Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Pa ako je 100 puta prezvakana zasto onda iznova insistiras na istoj? Poješće te mržnja. Ja ne znam stvarno koja je(ili bi) to zemlja smenila selektora jer je osvojio srebro na EP...

    Ako sebe smatras zaostalim divljakom, i ne smeta ti da te neko tako naziva, i generalizuje ceo jedan narod, onda ja zaista ne mogu da ti ukazem na to gde Kalinić greši. Mogu samo da se pridruzim Kalini pa da ti se od sada tako obracam.
    Slobodno, i ti si deo istog naroda. Gubiš kontrolu usled nedostatka argumenata. Bio sam precizan šta je a šta nije uspeh, stvarno me mrzi da ponovo iznosim argumentaciju, znaju je i vrapci na grani.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Jebala vas reprezentacija. Sad nešto razmišljam, i zlato da uzmu šta je naša nacija dobila od toga? To je sve za debile, a i ja sam debil što je najjače.

      Ta brutalna i bolesna ambicija kao produkt nekog sistema vrednosti gde se jedino uspeh ceni i samo je to bitno, ma jebeš to. Neka igraju ljudi pa neka pobedi ko pobedi. Nije da košarka menja nešto i da je to od neke važnosti.

      U potpisu samoproklamovani genije,

      Uroš

      Comment


      • Jesam, samo je razlika što meni smeta a tebi ne. Ne gubim ja kontrolu, ti si taj koji ne moze da obuzda svoju mrznju pa ispadas smesan. No, to stvarno nije moj problem, slazem se. Drži fige da ne uzmemo medalju, ostaćeš bez argumenata (koji su i sada smesni). Mada, ne sumnjam ja u tebe, imas skoro 2 meseca da se spremis lepo.
        Last edited by mark !t zer0; 29-07-19, 16:02.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Tvoji argumenti nemaju veze sa zdravim razumom.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Kalinic je odstranjen zato sto je kreten,kakva sloboda misli,svako moze da lupeta sta hoce ali za to ima i da snosi posledice,za drkanje preko interneta isto se snose posledice.
            Evo zbog ovoga se necemo izvuci iz sns,sps,srs sapa dugo,ali dug,dugo...I zato ce biti ovako kako je. Negde sam siguran da svaki Srbin misli da zivi dobro i da nije sirotinja. Sloboda misli je isto toliko nebitna stvar,mabilo kakva sloboda ako se taj covek ne slaze sa necim izrecenim. Poslese cudimo sto je takav siste, verujuci negde da ne mozemo bolje odovoga i da je to to.

            Mihajlo stvarno je jako ruzno sta si napisao. Svaki covek ima pravo na svoje misli i to ne mozes nikome da zabranis. Djordjevic je imao dobre rezultate kao selktor, ali se zna da nije bas najbolji trener i da je tezak kao tuc i da zato ne moze nigde da ostane malo duze.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ja mislim da je Kalinić govno, živela sloboda misli. Mislim, sloboda misli.

              Sere po Srbima pa se krije iza slobode misli, pecka nešto po twitteru. On je jedno govedo, i živela ta sloboda misli. Konačno mogu da vredjam sve pa i narod a Losmi i ekipa će me braniti jer slobodno mislim.

              Comment


              • Slobodno mišljavši slobodno pomislih o slobodi misli i zašto ja kao slobodnomislilac ne mogu slobodno misleći reći da je Kalinić jedno govno. Dok se to ne promeni, ova država ne ide napred!

                Zaokruži broj 4 i izaberi me za svog predsednika

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Jesam, samo je razlika što meni smeta a tebi ne.
                  To je upravo bila i moja početna premisa, vama što ga podržavate ne smeta ništa, čak i da se ne vrati sa medaljom, uspeo je veliki deo nacije da ubedi da je on važniji od reprezentacije.
                  Ako se to što ti smeta odnosilo na Kalinićevu izjavu, porazmisli zašto je to tako, ljudima obično smetaju neki stavovi kad se osete lično pogođeni njima, kada se prepoznaju. Meni upravo iz tog razloga ne smeta Kalinićeva izjava, naprotiv, u potpunosti je podržavam.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mislim da ti je Uros lepo objasnio oko te slobode misli,najveci starogrcki filozofi su bili protiv demokratije,Platon,Aristotel,Isokrat,ko kaze da je demokratija najbolje i najsavrsenije drustveno uredjenje,Amerika koja siri oruzjem svoju verziju demokratije? A ako uzmemo da je demokratija najbolje drustveno uredjenje,ona u Srbiji ne postoji jer ovde vlada diktatura politickih stranaka. Demokratija je uredjenje kojim se najlakse manipulise. A sto se tice Djordjevica stvarno me ne interesuje i da je najgori trener na svetu kad kao selektor pravi vrhunske rezultate i ima svo pravo ovog sveta da pozove koga hoce u reprezentaciju,

                    Comment


                    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                      Slobodno mišljavši slobodno pomislih o slobodi misli i zašto ja kao slobodnomislilac ne mogu slobodno misleći reći da je Kalinić jedno govno. Dok se to ne promeni, ova država ne ide napred!

                      Zaokruži broj 4 i izaberi me za svog predsednika
                      Podrzavam slobodu govora ali dok ne predje u psovanje i prostakluk,toga se gadim najvise. Nema potrebe da koketiras sahumorom, nije da ti ide bas sjajno.Dovoljno je da pais onako kako si pisao xD

                      Ne znam sto ste se nasli prozvanim od strane Kalinica. Decko se nije lepo izrazio, ali sam siguran da znam o cemu je mislio. Stanje umova je mnogo gore ovde. Ummora da bude otvoren premasvim stranama i prostranstvima, da nema granice..ako me razumes xD
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Demokratija nema nikakve veze sa slobodama. Liberalna demokratija da. Liberalizam je najbitnija stvar. Demokratski je i ako dvojica odluče da jednom odseku glavu. Preglasali ga.

                        Problem je što liberali kada su razmišljali o slobodi nisu znali da su ljudi debili i da im treba neki Levijatan, najbolje tiranin, jer oni ne znaju šta je sloboda.

                        Borili su se toliko za slobodu misli ne misleći pod istom slobodu vredjanja i trabunjanja idiotarija, niti slobodu iskazivanja nemorala, a upravo se razni klaunovi kriju iza tih divnih reči čineći budalaštine.

                        Nemaš slobodu da igraš za reprezentaciju čiji narod vredjaš, marš u pičku materinu.

                        Ne moram ja da te opsujem da bih te uvredio. Kalinić je uvredio nas Srbe. To što se vi ne identitikujete sa uvredom, vaša stvar.
                        Last edited by Cassius Clay; 29-07-19, 16:19.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Mislim da ti je Uros lepo objasnio oko te slobode misli,najveci starogrcki filozofi su bili protiv demokratije,Platon,Aristotel,Isokrat,ko kaze da je demokratija najbolje i najsavrsenije drustveno uredjenje,Amerika koja siri oruzjem svoju verziju demokratije? A ako uzmemo da je demokratija najbolje drustveno uredjenje,ona u Srbiji ne postoji jer ovde vlada diktatura politickih stranaka. Demokratija je uredjenje kojim se najlakse manipulise. A sto se tice Djordjevica stvarno me ne interesuje i da je najgori trener na svetu kad kao selektor pravi vrhunske rezultate i ima svo pravo ovog sveta da pozove koga hoce u reprezentaciju,
                          Najlakse manipulisati demokratijom? Jeste lepo rekao da dve budale nadglasaju jednog pametnog, ali na drzavi je da ne bude taj omer. E ovde je to problemveliki, nismo mi videli demokratiju. Amerika i jeste najveca demokratija na Svetu. Presli su ogroman put od indijanaca, kkk i ostalih losih stvari do toga. Ali su ucili na svojim gresakama.

                          Amerika je otvorena prema celom Svetu,mnoge drzave idu u tom pravcu,ja licno obozavam multietnicke sredine i smatramih dobre za covencanstvo. Mi moramo ka tome da tezimo,imamoprevisoko misljenje o sebi,zivimo u dobar ''jelo se zlatnim visljuskama''moramo da se probudimo iz ove kome i da krenemo napred...Narod ce se uvek snaci,ali drzava ce da krvari..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Prvo Amerika ima u svakom sportu intoniranje himne, ima one dane kada vojska dolazi, marinci ko već. Prvo na to bi Srbi prokukali - što se Srbuje bezveze. Drugo Amerika nije prošla kroz feudalizam i cela istorija joj počiva na liberalizmu, a kako može da te proguta najbolje pokazuje slučaj Kapernik.

                            Za nepoštovanje nacionalne himne možeš da dobiješ - kurac. (nešto volim da budem prost neću da se fejkiram)

                            Oni i Izrael su super primeri.

                            Da je neki Izraelac rekao "Jevrejin prvo što pomisli kada ode u Pariz je ..." ili dao predlog za Palestinu kontra Izraela ... bilo bi par opcija:

                            1) Gadja ga baba sa prozora kamenom u glavu na ulici, a komšije kažu da su ga odneli vanzemaljci
                            2) Satanizacija ličnosti i otpuštanje iz državlianstva
                            3) Ispaštanje i porodice

                            itd.

                            Tako to rade složićete se razvijene "demokratske" države Izraael i SAD. Mi već, mi smo idioti.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              To je upravo bila i moja početna premisa, vama što ga podržavate ne smeta ništa, čak i da se ne vrati sa medaljom, uspeo je veliki deo nacije da ubedi da je on važniji od reprezentacije.
                              Ako se to što ti smeta odnosilo na Kalinićevu izjavu, porazmisli zašto je to tako, ljudima obično smetaju neki stavovi kad se osete lično pogođeni njima, kada se prepoznaju. Meni upravo iz tog razloga ne smeta Kalinićeva izjava, naprotiv, u potpunosti je podržavam.
                              Da, smeta mi. A ti zaključuj šta hoćeš.

                              Pa naravno da se slažeš, danas je meću piskaralima sa interneta jedan od omiljenih hobija pljuvanje i zgrozavanje nad sopstvenin narodom. Jer jelte, vi sve znate, dostigli ste neki nivo svest iznad nas ostalih. To je sada trend.

                              Vidim da i dalje nastavljaš sa pričom šta bi mi koji podržavamo selektora, koji ima rezultate (najzanimljiviji deo), radili kada bi se on vratio bez medalje. Toliko je jaka tvoja argumentacija da se bavis predvidjanjem dogadjaja.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Njihova liberalna demokratija zasniva se na imperijalizmu,tj.pljacki svetskih resursa,kao i ta multikultura,pa i dan danas belac ne sme da zadje u crnacki kvart a pravda prema crncima u Americi je opste poznata,da nema ove pljacke svetskih resursa brzo bi tamo izbio rasni rat kom bi i Hitler pozavideo,videcemo dokle ce to da traje,ja necu docekati ali buduce generacije hoce.

                                Comment

                                Working...
                                X