Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Bogdan na prvenstvu:

    20.4 poena
    5 asistencija
    3.4 skokova

    za 31.8 minut po mecu.

    Uvrscen u najbolju petorku turnira.
    ... i fulao kad je bilo najvažnije, što mu nije bio prvi put.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      ... i fulao kad je bilo najvažnije, što mu nije bio prvi put.
      Sa Litvanijom kolega. Doduse nije omasio, "samo" mu je ispala..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Sa Litvanijom kolega. Doduse nije omasio, "samo" mu je ispala..
        Pametnjakovicu, kada smo igrali sa Litvanijom na poslednjem EP?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • I sa Litvanijom, i u finalu prošlog EP kad je izgoreo na kraju, tako je.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Pametnjakovicu, kada smo igrali sa Litvanijom na poslednjem EP?
            Cemu nervoza prijatelju. Mislio sam na ono pre.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              ... i fulao kad je bilo najvažnije, što mu nije bio prvi put.
              Da i toga je bilo ali, bitnije od postignutih koševa je potrošnja lopti i opet kažem, koliko se sećam on nije nešto bio fit, da li je igrao povređen ili bolestan ili nije imao adekvatnu izmenu pa je previše gulio i podsvesno racionalizovao svoju igru u napadu i odbrani ne mogu da se setim. Tada je Bogdan bio nosilac u Feneru a Gudura ipak druga, treća opcija u Zvezdi (ne poredim ih).
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ne znam na sta si mislio, upadas kao padobranac u pricu oko proslog EP-a sa necim desetim sto uopste nije bila tema razgovora. Ganac je napisao da covek nije "pokazao svoj raskosni talenat" na tom turniru, a uspeo da upadne u najbolju petorku turnira.


                edit: potrosnja lopti...

                1.7 izgubljenih po mecu, sut za dva: 67.7%, za tri: 29.2. Mislim, kontam da vam je decko kriv za sve, ali bar malo imajte dodira sa realnoscu kada pisete nesto.
                Last edited by mark !t zer0; 31-07-19, 12:06.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  I sa Litvanijom, i u finalu prošlog EP kad je izgoreo na kraju, tako je.
                  Mislim da je polufinale kolega bilo, tad nismo uzeli medalju.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Da i toga je bilo ali, bitnije od postignutih koševa je potrošnja lopti i opet kažem, koliko se sećam on nije nešto bio fit, da li je igrao povređen ili bolestan ili nije imao adekvatnu izmenu pa je previše gulio i podsvesno racionalizovao svoju igru u napadu i odbrani ne mogu da se setim. Tada je Bogdan bio nosilac u Feneru a Gudura ipak druga, treća opcija u Zvezdi (ne poredim ih).
                    Previše ga je forsirao Đorđević, i njega i Mačvana, zato i ne krivim njega za taj poraz. Jednostavno loša postavka igre, Kokoškov je iskoristio SVE što je mogao da iskoristi od potencijala svojih igrača, čak i nakon povrede najboljeg igrača, Đorđević ni 30%.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ovo se zove trazenje dlake u jajetu,jeste ga previse forsirao jer nije imao drugog raspolozenog igraca,Jovic,Micic povredjeni,Guduric zelen,veci je problem bio sto je Bobiju dao vise minuta nego sto je trebalo i za to vreme Dragic i Prepelic su nas napunili iz pika ali ne zameram Djordjevicu nista,falilo je mnogo igraca i napravio je veliki uspeh tim finalom i veci nego sto su ova finala sa Amerima.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Ovo se zove trazenje dlake u jajetu,jeste ga previse forsirao jer nije imao drugog raspolozenog igraca,Jovic,Micic povredjeni,Guduric zelen,veci je problem bio sto je Bobiju dao vise minuta nego sto je trebalo i za to vreme Dragic i Prepelic su nas napunili iz pika ali ne zameram Djordjevicu nista,falilo je mnogo igraca i napravio je veliki uspeh tim finalom i veci nego sto su ova finala sa Amerima.
                        Pa Dragić i Prepelić su nas napunili jer spoljnja linija nije dobro branila a opet nije braniila jer je njima ulazio i sajd baj sajd frižider kada bi im zatvorio ulaz, ako bi im prišao onda bi ulazom rešavali ili asistencijom Vidmaru, u ćošku su im uvek bili onaj tamnoputi slovenac iz Reala...Pa i Jaka nas je odvalio, jednostavno njima je sve ulazilo, Bogdanu nije i to je to.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Ganac, izvini, samo da pitam jos jednom. Dakle ti ostajes pri misljenju da Bogdan Bogdanovic na poslednjem EP-u nije pokazao svoj raskosni talenat? Covek koji je bio u najboljih 5 uz rame sa Gasolom, Doncicem, Dragicem i Svedom. Pitam jer najiskrenije ta recenica mi nema dodira sa zdravim razumom. Po meni postenije bi bilo da si rekao da zameras Bogdanu sto sam nije osvojio Evropsko zlato, valjda si na to mislio.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Imali smo centra koji je defanzivno odlican,napadacki ne postoji Kuzmic i obrnut slucaj s Bobijem,i na to kad se dodaju povrede Jovica,Micica,Lazica,vrhunski suterski dan Slovenaca pojacani Amerikancem i opet smo bili blizu da ih dobijemo.
                            Raduljicu smatram nasim najboljim centrom posle Jokica,za njega nije bitno gde igra klupsku kosarku,on je najbolji u reprezentaciji i svaki put je to pokazao,idealan za ovaj turnirski sistem takmicenja,toliko moze da izdrzi da igra ozbiljnu kosarku,u klubu se vec zajebava,sto je i Partizan osetio.

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              Posto vidim da se sve pretvorilo u Zvezda,Partizan,onda i ja da kazem da Pecarski pre zasluzuje da ide u Kinu nego Simanic.
                              Jel to onaj deckic sto mu je Milko madafaking Bjelica strpao peske 30 poena ?

                              Comment


                              • Originally posted by Netz View Post
                                Jel to onaj deckic sto mu je Milko madafaking Bjelica strpao peske 30 poena ?
                                Bjelica je stari evroligaski igrac a Pecarski tada jos dete,uskoro ce Pecarski sve da puni samo malo mase da dobije,on je vrhunski talenat.

                                Comment

                                Working...
                                X