Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno, naravno, sećam se vaše platonske ljubavi prema basketu tj. nebitnom sportu..
    Toliko volite Srpsku košarku da bi Radonju stavili za trenera.

    Comment


    • Mojne Lošmi ko će bre toliko dugo da pamti? Ovde je problem da se zapamti šta je bilo juče a kamoli pre 70+ godina.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • @skeptik cestitao je Novaku, ipak mu sujeta nije dozvolila da to ne uradi, jos mu je presirao Znam da samo sto na dupe nisam pala, jer prostacina nikada nikome nije persirala. E sad mozda to ima neku skrivenu poruku
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Da,ostrasceno gledam kad neko pljuje po legendi nase kosarke bez ikakvog pokrica,covek pravi nenormalne rezultate i kao selektor i opet nekome to ne odgovara,okrece na politiku na razne gluposti da diskredituje selektora ali to je nemoguce jer rezultati stoje iza njega i to je ono sto vam smeta.

          Comment


          • Da dobro si me podsetio za juče.
            Bobi je isto bio ultimativni centar sa njim bi smo tukli Amere u finalu ali nismo mogli Slovence jer su ga Dimec i Vidmar zatrpali pa je Štimara veseljak morao da preokreće rezultat.
            #teamsalesujeta
            Last edited by Chiwwi; 27-07-19, 12:22.

            Comment


            • I preokrenuo ga je, osim što su sudije i zapisnički sto to propustile da zabeleže.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Pa i jeste ali je Kuzma promašio dva slobodna u ključnim momentima a ni Gudura se nije proslavio u dva prebitna momenta..
                Ali nećemo da cepidlačimo ipak su Bogdan i Sale sujeta jedini krivci

                Comment


                • Prvi ste pljuvali tu legendu srpskog sporta. Mi kritikujemo, kritika moze biti i pozitivna, pljuvacina ne moze.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Pa i jeste ali je Kuzma promašio dva slobodna u ključnim momentima a ni Gudura se nije proslavio u dva prebitna momenta..
                    Ali nećemo da cepidlačimo ipak su Bogdan i Sale sujeta jedini krivci
                    Nisu, jedino je SĐ krivac, zbog kriminalno postavljene igre, preopteretio je prvenstveno Bogdana a i Mačvana. Imaš gomilu elitnih igrača a ti guraš loptu besomučno na dvojicu igrača, precenjujući ih, i normalno da je Bogdan prso na kraju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pa u situaciji gde su Jović i Lazić off, gde Gudura moli boga da ne ulazi a Micić da ne primi loptu jedini preostali bekovi su koliko se sećam bili Milosav-igram samo odbranu i Bogdan-moram ja nema ko drugi.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Naravno, naravno, sećam se vaše platonske ljubavi prema basketu tj. nebitnom sportu..
                        Toliko volite Srpsku košarku da bi Radonju stavili za trenera.
                        Radonja je za ovu neznalicu 10 u celo ...pitaj ljude iz Bajerna znaju oni

                        Comment


                        • Evo pitao sam ih kažu jeste tako je. A sad ti pitaj profesora geografije dal' je Titograd glavni grad Velike Srbije.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            Evo pitao sam ih kažu jeste tako je. A sad ti pitaj profesora geografije dal' je Titograd glavni grad Velike Srbije.
                            Drzi se ti Gradec-a...ipak vam je to postojbina ....

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Pa u situaciji gde su Jović i Lazić off, gde Gudura moli boga da ne ulazi a Micić da ne primi loptu jedini preostali bekovi su koliko se sećam bili Milosav-igram samo odbranu i Bogdan-moram ja nema ko drugi.
                              Svi nabrojani su imali sezone dotadašnje karijere u svojim klubovima te godine. Kako to da se nisi nikad zapitao zašto tako izgledaju u reprezentaciji, a pre i posle blistaju? Odgovor je očigledan, kada se poveže sa učinkom selektora na klupskom nivou, a u finalu ga je Kokoškov dodatno iškolovao.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Čestitao je Novaku, baš sam pratio iz tog razloga koji si naveo.
                                Postavi link da vidim tu vest jer i ja sam pratio i nisam video. Ustvari nema potrebe, izguglao sam. Mora da mi je promaklo.
                                Last edited by skeptik; 27-07-19, 12:48.

                                Comment

                                Working...
                                X