Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ljudi vec vole poredjenja, umesto ovih bezveznih, evo jedno smislenije:

    Da dodje neko u Zvezdu i izjavi "Bio sam svuda po svetu, ali nikad ovako zaostale navijace kao Zvezdine nisam video, cast izuzecima", je l' biste se radovali takvom igracu i skakali od srece sto ce nositi dres Zvezde i predstavljati vas?
    Last edited by Mr. Wolf; 04-07-19, 11:33.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • hahahahhahahahahhahahahahha, jebote ovo je genijalno, can't stop
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          NateHuffman :
          Naravno da si u pravu, nema veze kakve političke stavove ima, najbolja je naša trojka ali i selektor ima pravo da bira po svom nahođenju a i sami znamo da kažemo da nekada najbolji igrač i nije najbolja opcija jer stvar je kako se neko uklapa u tim u viziju...selektorova je zadnja a rezultati su jedino merilo ispravnosti odluke.
          Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Ajde, jos malo spinujte sa bezveznim poredjenjima.
          Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Kad ljudi vec vole poredjenja, umesto ovih bezveznih, evo jedno smislenije:

          Da dodje neko u Zvezdu i izjavi "Bio sam svuda po svetu, ali nikad ovako zaostale navijace kao Zvezdine nisam video, cast izuzecima", je l' biste se radovali takvom igracu i skakali od srece sto ce nositi dres Zvezde i predstavljati vas?
          Samo sto on to nikada nije rekao!

          Comment


          • Nije rekao ovo sto sam ja naveo kao primer poredjenja, ali jeste sledece:



            Pa sad ti zameni ovo sto sam ja napisao (kao primer) sa ovim, dolazimo na isto. Da novo pojacanje vama dodje i kaze vam "Video sam vase navijace, razmislio sam o onom vicu kad se Srbin popne na Ajfelov toranj i onome sto prvo uradi. Moje iskustvo mi govori da nije daleko od istine, cast izuzecima. Ja nikad nisam video Nemca ili Amera da urade tako nesto......." Je l' bi ti bilo okej da tako neki nosi dres kluba za koji navijas i da ga predstavlja?

            E, ali koliko, pre svega, bezobrazan moras da budes da bi napisao ovo sto je Kalinic napisao. U doba interneta, youtube-a, twittera, gde je on ocigledno aktivan, da bas nikad u zivotu nisi video bar jebeni klip kako drugi prave sranja, kako se dernjaju pijani, kradu iz prodavnica, razbijaju i ko zna sta jos. A onda izmedju redova (i ne bas izmedju redova) provuce kako smo mi upravo takvi (cast izuzecima).

            Koliki je to nivo bezobrazluka. Treba da ga je sramota.
            Last edited by Mr. Wolf; 04-07-19, 18:15.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Kalinic nikako da shvati da ga ovakvi potezi udaljavaju od sporta koji voli i od koga zivi - niko ne voli to politicko qrobecanje u sportu.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Kalinic za predsednika

                Comment


                • Šta tek rade ti kulturni zapadnjaci kad dođu na exit, al dobro, to se ne računa jer su drogirani.

                  Kalinić je napisao na twiteru i 'zbogom Lisa Ann'. Jel zna neko šta mu to znači?

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Šta tek rade ti kulturni zapadnjaci kad dođu na exit, al dobro, to se ne računa jer su drogirani.

                    Kalinić je napisao na twiteru i 'zbogom Lisa Ann'. Jel zna neko šta mu to znači?
                    Ozbiljno ne znaš ko je Lisa Ann Inače vratila se poslu nedavno

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Kalinić je napisao na twiteru i 'zbogom Lisa Ann'. Jel zna neko šta mu to znači?
                      To znaci da je dobio skripte sta sve treba da uradi da se vrati u reprezentaciju, i da polako pocinje da radi po njima

                      Comment


                      • Hehe vazi....

                        http://rs.n1info.com/Vesti/a497230/V...dboru-KSS.html
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          ... provuce kako smo mi upravo takvi (cast izuzeTcima).
                          ....

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Neka je... nemaju vecinu u upravnom odboru, a i ako su nesto sendvicari pokazali da znaju da rade to je onda marketing. Tako da verovatno ova zena ume da radi taj posao.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              ....
                              Je l' si siguran?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Je l' si siguran?
                                Pa tako je napisao... proveri gore na slici.

                                Comment

                                Working...
                                X