Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta konkretno kritikujes,malo ti je dva finala sa Amerima,srebro na EP bez 6,7 standarnih reprezentativaca i jos jedno polufinale EP? Neko mi ovde poredi fudbalsku i kosarkasku reprezentaciju,ko dupe i oko,pa da sedi sam Vucic na selektorskoj poziciji ne bi trebalo niko rec da kaze dok su ovakvi rezultati u kosarci a za fudbal postoje razlozi ne samo da se kritikuje nego i da im se sve po spisku.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Svi nabrojani su imali sezone dotadašnje karijere u svojim klubovima te godine. Kako to da se nisi nikad zapitao zašto tako izgledaju u reprezentaciji, a pre i posle blistaju? Odgovor je očigledan, kada se poveže sa učinkom selektora na klupskom nivou, a u finalu ga je Kokoškov dodatno iškolovao.
      malo je reci skolovao ...bio je to ZLATAN TUS Kokoskova ....sa reprezentacijom koja ima 3-4 dobra igraca ...
      Djordjevic je gubitnik ....on uzima medalju gubeci najbitnije utakmice ...nece njega ni Virtus trpeti ..on nema znanje trenersko ljudi shvatite...sujetan je izuzetno i postavlja se iznad svih i svakoga a da za to nema pokrice uopste ...on gleda Obradovica i kopira ga ali trenersko znanje nih dvojice je neuporedivo ...Obradovic je vise zaboravio nego sto je ovaj do sada naucio jadnik

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Svi nabrojani su imali sezone dotadašnje karijere u svojim klubovima te godine. Kako to da se nisi nikad zapitao zašto tako izgledaju u reprezentaciji, a pre i posle blistaju? Odgovor je očigledan, kada se poveže sa učinkom selektora na klupskom nivou, a u finalu ga je Kokoškov dodatno iškolovao.
        Čekaj jel' ti stvarno hoćeš da me ubediš da je Sale kriv što se povredio Jović i Laza, što Micić ne sme u dribling da krene, što Gudura gleda ko iz tudje glave celo prvenstvo?

        Pa to je samo primer zašto golobradi Simanić ne treba da ide, naročito sad kad je prvenstvo kvalifikaciono.

        Ladno je Sale kriv što je Kuzma omašio dva krucijalna bacanja i što su celo prvenstvo sudile drugorazredne sudije.

        Ajde da drobimo o polufinalu sa Litvancima kad je Kalinu zakucao na klupu pa i da se složim da je kriv. Ovo zadnje prvenstvo nidje veze.

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Drzi se ti Gradec-a...ipak vam je to postojbina ....
          Šta, ko?
          Čije, šta?

          Comment


          • Treba da se podelimo kao Koreja. Kome se lepo živi lepo u jedan deo, kome se Srbuje, drugi deo, 50-50 podelimo teritoriju i zdravo. To bi bilo najpoštenije da naš narod uradi, ovaj deo što bi da Srbuje uzeće pravni kontiuitet čisto zbog Kosova, zato ćemo uzeti južnije i centralne delove, vi uzmite severne ostali.

            Ne ide da mi kočimo nekoga na putu ka EU i progresivizmu koga boli patka za naciju, niti da neko koči nas u našim ciljevima sa drugačijim vrednosnim sistemom.

            Ovo je genijalan predlog.

            Kalina neka vam nosi omipijsku zastavu
            Last edited by Cassius Clay; 27-07-19, 12:58.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Šta, ko?
              Čije, šta?
              Pitaj nastavnika geografije .....

              Comment


              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                Treba da se podelimo kao Koreja. Kome se lepo živi lepo u jedan deo, kome se Srbuje, drugi deo, 50-50 podelimo teritoriju i zdravo. To bi bilo najpoštenije da naš narod uradi, ovaj deo što bi da Srbuje uzeće pravni kontiuitet čisto zbog Kosova, zato ćemo uzeti južnije i centralne delove, vi uzmite severne ostali.

                Ne ide da mi kočimo nekoga na putu ka EU i progresivizmu koga boli patka za naciju, niti da neko koči nas u našim ciljevima sa drugačijim vrednosnim sistemom.

                Ovo je genijalan predlog.

                Kalina neka vam nosi omipijsku zastavu
                a ti si genije verovatno ...samoproklamovani ...sta sve ljudi pisu ovo je smehotresno ....

                Comment


                • Nego kako. Isto kao Kosovo samoproklamovan. Nema nekih osnova da budem genije, kao ni Kosovo država, ali jebeš ga, danas sve može. Živeo ja Genije

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Pitaj nastavnika geografije .....
                    Pitao sam kaže da je to mesto u Hrvatskoj.
                    I šta sad kakve veze mi tj. ja i potencijalni selektor reprezentacije ima sa tim kao prapostojbinom?

                    Comment


                    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                      Kalina neka vam nosi omipijsku zastavu
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment



                      • Uki a ko bi bio predsednik te napredne Srbije?

                        Comment


                        • Vi vec imate vlast i sve sto treba
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ne pa mi nismo za EU, ipak svakom svoje..

                            Comment


                            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                              Nego kako. Isto kao Kosovo samoproklamovan. Nema nekih osnova da budem genije, kao ni Kosovo država, ali jebeš ga, danas sve može. Živeo ja Genije
                              Imamo mi srece sto oni ne zele da ucestvuju na izborima koje raspisuje drzava Srbija. Ne bi mogao vladu da sastavis bez njih. Zamisli da ti ministar spoljnih poslova bude Ramus

                              Comment


                              • Zato smo iskusno prepustili da budu nezavisni na terenu dok ne dodju bolja vremena i dok se malo ne izjednači natalitet jer se oni iseljavaju a Srbi na Kosovu prave dečurliju..

                                Comment

                                Working...
                                X