Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Svako ko prati Kalinica na TW zna da je jedan od najzescijih protivnika Psiha, da podrzava proteste 1 od 5 miliona i da objavljuje tvitove Danas-a i N1. Negov stav o Kosovu doduse ne delim ali za ovo respect.
    Jeste.
    Tvituje li nesto i o Erdoganu... ipak u toj zemlji zivi?

    Comment


    • Nema potrebe, on je Srbin i priča o svojoj zemlji i boli koju proživljava gledajući da mu rodna gruda grca u diktaturi. Neko ima kičmu, neko ne.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        A jos je kao protiv njega a pomaze mu u poslu oko Kosova. Winwin situacija za ove na vlasti... em im pomaze em im skida hipoteku da je to njihova politika a svi ovde znamo da jeste (na zalost vecina njegovih glasaca toga nije svesna) .
        O tome i pricam,ako je Kalinic opozicija ja sam kralj Madaskara.

        Comment


        • Madagaskara.

          Comment


          • Slazem se sa Dekijem.Smatram da je Kalinic treba da bude pozvan i da je to velika greska Djordjevica.
            Slusao sam ga vise puta,djeluje mi kao ok lik,vaspitan,normalan momak.Malo je nespretno one izjave formulisao,jeste malo grub bio ali ne mislim da je zlonamjeran i da ne voli svoju zemlju.Uvijek je izgarao i za Srbiju i za Zvezdu.
            Igrac takvog profila je prosto neophodan ovom sastavu.
            Last edited by E1_PG; 26-07-19, 20:18.

            Comment


            • Kako god, njegovo politicko opredeljenje nije razlog zbog cega nije na spisku. Ako vec ima toliku kicmu, sigurno bi rekao da je to u pitanju...medjutim nije.

              Comment


              • A sta je razlog?
                Sportski razlozi sigurno nisu u pitanju,potpuno je jasno da covjek po svemu zasluzuje to mjesto.

                Comment


                • Samo je to u pitanju, jer se radi o igraču jedinstvenog kvaliteta, bukvalno nema ko da ga zameni jer nijedan od preostalih igrača nema taj spoj kvaliteta na jednom mestu. Vidi se i po tome što je PRka Psiha pošla sa reprezentacijom u Kinu a selektor nije smeo da zucne. Mada, i što bi kad je deo iste priče.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Zavisi sta sve podrazumevas pod sportskim razlozima. Svake godine se od svih igraca na raspolaganju biraju onih 12 koji ce ciniti najbolji tim. To vi kroz Buducnost u prosloj sezoni bi trebalo najbolje da znate. Kalinic ove godine nije upao u tih 12, razlog ne zele da podele u javnosti niko iz reprezentacije niti Kalinic. Ovo sto se lupetara po forumima su ciste spekulacije, ili neistine kao sto je ovo lupetanje o PR reprezentacije.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Samo je to u pitanju, jer se radi o igraču jedinstvenog kvaliteta, bukvalno nema ko da ga zameni jer nijedan od preostalih igrača nema taj spoj kvaliteta na jednom mestu. Vidi se i po tome što je PRka Psiha pošla sa reprezentacijom u Kinu a selektor nije smeo da zucne. Mada, i što bi kad je deo iste priče.
                      Kalina ima muda,na terenu i van njega a ima i svoje misljenje! Kvalitet košarkaški je pokazao a sada je i ljudske kvalitete pokazao! Samo napred majstore,biti drugačiji i reci očigledno u našoj zemlji je sramota na žalost

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Zavisi sta sve podrazumevas pod sportskim razlozima. Svake godine se od svih igraca na raspolaganju biraju onih 12 koji ce ciniti najbolji tim. To vi kroz Buducnost u prosloj sezoni bi trebalo najbolje da znate. Kalinic ove godine nije upao u tih 12, razlog ne zele da podele u javnosti niko iz reprezentacije niti Kalinic. Ovo sto se lupetara po forumima su ciste spekulacije, ili neistine kao sto je ovo lupetanje o PR reprezentacije.
                        Mora da ti sunce udarilo u vugla, koliko pre neki dan si opravdavao taj potez govoreći da SNS ima vrhunsku PR službu i da je odlično što je PRka pošla da bude podrška reprezentaciji.
                        Jbga, realnost je da nam je selektor postao sportska verzija Ane Brnabić, prvo će kao da bude sportski "ekspert" kome se sviđa šta radi SNS u oblasti sporta, a nakon nekog vremena ima da legne na rudu. Već viđeno.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Njegov posao i nije da menja vlast u Srbiji,cisto sumnjam i da zna ko je ona. Mislim da je Djordjevic bio jasan, kad formom,kvalitetom,ponasanjem bude zasluzio pozvace ga u reprezentaciju. Ocigledno je procenio da bi mu narusio atmosferu u timu. I mislim da je dobro procenio,definitivno Kalinic treba malo da se spusti na zemlju,poceo je svima da deli lekcije i savete bez pokrica u znanju o tim stvarima,tu mislim i na kosarkaske stvari,kao sto je odazivanje ili neodazivanje Jokica,o tome moze selektor da prica a ne on.

                          Comment


                          • Molim da se ne prenose lazno moji postovi. Zena nije nikakav PR reprezentacije vec jedan od clanova upravnog odbora KSS-a...ostali su uglavnom poznati privrednici.

                            Comment


                            • Mojne se praviš blesav, glavna funkcija joj je PRka precednika Srbije i zahvaljući toj funkciji se naknadno uvalila u KSS.
                              Inače, u zvaničnom saopštenju je pomenuto da je Kina "strateški važna zemlja za Srbiju" i da zato ide sa reprezentacijom. Niđe veze sa sportom.
                              Naravno, pre toga su odstranjeni svi slobodnonisleći igrači kako ne bi digli glas protiv takve ujDDRme.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ajde covece sjasi vise sa ove teme. Nit je ta zena PR reprezentacije kao sto si zeleo da podmetnes, niti bilo ko iz reprezentacije ima veze sa njom niti ona utice na odluke oko spiska. Sve ovo u sta zelis da pretvoris diskusiju je najobicnije provokativno trolovanje po kome si poznat.
                                Prvi put ako se neko iz politike bude umesao u odluke koje su vezane za teren znacemo ostavkom Djordjevica, mozda i Danilovica... mada za njega ne mogu biti potpuno siguran, mozda nas i iznenadi.
                                Last edited by mmajstor; 26-07-19, 21:02.

                                Comment

                                Working...
                                X