i majstor na Kalis da hranite golubove i da se ne nervirate mnogo oko reprezentacije. Mogu oni i bez vase zastite.

                Ako ne znate da diskutujeta i da prihvatite tudje misljenje, batalite pricu. Samo Vi replicirate.
                Jel umes ti i tvoj partner iz Paralije da na ovoj temi reprezentaciji napisete nesto sem toga kako je Aleksandar Djordjevic los trener? Ako imas izvoli... ovako vas dvojica plus darko pancev ala Ica koristite ovu temu iskljucivo za napomenutu frustraciju... i ok je da imate takvo misljenje ali da mesecima a bogami i godinu dana vrtite tu pricu u krug to znaci da je u pitanju trolovanje jer vas reprezentacija uopste ne interesuje, nego samo merenje patke ciji je tata veci.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Aloooo igra li brada negde jos pored reprezentacije? -.-
                  Misli,selektor,na buducnost zajedno sa Macvanom,Bircom,Todorovicem,Avramovicem,jedinpo ga i..hebo Vrabac sto nije promenio drzavljanstvo.

                  Comment


                  • Koje mlade da vodi kad svi ispadaju od Britanije,velesile u kosarci u njihovom uzrastu,nemaju minutazu u klubovima,ja sem Davidovca a on ima sigurno preko 20 godina ne vidim nijednog mladog koga je mogao da stavi na siri spisak. Nije Raduljica samo 2014 dobro igrao nego svaki put kad je bio u reprezentaciji,nije on ni mator,31,32,tad moze najbolje partije da pruzi,Gasol igra sa 40 a mi treba da se odreknemo Raduljice sa 32 iako nam igra vrhunski u reprezentaciju,ja nisam za to dok ne dodju mladji koji su bolji od njega,za sada imamo Jokica,Milutinova a Raduljica i Bobi mogu jos uvek da budu korisni.

                    Comment


                    • E al ovo je najjače Kinezi ga izvežbali.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        E al ovo je najjače Kinezi ga izvežbali.
                        Bobi moye da bude koristan moyda najkorisniji igrac EL moye da bude koristan ...mati moja ....

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa je l on ima angazman, je l igra za one Kineze i dalje?
                          Kineska liga se odavno zavrsila a ako se ne varam pocinje u februaru. Ako si gledala emisiju sa Sarenim njemu je plan da se vrati u NBA.

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            Bobi moye da bude koristan moyda najkorisniji igrac EL moye da bude koristan ...mati moja ....
                            Ne znaju vise sta pricaju, izjeda ih klubastvo.

                            @mmajstor

                            Pa kako ja mrzim coveka za kojeg i sad kazem da je najbolji plej svih vremena u Evropi,bolji i od Parkera, Marculjonisa itd...kako mislis da ja njega mrzim? Samo kritikujemneke njegove odluke, ti si tu da ispravljas krive drine.

                            Opusti se covece,leto je..2019 godina,imas toliko nacina da uzivas u zivotu. Mani se svadje i provociranja niskih udaraca. Nije moj nivo da ti odgovaram na taj nacin.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Mozete vi da potcenjujete kinesku ligu koliko hocete,tamo igraju neki odlicni bivsi NBA igraci,nisu ni Kinezi za bacanje,dali su jednog Jao Minga svetskoj kosarci,a tamo Raduljica dominira,ne sedi na klupi i mase peskirom kao Bobi u NBA ligi. Moze Bobi da bude koristan jer ne sme da igra vise od 10 minuta posto kad ga uhvate u pik igru onda nema stajanja pune nas do kraja kao Slovenci na EP,zato i nema minutazu u NBA ligi.

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Mozete vi da potcenjujete kinesku ligu koliko hocete,tamo igraju neki odlicni bivsi NBA igraci,nisu ni Kinezi za bacanje,dali su jednog Jao Minga svetskoj kosarci,a tamo Raduljica dominira,ne sedi na klupi i mase peskirom kao Bobi u NBA ligi. Moze Bobi da bude koristan jer ne sme da igra vise od 10 minuta posto kad ga uhvate u pik igru onda nema stajanja pune nas do kraja kao Slovenci na EP,zato i nema minutazu u NBA ligi.
                                Si gledaoti kinesku ligu nekada? Bar jednom?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X