Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ма знаће Дуда шта да уради
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Ма знаће Дуда шта да уради
      Ne kazem da nece,ali je ovo hendikep.
      sigpic

      Comment


      • Sto se tice Bjelice on je jako potreban igrac u reprezentaciji,lik ima strasne predispozicije, ume da igra na svim pozicijama sjajna koordinacija sjajno barata loptu naspram visine i takav igrac je zaista dragocen za svaku reprezentaciju. Bjelica nece propustiti prvenstvo postoji sansa ali je minimalna,on ce se kasnije prikljuciti reprezentaciji jos dok mu se ne zaleci ruka od operacije, ali radice za to vreme na kondiciji i priklljucice se negde sredinom jula samo da uvezba akcije i malo da namesti sut... Zelim brz oporavak i da odemo do kraja

        Spanija ce biti strasno jaka

        pogledajte sastav da se smrznes,mada imamo mi Dudu,fala Bogu,DUda kralj
        "Furija" jaka i u Litvaniji

        Šampioni Evrope iz Poljske, košarkaši Španije, u Litvaniji imaju samo jedan cilj - plasman na OI uz, po mogućnosti, odbranu trona. Na "odbranu" odlaze u dosta izmenjenom sastavu, ali i pored otkaza Serđo Skariolo raspolaže sa sjajnom ekipom. Furiju će ovaj put predvoditi centar Lejkersa Pau Gasol, ali neće imati podršku Horhea Garbahose i Karlosa Kabezasa koji su se oprostili od nacionalnog dresa.

        Osim ove dvojice, iz istog razloga neće biti ni Aleksa Mumbrua, dok na spisku nema Frana Vaskeza. Ipak, njegov izostanak apsolutno ne zabrinjava Špance jer su tu zato mlađi Gasol i Serž Ibaka iz Oklahome, koji će uskoro uz kongoanski pasoš imati i španski.

        Na Skariolovom spisku su:
        Hoze Kalderon (Toronto), Riki Rubio (Barselona), Viktor Sada (Barselona), Srhio Ljulj (Real), Huan Karlos Navaro (Barselona), Rudi Fernandez (Portland), Rafa Martinez (Valensija), Karlos Suarez (Real), Fernandi San Emeterio (Kaha Laboral), Filipe Rejes (Real), Serž Ibaka (Oklahoma), Viktor Klaver (Valensija), Mark Gasol (Memfis) i Pau Gasol (LA Lejkers).

        Španci su u A grupi sa selekcijom domaćina, Velike Britanije, Turske, Poljske i ekipom koja dolazi iz poslednjih kvalifikacija.
        Last edited by miki1; 18-06-11, 02:07.

        Comment


        • Jadni su Spanci kada moraju da zovu Kongoanaca kako bi odbranili EP.
          Zeleo bih vise na terenu da vidim povredjenog Bjelicu nego Tepica.
          Po vama Tripkovic ce da igra beka, a Tepic krilo?Ili obrnuto?

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Jadni su Spanci kada moraju da zovu Kongoanaca kako bi odbranili EP.
            Zeleo bih vise na terenu da vidim povredjenog Bjelicu nego Tepica.
            Po vama Tripkovic ce da igra beka, a Tepic krilo?Ili obrnuto?
            2009. Tepic je igrao beka a Tripkovic krilo.Mislim da ce i zada biti tako,kad budu zajedno na terenu.
            sigpic

            Comment


            • Jebem ti, kakvu centarsku liniju ima Spanija jbt....

              Ali sa druge strane, zao mi Ibake, sta ce samo Savan da mu radi, da mu objasni neke stvari.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Mene fascinira linija krila-bekovi iz Evrope.Martinez-Claver-San Emeterio.
                Imao je Clavera i San Emeterio i na SP,ali glupi Scariolo nije uopste koristio i uvodio u igru.Nadam se da ce sada i tako biti.
                sigpic

                Comment


                • Miroslav Raduljica je upisao 9 poena i 4 skoka, ali je početkom poslednjeg kvartala morao da napusti igru nakon udarca koji je dobio u koleno. On se do kraja utakmice nije vraćao u igru.

                  Bas lepo pocinje...vec dve povrede.
                  Last edited by Black Mamba 24; 18-06-11, 22:22.
                  sigpic

                  Comment


                  • Raduljica ni ovako ni onako ne bi otisao u Litvaniju, mislim da je Rakovic znatno bolje resenje . U svakom slucaju, na centrima imamo i Krstica i Marjanovica i Perovica i Rakovica, nema brige .

                    Comment


                    • Da,ali je svaki igrac koji je pozvan bitan za pripreme.Rakovic jeste bolje resenje,ali Marjanovic i nije bas.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nadam se da ce se Raduljica brzo oporaviti

                        Comment


                        • Duda pozvao Ckarevica iz Radnickog,sjajan igrac,dosta puta sam gledao tekme Radnickog i uvek je bio medju najboljima.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • mali off, ali zanima me da mi neko kaze koji moguci motiv i razlog ima ibaka da igra za spance. mislim da je proveo samo jednu sezonu tamo..nije mi jasno

                            Comment


                            • Motiv mogu biti pare,moze biti zelja da se pokaze i na reprezentativnom nivou,jer u Kongu je to ne moguce...

                              Ne znam sto ste se uhvatili za njega,pa nije on najbolji igrac na prvenstvu ;)

                              Comment


                              • Originally posted by peca View Post
                                mali off, ali zanima me da mi neko kaze koji moguci motiv i razlog ima ibaka da igra za spance. mislim da je proveo samo jednu sezonu tamo..nije mi jasno
                                Nema nikakav,pitali su ga,pristao,verovatno mu i ponudili nesto i eto ga.Dobio je spanski pasos,koji je vredniji od pasosa drzave iz koje jeste.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X