Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uroš je ubo poentu "demokratije za nas i demokratije za vas" koju sprovode ameri.
    Što se tiče reprezentacie i selektora nam dragog em milog, njegova je zadnja po pitanju rostera ali i njegova je odgovornost za neuspeh odnosno zasluge za uspeh.
    Neuspeh bi bio ne naći se na postolju, moralan čin tim povodom bi bila neopoziva ostavka.
    Uspeh bi bio pobediti amere u finalu.
    Last edited by nebitan; 29-07-19, 17:17.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Pošto mogu slobodno da mislim a i da vredjam ja ću ti reći da su oni seronje.

      Evo zašto. Demokratska Francuska i Grčka protestuju bacajući molotovljeve koktele, praveći pizdarije, Srbi šetaju i udaraju bubanj pozivajući se na demokratiju ne kontajući da to na šta se lože ne postoji.

      Isto i ovde. Pozivaju se na SAD i razvijene zemlje, gde bi za ovakav iskaz Kalinića bilo odstranjenje iz reprezentacije iz momenta bez dalje diskusije i to pod pritiskom javnog mnjenja.

      Jer oni ljudi vole i poštuju i sebe i svoj narod, zato malo bolje i žive. Ne daju da ih vredja neki tapkaroš lopte.

      Mi, pošto može da nas jebe ko hoće, baš ti koji misle da su negde najnapredniji i koji se uvek pozivaju na slobode, oni su najnazadniji.

      Oni su kao oni što su posle 45. došli sa sela i uzeli partijsku knjižicu i krenuli da trabunjaju kao omadjijani i glume gospodu a kmetovi bili generacijama, oni su jelte uzvišeni i članovi partije, a najveći talog bili.

      E to su ovi naši sugradjani. I hvala na mogućnosti da vas vredjam slobodno mislieći, ovaj užitak mi niste morali dati.

      Ponavljan kao papagaj, ali dok ih lično ne uvredim neće shvatiti da je neke od nas Kalinić uvredio, jer mene boli što on tako priča. Boli sinovi. Za moj narod pa i da je najgori, on, pripadnik tog naroda, da kaže šta rade na Ajfelovoj kuli. Bagra jedna, neka se stidi ako ima obraza.
      Last edited by Cassius Clay; 29-07-19, 16:41.

      Comment


      • Uroše otkud ovoliko liberalnih medju Delijama?

        Koliko kapiram Dekard, Lošmi i onaj Pančev su tvoje Delije.
        Pa valjda mi Grobari što nas je osnovao Njofra i što smo uvek tolerisali Albance i Madjare u našim redovima treba da budemo najveći autošovinisti..

        Pa kuda ide ovaj svet..
        Last edited by Chiwwi; 29-07-19, 16:44.

        Comment


        • Veci je problem sto je izbacio Kalinica i Nedovica i to onako preko Twitera. Medalja nije ni toliko bitna, koliko taj njegov stav. Posle se cudi kad popije otkaz u Bayernu i u PAO ni u Bayernu nisu bili zadovoljni sa njegovim ponasanjem. Nikad nisam smatrao nijedan rezultat reprezentacije los,niti navijam za repku zbog rezultata. Da su i zadnji ja bih navijao za njih i gledao moj omiljeni sport.

          Nije danas trend pljuvanja, vecina ljudi voli Saleta, kao sto vecina ljudi voli i Filipa Covica, Nebojshu, Vucica itd...To je stvar izbora i percepcije. Uvek ce biti nekog ko je drugacijeg stava i to je dobro. Uvek mora da bude prisutna ravnoteza.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Molim te nemoj da mi poredis Djordjevica sa Covicem i Vucicem.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Uroše otkud ovoliko liberalnih medju delijama?

              Koliko kapiram Dekard, Ložmi i onaj Pančev su tvoje Delije.
              Pa valjda mi Grobari što nas je osnovao Njofra i što smo uvek tolerisali Albance i Madjare u našim redovima treba da budemo najveći autošovinisti..

              Pa kude ide ovaj svet..
              Nisu oni nikakvi liberali, oni su produkti postmoderne i nekog globalnog transnacionalizma. Meni ne smeta što oni tako misle, meni je smešno što se pozivaju na Zapad, a na Zapadu to ne važi.

              Pozivaju se ljudi na zapad, na zapadu najveći skepticizam po pitanju vakcinacije. Neko im je loše objasnio šta je zapad.

              I nije mi bitno uopšte navijačka opredeljenost, da ja branim Kalinića samo što je igrao za Zvezdu. On je bre dno dna. Pa najlakše je vredjati svoj narod.

              Uradi nešto. promeni sliku, daj im primer ako su pali, ukaži na nešto bez podsmeha, a ne tako klošarski, i još posle ono kao igraće za Vojovdinu zamisli. 0 od čoveka. Ispod časti mi što moram da objašnjavam zašto ne treba da igra.

              Comment


              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                Pošto mogu slobodno da mislim a i da vredjam ja ću ti reći da su oni seronje.

                Evo zašto. Demokratska Francuska i Grčka protestuju bacajući molotovljeve koktele, praveći pizdarije, Srbi šetaju i udaraju bubanj pozivajući se na demokratiju ne kontajući da to na šta se lože ne postoji.

                Isto i ovde. Pozivaju se na SAD i razvijene zemlje, gde bi za ovakav iskaz Kalinića bilo odstranjenje iz reprezentacije iz momenta bez dalje diskusije i to pod pritiskom javnog mnjenja.

                Jer oni ljudi vole i poštuju i sebe i svoj narod, zato malo bolje i žive. Ne daju da ih vredja neki tapkaroš lopte.

                Mi, pošto može da nas jebe ko hoće, baš ti koji misle da su negde najnapredniji i koji se uvek pozivaju na slobode, oni su najnazadniji.

                Oni su kao oni što su posle 45. došli sa sela i uzeli partijsku knjižicu i krenuli da trabunjaju kao omadjijani i glume gospodu a kmetovi bili generacijama, oni su jelte uzvišeni i članovi partije, a najveći talog bili.

                E to su ovi naši sugradjani. I hvala na mogućnosti da vas vredjam slobodno mislieći, ovaj užitak mi niste morali dati.

                Ponavljan kao papagaj, ali dok ih lično ne uvredim neće shvatiti da je neke od nas Kalinić uvredio, jer mene boli što on tako priča. Boli sinovi. Za moj narod pa i da je najgori, on, pripadnik tog naroda, da kaže šta rade na Ajfelovoj kuli. Bagra jedna, neka se stidi ako ima obraza.
                Mene vredja kad Srbi Rome, Albance i tako dalje smatraju gradjanima drugog reda posto je to odlika fasizma. Vredja i kad cujes da majka neposlusnom ili nemirnom detetu kaze prodacu te ciganima. A to sto ce neko da isprica vic ili nasali se na svoj racun ili racun svog naroda je samo zezanje i nista vise.

                Lako se vredjas, opusti se malo

                Comment


                • Mihajlo je meni toliko gotivan lik da je to strasno. Uskoro, malo pre pocetka SP cu napraviti dobru, ako se vratim na vreme a hocu nadam se. Uizvacemo u SP i ovde, da vidimo ko najbolje barata sa prognozama.

                  Nisam ih poredio Mihajlo,ne brini!! Samo meni neverovatno da imamo 4 gabaritnacentra i da hocmeo da vodimo sva cetiri, danas kad se igra ultra brza kosarka..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nedovica i Kalinica je izbacio sa spiska isto kao i ostalih 13 momaka,isto kao sto su radili i Obradovic,Ivkovic,Pesic i svi ostali selektori.

                    Comment


                    • Sovo ti konstantno mešaš javne ličnosti i neke random ljude gde imaš lunatika po svetu u svakom narodu gde svako nekoga vredja.

                      Ti uopšte ne kontaš o čemu se radi. Daj jedan primer da je neki sportista vredjao naš na twitteru Rome ili bilo koga. Jebali bi mu majku majčinu, ne bi igrao za reprezentaciju ne on, nego tri kolena.

                      Nije to bio vic. Krivo mi je samo što nije ispričao vic za Rome i izleteo iz reprezentacije, onda bi ga i vi pljuvali. A meni da li pljuvao njih ili nas, isto mi je govno odvratno

                      I to nema veze sa fašizmom idi nauči šta znači fašizam. Nije sve negativno fašizam, naučili 3 reči i vrte fašizam, sloboda, demokratija.

                      Kakve fašizam ima veze?

                      A mi kao država imamo dobar zakon o nacionalnim manjinama raspitaj se malo, i primenieb je izuzetno. Tako da moraš mi reći na koga si to mislio da vredja
                      Last edited by Cassius Clay; 29-07-19, 16:54.

                      Comment


                      • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                        Nisu oni nikakvi liberali, oni su produkti postmoderne i nekog globalnog transnacionalizma. Meni ne smeta što oni tako misle, meni je smešno što se pozivaju na Zapad, a na Zapadu to ne važi.

                        Pozivaju se ljudi na zapad, na zapadu najveći skepticizam po pitanju vakcinacije. Neko im je loše objasnio šta je zapad.

                        I nije mi bitno uopšte navijačka opredeljenost, da ja branim Kalinića samo što je igrao za Zvezdu. On je bre dno dna. Pa najlakše je vredjati svoj narod.

                        Uradi nešto. promeni sliku, daj im primer ako su pali, ukaži na nešto bez podsmeha, a ne tako klošarski, i još posle ono kao igraće za Vojovdinu zamisli. 0 od čoveka. Ispod časti mi što moram da objašnjavam zašto ne treba da igra.
                        Zapad veruje i voli svoju drzavu, tako da je to laz za vakcine.Mada uvek ima idiota tamo kao JK i ostala intelektualna vecina.Kalinic nije vredjao svoj narod. I naravno da nije najlakse pljunuti svoj narod, to je najteze prijatelju moj. Vidis kakve su posledice po njega, sta se trpi ako se kaze istini u oci.

                        To za Vojvodinu je spin, koliko je i ono sa tranvestitom. Itd xD
                        Last edited by LosmiSK; 29-07-19, 17:01.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Veci je problem sto je izbacio Kalinica i Nedovica i to onako preko Twitera.
                          Hahah... kako to mislis preko tvitera? Pa dokle cete da lazete?

                          Comment


                          • A Nedović i Kalinić jesu prvo saznali preko tvitera da nisu više deo reprezentacije, i to je, baš ono, poprilično bedan odnos prema toj dvojici vrhunskih igrača i dugogodišnjih reprezentativaca. Ali sve se vraća, sve se plaća.
                            Last edited by Karamazov; 29-07-19, 21:44.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Oni su mogli i da odu javni wc da soraju, pa u njemu da cuju od likova koji su pre soranja procitali vest sa sajta kss.... i onda treba da kazu - nama je javljeno u javnom wc-u da nismo na spisku? Ne brate, ceo spisak je objavljen jedino na sajtu kss-a, nakon cega su razni mediji prenosili tu vest dalje....kojim tacno medijem je to kasnije doslo do Nede i Kalina je potpuno i skroz nebitna stvar.
                              Svima je saopsteno jednovremeno objavom spiska na sajtu, a oni za koje je postojala potreba da im se pojasne stvari su posle toga nazvani... tako da svako zna zbog cega nije na spisku.

                              Comment


                              • Nemojmo se praviti ludi, ako je dotle došlo da igrači preko interneta saznaju tako bitne informacije a ne u ličnom kontaktu onda stvarno nešto debelo ne funkcioniše na relaciji selektor - igrači. Sada je to i potvrđeno.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X