Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    U doba brze kosarke,oni bi vodili 4 centra i to spora+ Bjelica koji je sve sporiji. Zanimljivo zapazanje Vas, ali i selektora..
    Pogledati udzbenik reprezentativnih takmicenja i videti da je 2014e godine uzeto srebro sa 4 centra u timu.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Pogledati udzbenik reprezentativnih takmicenja i videti da je 2014e godine uzeto srebro sa 4 centra u timu.
      Sad je 2019, kosarka evoluira prijatelju veoma brzo. Ti si sad u 92oj,polako samo.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Naravno kad sam napisao Birča na 4 to je pod predpostavkom da je Mačvan nespreman, u suprotnom uvek Mačvan.
        Znači:
        1.Teo, Jović, Micić
        2.Bogdan, Gudura
        3.Lučić, Simonović
        4.Bjelica, Mačvan
        5.Radulja, Jokić, Milutinov

        Naravno imam bojazan da će Sale iskočiti iz šina i povesti Milosavljevića/Todorovića umesto Simona pink pantera ali sam zato siguran da vodi 3 centra..

        Dal' Bobi ili Radulja to isto može posebna tema ja sam više za Radulju ali može i Bobi

        Comment


        • Sale je odavno iskocio iz sina a ovde ce biti neki brodolom. Nema sta Macvan da igra,ocigledno je donji i da mu sledi azijska turneja zauvek, ali nek je zapocne iz Japana. Drugo Todorovic je smesan igrac za ovaj rang, em je bio povredjen dugo. Trece,Milosavljevic nije uopste potreban,mada verujem da ce ga Salo odvesti pre Gudurica.

          Raduljica je prevazidjen, radi on ok stvari na terenu ali beskorisne zaklubove, moze i za repkke biti koristan sigurno,ali u bitnim mecevima on ne moze doneti nista..Nema zasluge, trazi se tim i spremni igraci.

          4 centra su prevazidjena odavno, posebno gabaritna, pretrcavace nas ko majmune ako to budemo radili...jos ako bude neka povreda niskih,bice show..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Naravno kad sam napisao Birča na 4 to je pod predpostavkom da je Mačvan nespreman, u suprotnom uvek Mačvan.
            Znači:
            1.Teo, Jović, Micić
            2.Bogdan, Gudura
            3.Lučić, Simonović
            4.Bjelica, Mačvan
            5.Radulja, Jokić, Milutinov

            Naravno imam bojazan da će Sale iskočiti iz šina i povesti Milosavljevića/Todorovića umesto Simona pink pantera ali sam zato siguran da vodi 3 centra..

            Dal' Bobi ili Radulja to isto može posebna tema ja sam više za Radulju ali može i Bobi
            Mogao bi Avramović umesto Vase i to je to.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Gudura nam treba da zune trojku o tablu u zadnjoj sekundi tako da ide sigurno.
              Mačvan je back-up Bjelici tako da biće spreman za tu rolu.

              Bobi ispred Radulje zbog Amera, mada i Radulja ima NBA iskustva ali ajde Bobi..

              Radulja ispred Bobija jer imamo mi neki basket sa evropskim ekipama da odigramo pre tih Amera pa za razliku od Bobija može da brani pik i dobro se čitaju sa Teom.

              Mislim može i Bobi, ali nas manje eksploatišu na piku kad je Radonja u ekipi.

              Ali centarska linija je full tako da su to minorne razlike i skoro pa je svejedno.
              Last edited by Chiwwi; 30-07-19, 16:40.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Naravno kad sam napisao Birča na 4 to je pod predpostavkom da je Mačvan nespreman, u suprotnom uvek Mačvan.
                Znači:
                1.Teo, Jović, Micić
                2.Bogdan, Gudura
                3.Lučić, Simonović
                4.Bjelica, Mačvan
                5.Radulja, Jokić, Milutinov

                Naravno imam bojazan da će Sale iskočiti iz šina i povesti Milosavljevića/Todorovića umesto Simona pink pantera ali sam zato siguran da vodi 3 centra..

                Dal' Bobi ili Radulja to isto može posebna tema ja sam više za Radulju ali može i Bobi
                I ja bi pre 3 centra ali vrlo dobro znamo da se kod Saleta ne robuje klasicnim pravilima i podelama, nego da se vodi 12 oro koji se najbolje medjusobno uklapaju. Koja od 3 centra stvarno pojma nemam....koje god da izabere Sale je u najboljoj situaciji to da proceni. Milosavljevic mislim da je siguran putnik.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Naravno kad sam napisao Birča na 4 to je pod predpostavkom da je Mačvan nespreman, u suprotnom uvek Mačvan.
                  Znači:
                  1.Teo, Jović, Micić
                  2.Bogdan, Gudura
                  3.Lučić, Simonović
                  4.Bjelica, Mačvan
                  5.Radulja, Jokić, Milutinov

                  Naravno imam bojazan da će Sale iskočiti iz šina i povesti Milosavljevića/Todorovića umesto Simona pink pantera ali sam zato siguran da vodi 3 centra..

                  Dal' Bobi ili Radulja to isto može posebna tema ja sam više za Radulju ali može i Bobi
                  Mislim da Milosavljević ide 100%, i nisam siguran da Mačvan ide, a smatram da bi to bila loša odluka, bar iz ove perspektive. Videćemo kada krenu mečevi ko je u kakvom stanju. Takodje, imam osećaj da Sale vodi 4 centra, a pogotovu mislim da bi se Bobija odrekao pre priprema, da mu je to plan. Ako idu 3 centra, otpada Boban, u to sam ubedjen.

                  Ostali su sigurni.
                  Last edited by mark !t zer0; 30-07-19, 16:56.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Nema šanse da vodi 4 centra, zaboravite tu ideju, ako se Bjelica povredi to će biti potop.
                    To šta je bilo 2014-te zaboravite, to je bilo iznudjeno zbog milion otkaza i peripetija pa je morao da zove Raška Katića koji je izlivao ploču..

                    Comment


                    • Pa onda otpada Boban. Mada bih se ja zahvalio Raduljici, da se pitam.

                      Ništa, onda pretpostavljam da ide Birča umesto Mačvana i Gagi umesto Simona. Ako se povredi Bjelica, ne daj Bože, potop je kako okreneš.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Pa nije baš isto, ovako ti Birčević igra odbranu i pravi faul a onako ti Jokić služi za to i troši sebe na gluposti umesto da trpa na 5..
                        2 četvorke idu sigurno..

                        Comment


                        • Boli me kako ćemo pući na SP. Narod je kriv najviše jer su debili. Lože se. Nikola Jokić će biti državni neprijatelj broj jedan i preuzeće prvo mesto od Sergeja Milinkovića Savića.

                          Comment


                          • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                            Boli me kako ćemo pući na SP. Narod je kriv najviše jer su debili. Lože se. Nikola Jokić će biti državni neprijatelj broj jedan i preuzeće prvo mesto od Sergeja Milinkovića Savića.
                            Kako svoj narod nazivas debilima xD xD nije lepo Urose.

                            Ko gododemi cemonavijati za njih. Drugu reprezentaciju nemamo.Pa igrao selektor sa 5 centara u prvoj petorci..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Bilo kakav Mačvan uvek ispred ludog Birče.

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                .

                                Ko gododemi cemonavijati za njih. Drugu reprezentaciju nemamo.Pa igrao selektor sa 5 centara u prvoj petorci..
                                Pa hajde, sto ne navijate?

                                Comment

                                Working...
                                X