Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebiga, mora malo i neka kazna.

    On je javna licnost, predstavlja svoju drzavu, mora da vodi racuna o tim stvarima.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Videcemo jos ko je kaznjen.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Jebiga, mora malo i neka kazna.

        On je javna licnost, predstavlja svoju drzavu, mora da vodi racuna o tim stvarima.
        Od svih otkaza pre 2 godine na EP njegov je bio najcudniji. Prvo se pojavio na pripremama sa laksom povredom ledja, da bi onda naprasno otkazao iako se ocekivalo da ce se vrlo brzo pridruziti ostalima. Objasnjenje je da su se skupile te sitne povredice koje je zeleo da sanira, a moguce da je to napravilu zlu krv sa nekim igracima, ili je ona vec postojala iz nekog drugog razloga, pa je izmisljena prica o povredi kao opravdanje.

        Comment


        • Predlažem anketu zašto je Sale Nacionale Sujeta iliti skraćeno SNS u daljem tekstu ostranio Nikolu Kalinića sa spiska?

          Ponudjeno:

          1.Zato što je sujetan jer Kalina ima veću prangiju od njega

          2.Zato što Kalina može samo svoju spavaću sobu da poklanja a Kosovo nikako.

          3.Zato što ga je Birčević uslovio ili Kalina ili ja.

          4.Zato što je Radonja bolji trener.

          5.Zato što je Kalina trolovao Šarenca da se najbolje oseća u dresu Vojvodine u emisiji RTS-a

          6.Zato što je pored upozorenja opet trolovao Šarenca u emisiji RTS-a tako što je smarao ekonoma Fenerbahčea-turčina da na Srpskom skandira "Vučiću-pederu" i tako stvorio neprijatnost Šarencu.

          7. Zato što je gadjao Radulju džojstikom kad mu je Radulja dao gol na sony-ju sa Partizanom a Kalina je izabrao MU sa Vidićem.
          Last edited by Chiwwi; 26-07-19, 23:35.

          Comment


          • Ne znam gde zivite i da li vidite sta se oko vas desva, sada vise ne svakodnevno vec sada vec skoro iz sata u sat, kakve se price i bljuvorine fabrikuju. Zivimo u specificnom sizofrenom i autoritarnom sistemu u kome izmisljaju neverovatne gluposti da se ne bi urusio "mit" ili da bi se skrenula paznja sa aktuelnih gorucih problema. I onda sumnjate u razloge zasto je sklonjen covek koji jedini u tom drustvu laje protiv istog tog sistema. I jos bas u to vreme postavlja onaj svoju savetnicu u UO KSS zbog Kine i SP. Vazi.

            A evo sta vam Kalina porucuje
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Znaci ti znas sigurno da je zbog SNS?

              "Jaoj, e, ne mogu sad, Kalina ima nesto da mi poruci."
              :niko nikad:
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ma da jeste.

                Grande Kalina, čovek bez dlake na jeziku čije reči seku oštro kao sablja, čovek koji nema problem da kaže da je Kosovo izgubljeno, da su Srbi ljudi sumnjivog mentaliteta i slabog karaktera, da je Vučić peder a sns radikalsko-napredna šibicarska organizacija se jelte sad uplašio mighty Saleta i nikako da izusti što ga je Sale napudio.
                Slučajnost?
                Ne bih rekao.
                Last edited by Chiwwi; 26-07-19, 23:01.

                Comment


                • Al sto mi podmeces? Gde sam rekla sigurno? Moj razum i logika mi to govore, jer vidim sta se desava. I to sam rekla odmah onda.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Podmecem? Okej, samo ne znam kakav drugaciji zakljucak moze da se izvede iz tvog posta i nacina kako si sve napisala, jos trijumfalno zavrsila sa - "vazi".
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • A sto se tice SNS, Vucko brze-bolje nakon tog intervjua pohvalio Kalinu, a DJV ga u jutarnjem programu branio od napada zbog stava o Kosovu i Metohiji. Tada im izgleda nije smetalo sto pise protiv njih
                      Last edited by Mr. Wolf; 26-07-19, 23:11.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Pa ja ću da ti prevedem.
                        Sale Djordjević aka neznalica aka novi član SNS-a je taj mit o čistoti Srpske reprezentacije koja služi kao paravan "hleba i igara" kako bi se narod ložio da stvari ipak nisu tako crne. Jer je jedan Kalina izdajnik i masturbator uklonjen po kratkom postupku kako se to i radi u ozbiljnim državama.
                        Taj isti Kalina nam pak poručuje da sloboda nema cenu i da samo tako možemo da živimo pravi život bez lanaca.
                        Lance nam je vezao Vučić a Sale je njegov kovač.
                        Naravno ovo je rekao izmedju redova.

                        Zvezda Srbija nikad Jugoslavija.
                        Last edited by Chiwwi; 26-07-19, 23:15.

                        Comment


                        • Znaci, ti znas sigurno da je zbog SNS?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Pa vazi, moje misljenje, stav, a ne tvrdnja, ja dokaze nemam

                            Inace kada sizoje i poltroni njegovi nesto kazu to ima tezinu i to je neka istina, nacelo, stav..... jest u pm.

                            Ne bih vise o politici ovde.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jel se ovde učlanjuje u SNS, tako mi rekoše

                              Comment


                              • Inace nemam problem ako je Djordjevic (evo ogradila sam se i rekla ako) morao ovako da postupi. Smutna vremena.
                                E sad.ako je nesto drugo...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X