Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da pokazali su do sada da se politika ne mesa u sport, lol. I Kalina ne igra zato sto nije u planu treneru koji ga je drzao u prvoj petorci uvek. Zanimljivo.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Verovatno Bobi i Jokic igraju zato sto su dali podrsku precedniku. I to je vrlo zanimljivo.

      Comment


      • Ne podmeći ono što nisam rekao, ona je PR Psiha a krenula je u Kinu da preko reprezentacije promoviše kao šatro Srbiju, a zapravo SNS/Vučića. I tome nije imao ko da se suprotstavi u reprezentaciji Srbije, još gore oni koji bi se pobunili su odstranjeni, jer je bitnije da budeš poslušan nego da poseduješ kvalitet, igrački, trenerski, ljudski.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Raduljica bode kao Kari.

          Comment


          • Kalinic je protiv vucica, to bar svi znaju. Sad si se ispalio bzvze..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Kao sto sam rekao Vucic bi voleo da ima opoziciju kao sto je Kalinic.

              Comment


              • Nije ona nikakav deo reprezentacije, vec clan upravnog odbora KSS...cime ce ona da se bavi je deo price o politici, a ne deo sportske price o reprezentaciji. Niti selektor niti igraci ne odredjuju clanove upravnog odbora KSS i sta oni imaju da se bune oko toga... pobunice se ako izadje iz svoje politicke price i bude im se mesala u posao koji obavljaju.

                Comment


                • #tb



                  Sto se tice ovog novog proseravanja - kakav opstemestas i wannabe intelektualac

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Sve je lepo rekao Kalinari. Ako nesto ja mislim kao vucic, ne znaci da sam za njega. Stvarno pricate svasta
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ona je upravo ono što sam opisao, SNS vojnik na zadatku. Cela reprezentacija u funkciji promocije jednog čoveka i njegove stranke. Jadno i pretužno, takve stvari nismo doživljavali ni za vreme Slobe.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ko da je bitno sta vi mislite o Kosovu ili ko bi pisao sa ajfelovog tornja. Igra se svetsko prvenstvo u septembru.

                        Comment


                        • Ubijamo vreme do SP.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Taman posla... za vreme Slobe, predsednik KSS je bio Nebojsa Covic, predsednik glavnog odbora vladajuce SPS-a

                            Comment


                            • Naravno da Kalinić ima pravo na svoje mišljenje. To niko ne može da mu zabrani.

                              Niko nema pravo da ga zbog toga linčuje niti oduzima pasoš. Moramo negovati slobodu govora.

                              Isto tako i svi mi imamo pravo da damo svoj komentar u vezi onoga što priča. To što se ja ne slažem u vezi nekih njegovih izjava i što mislim da je pametniji kad ćuti ne znači da ga mrzim i da sam kafanski šizofreni nacionalista.

                              Već sam pisao u vezi ove teme. Njegove izjave su izazvale rat prve i druge Srbije. Imate jednu stranu koja bi da linčuje a imate i ovu drugu stranu koja sebe smatra evropskom i sve druge gleda sa visine a gotovo da su slični ovoj prvoj strani jer i oni pljuju svakog ko ne ravna mišljenje sa njihovim.

                              Mi iz treće Srbije stojim po strani i samo se smešimo.
                              Last edited by Karamazov; 26-07-19, 21:35.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ubijamo vreme do SP.
                                Wolfi lupio je coek ali treba da se razmislja o opstem dobru.
                                Covjek jednostavno treba da igra,lupim i ja po nesto ali nazalost me niko ne prati na tviter pa to ostane tako.

                                Comment

                                Working...
                                X