Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Inace kada sizoje i poltroni njegovi nesto kazu to ima tezinu i to je neka istina, nacelo, stav..... jest u pm.
    .
    Nije, ali kako to da im ranije nije smetao, a verujem da je i ranije lajkovao Koraksa i slicne tvitove protiv naseg dragog predsednika?
    Do pre tog intervjua niko nikad nigde nije ni spominjao Kalinica kao nekog protiv SNS-a i ove vlasti. Eto, koliko je bilo svima bitno sta on lajkuje i podrzava pre tog intervjua, a sad odjednom ovo.
    No dobro, podeljena su misljenja o razlozima zbog kojeg Kalinic nije pozvan. Brajkula, Uros, ja i jos neki smo na jednoj strani, ti i jos nekoliko clanova na drugoj i to je to. Mozemo samo da se vrtimo u krug sa pricama i ubijamo vreme do SP.
    Last edited by Mr. Wolf; 26-07-19, 23:26.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Da morao je Djordjević da se pokloni prvovenčanom inače je rado vidjen gost na svim skupovima žutih bio redovno.
      To što je Kalina troler i kavgadžija nema uopšte veze nego se Sale smorio što Kalina ne poštuje jednog i jedinog.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Nije, ali kako to da im ranije nije smetao, a verujem da je i ranije lajkovao Koraksa i slicne tvitove protiv naseg dragog predsednika?
        Do pre tog intervjua niko nikad nigde nije ni spominjao Kalinica kao nekog protiv SNS-a i ove vlasti. Eto, koliko je bilo svima bitno sta on lajkuje i podrzava pre tog intervjua, a sad odjednom ovo.
        No dobro, podeljena su misljenja o razlozima zbog kojeg Kalinic nije pozvan. Brajkula, Uros, ja i jos neki smo na jednoj strani, ti i jos nekoliko clanova na drugoj i to je to. Mozemo samo da se vrtimo u krug sa pricama i ubijamo vreme do SP.
        A sto bi ga spominjao? On samo dvojici-trojicu pominje i to one koji smatra da su glavne kolovodje i da su mu konkurenti, sa boranijom se ne mlati.
        To rade drugi.

        Na kraju nije poenta da mu ovaj smeta ne znam kako, ali jedna harmonija i sklad mora da postoje. Pricamo o liku koji je blago reci bolesno sujetan.

        A nije ni poenta da promenim tvoje misljenje, vec da kazem svoje, kao u svakoj diskusiji
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ma Olja o čemu ti to?

          Kao prvo Kalina se oglasio prvi put sa "Nemam komentar" na pitanje da prokomentariše to što nije na spisku.
          Znači da mu je razlog predočen.
          Zatim je na instagramu izbacio nešto u fazonu Nemoj da govoriš ono što misliš ako živiš od onoga što govoriš.

          Neka šifra u fazonu izbacili su me jer sprdam diktatora.

          Zatim sad ovo o ceni slobode opet šifra kao eto sklonili su me.

          Odjednom je postao šifrarnik a do juče se nije libio da jasno i glasno crta mape na balkanu, sprda psihopatu i da onaniše opušteno bez pardona na internetu.


          Što mora Sale uvek da vam bude kriv pred svako prvenstvo a nikad igrači?

          Micov misli da je nedodirljiv-Sale kriv
          Bobi i Miško čekaju red kod notara da overe NBA ugovor-Sale kriv
          Kalina traži kavgu sa reprezentativcima-Sale kriv

          Kako uvek drugi igrač da nije možda do njih?
          Last edited by Chiwwi; 27-07-19, 00:01.

          Comment


          • Toliki veliki igraci prodjose kroz reprezentaciju,otpadali sa spiska,medju njima i Djordjevic i nikad nije podizana frka,niti ispolitizovana odluka selektora, a danas se zbog jednog Kalinica digla frka kao da je rec o novom Gandiju koji svojom pojavom donosi mir,blazenstvo,socijalnu pravdu na planeti Zemlji jer je izgovorio par opstih fraza o medijskom mraku,o ljubavi medju narodima,komsijama,mesija koji ce izvuci Srbiju iz visevekovnog blata u koji su je uvalili zli tirani zakljucno sa Vucicem.

            Comment


            • Ne zaboravimo Radmanovića koji se drznuo da jede bananu dok Kari drži govor.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                A sto se tice SNS, Vucko brze-bolje nakon tog intervjua pohvalio Kalinu, a DJV ga u jutarnjem programu branio od napada zbog stava o Kosovu i Metohiji. Tada im izgleda nije smetalo sto pise protiv njih
                Pa naravno, da se pokriju, izgovorena reč ništa ne znači zaboravi se posle nedelju dana.
                Učinjeno delo je ipak potpuno druga stvar, a to su:
                - izbačen nepodobni igrač iz reprezentacije
                - postavljena PRka precednika u reprezentaciju za svaki slučaj da drži situaciju pod kontrolom.
                Last edited by dekkard; 27-07-19, 04:50.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • vratimo se na kosarku................

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ona je upravo ono što sam opisao, SNS vojnik na zadatku. Cela reprezentacija u funkciji promocije jednog čoveka i njegove stranke. Jadno i pretužno, takve stvari nismo doživljavali ni za vreme Slobe.
                    Ok, hajde da plediramo da reprezentacija (košarkška) ne ide na svetsko prvenstvo u Kini jer ćemo tim činom umanjiti promociju pičkoustog i njegove stranke, može?
                    Dekkard lupaš poprilično sa ovim upisom.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Kako si uspeo da izvučeš tako glup zaključak?
                      Reprezentacija normalno treba da ide na svako takmičenje na koje se plasira, ne trebaju da idu spodobe poput Suzane Vasiljević.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Inace nemam problem ako je Djordjevic (evo ogradila sam se i rekla ako) morao ovako da postupi. Smutna vremena.
                        E sad.ako je nesto drugo...
                        Zašto bi SĐ morao da postupi? Zbog SNSa? Pa čovek ima ugovor, ima posao boli ga uvce za SNS i ostale, radi ovo oko repke sada zato što voli zemlju i ima taj takmičarski duh. Ko zna zašto je Kalina skinut sa spiska, samo SĐ i Kalina (Muta i još po koji član stručnog štaba).
                        Sve mi je ovo degutantno.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Sta ti je tacno degutantno? Mozemo mi kao stanovnici ove us..e zemlje da bilo sta znamo u vezi bilo cega sto se tice ove zemlje? Ili nismo nicim zasluzili?

                          Mislim sta ljudi pisu,l zna Sale, a vi narode se svadjajte izmedju sebe sta je razlog, ja sam Sale iBnecu vam reci zato sto mi se moze i boli me patka. Reci cu vam ja ako uradimo dobar rezultat, ako bude los reci ce neko drugi i optuzice mene xe xe xe..

                          Prejadno!!!!
                          Last edited by LosmiSK; 27-07-19, 07:14.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Kako si uspeo da izvučeš tako glup zaključak?
                            Reprezentacija normalno treba da ide na svako takmičenje na koje se plasira, ne trebaju da idu spodobe poput Suzane Vasiljević.
                            Član delegacije košarkaškog saveza na takmičenju je uvek neko iz politike, nije to umotvorina ove vlasti, pa do utoke su svi predsednici KS bili politički angažovani.
                            I da, to što sam naveo u prethodnom postu se da izvući kao zaklučak iz tvog posta jer koji je najbolji način da se smanji uticaj te pljačkaške grupacije nego da repka ne ide na takmičenje gde bi reklamirala njih a ne bi predstavljala Srbiju.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • radi za pare a ne iz ljubavi ..nije imao posao pa mu je dobro doslo ....sada ima u Virtusu dobre pare pa se nadam da ce da ga zameni neki ozbiljan trener ubrzo...

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sta ti je tacno degutantno? Mozemo mi kao stanovnici ove us..e zemlje da bilo sta znamo u vezi bilo cega sto se tice ove zemlje? Ili nismo nicim zasluzili?

                                Mislim sta ljudi pisu,l zna Sale, a vi narode se svadjajte izmedju sebe sta je razlog, ja sam Sale iBnecu vam reci zato sto mi se moze i boli me patka. Reci cu vam ja ako uradimo dobar rezultat, ako bude los reci ce neko drugi i optuzice mene xe xe xe..

                                Prejadno!!!!
                                Ti dečkonja baš navalio, Kada su se sve stvari iznosile u javnost? Ostavljaju se i kaže se najosnovnije kako bi se sačuvao integritet obe strane ili ti po uličnom rečniku "niko pametan ne zatvara vrata dupetom". Čak ni Piroćanac nije dublje ulazio u problematiku sa Radmanovićevim izbacivanjem. Naravno da selektor donos odluke i snosi odgovornost, naravno i da je Kalina naša najbolja trojka ali stručni štab je oneo odluku i .
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X