Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paunic je popravio sut za tri poena,sutao je 34,4% u ruskoj ligi,a u Eurochellengu 57,1%. Njemu je ovo prosirenje trojke bas dobro doslo.
    sigpic

    Comment


    • Milosavljevic je u Partizanu imao tekme i sa preko 5 postignutih trojki ;)

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Milosavljevic je u Partizanu imao tekme i sa preko 5 postignutih trojki ;)
        Ne znam umesto koga mislis da bi on mogao ici?Mozda Tepica,ali Tepic moze i pleja igrati kada zatreba...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Ne znam umesto koga mislis da bi on mogao ici?Mozda Tepica,ali Tepic moze i pleja igrati kada zatreba...
          iskreno ako je tepic u onako losoj formi kao na proslom svetskom bolje da ne ide, bolje da ode ili Milosavljevic ili cakarevic, imamo mi igraca koji moze da igra sve pozicije mozda sem centra to je bjelica... Milosavljevic je ekstra igrac u odbrani,mada sut mora dosta popraviti,u tom segmentu je mnogo los,nekako mi se cini da ne izbacuje loptu na pravi nacin

          Comment


          • Milosavljevic je savrsen suter, s obzirom na njegovu mehaniku suta .

            Salu na stranu, zaista moze da pogodi trojku . U zimskom delu sezone, bio je glavni suter Partizana, cak i ispred Kecmana, Bozica i Gista .

            EDIT: Miki, mi se BAŠ ne slažemo oko šuteva pojedinih igrača

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Ne znam umesto koga mislis da bi on mogao ici?Mozda Tepica,ali Tepic moze i pleja igrati kada zatreba...
              Ne mislim da ce ici nego ga branim,jer nema los sut

              Comment


              • Samo da se Nemanja oporavi na vreme i nadam se da ce igrati dobro kao i uvek.

                A, Milosavljevic nije los, igrao je dobro za Partizan ove sezone, ali ne verujem, jednostavno nema umesto koga da uđe.

                Ja mislim, da ce na reprezentaciju koja je igrala u Turskoj, dodati Tripkovica i Raduljicu i to je to.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                  Milosavljevic je savrsen suter, s obzirom na njegovu mehaniku suta .

                  Salu na stranu, zaista moze da pogodi trojku . U zimskom delu sezone, bio je glavni suter Partizana, cak i ispred Kecmana, Bozica i Gista .

                  EDIT: Miki, mi se BAŠ ne slažemo oko šuteva pojedinih igrača
                  da da izgleda mi se uopste ne slazemo oko suteva
                  ali zaista ima cudnu tehniku izbacaja ovaj milossavljevic, a to nam ne treba ,nadam se da ce tripkovic igrati i objasniti kako se sutira...
                  @D-Wade
                  slazem se da ide isti sastav jos dodati Raduljicu i Tripkovica;)

                  Comment


                  • Rakovic mora da bude u timu,neko mora da se siba sa Gasolom pod kosem u drugoj fazi....A Rakac je savrsen za odbranu i skokove i svojim fizikalijama moze mnogo da pomogne Dudi

                    Comment


                    • Konacno istomisljenik.A i imao je mnogo bolju sezonu od Koste.Nadam se da to pokazati na pripremama.Stagod Duda izabrao, postovacu njegove odluke kao i z prethodne dve godine.

                      Comment


                      • jebe se rasicu. on skija na vodi. hehe

                        http://www.zurnal.rs/2011/06/16/rasi...lem/index.html

                        Comment


                        • Bjelica mozda propusta EP zbog povrede.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo nam jos to trebalo.....
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ма опуштено, није неки посебно добар играч, а замена 'фала Богу има.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Ма опуштено, није неки посебно добар играч, а замена 'фала Богу има.
                                On je jedini igrac u reprezentaciji koji moze igrati na 4 pozicije.Odlicno se snalazi cak i na poziciji pleja,sto je u Zvezdi na neki nacin i bio.Nije bio bas u formi proslo prvenstvo,ali se protiv Spanije iskupio za sve.Tu knock-out fazu je odigrao dobru.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X