Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a R View Post
    Za koje klubove igraju Avramovic,Todorovic i Bircevic ?
    Unicaja, Murcia i Bon
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Hvala druze moj.

      Comment


      • zvati Bircevica i Macvana koji jedva ide a Kalinicu se zahvaliti to je pomracenje uma ili totalno odsustvo morala i etike kao i nedovoljno znanje trenerskog posla!

        Comment


        • A kada pljujes svoj narod? Sta je to?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sloboda misljenja.

            neki istu dozivljavaju tako sto kazes sta god hoces bez ikakve odgovornosti, samo kazes, i to je to
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              A kada pljujes svoj narod? Sta je to?
              ko pljuje svoj narod? Kalinic koji ti je doneo toliko medalja?..Kosovo iozgubleno ? jok i nije nemojte da se pravite blesavi ,covek je rekao sta misli i to jeste tacno ...zameram mu na onom klipu i sto je ispao glup ...izvinuo se svima i to je t ...ziv je covek gresi ...

              i da ti kazem nesto ..taj Kalinic je veci SRBIN OD TEBE! to zapamti

              Comment


              • Dosta sta bih rekao sad o toj temi,ali nije ovo tema za to. Mozemo na pricaonicu ili pomracenje da nastavimo. Nema poente vise o tome pisati ovde i zagadjivati temu.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Dosta sta bih rekao sad o toj temi,ali nije ovo tema za to. Mozemo na pricaonicu ili pomracenje da nastavimo. Nema poente vise o tome pisati ovde i zagadjivati temu.
                  Uvek sam znao da si ti jedan uvidjavan lik !

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    ko pljuje svoj narod? Kalinic koji ti je doneo toliko medalja?..Kosovo iozgubleno ? jok i nije nemojte da se pravite blesavi ,covek je rekao sta misli i to jeste tacno ...zameram mu na onom klipu i sto je ispao glup ...izvinuo se svima i to je t ...ziv je covek gresi ...

                    i da ti kazem nesto ..taj Kalinic je veci SRBIN OD TEBE! to zapamti
                    Zasto da pamtim takve gluposti? Cuj, veci Srbin Samo sam cekao ko ce da ubaci to u odgovor. Cestitke, prvi si.

                    Kalinic pljuje po svom narodu, Kalinic koji je doneo toliko medalja, Kalinic koji smatra da bi Srbin uradio tacno ono kao u vicu kad se popne na Ajfelovu kulu, Kalinic koji nikada nije video da neke stvari rade Englezi i ostali. Da, taj Kalinic pljuje po svom narodu.

                    Izvinuo se svima? Uh, mora da ga zesce zajebavaju ledja sada.
                    Last edited by Mr. Wolf; 03-07-19, 13:52.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Sto se mene tice svako ko osporava Djordjevica posle svih rezultata koje je u kosarci postigao kao igrac i selektor je neznalica,provokator i preporucio bih im neku drugu temu posto kosarka nije za njih.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Sto se mene tice svako ko osporava Djordjevica posle svih rezultata koje je u kosarci postigao kao igrac i selektor je neznalica,provokator i preporucio bih im neku drugu temu posto kosarka nije za njih.
                        kao igrac kapa dole kao trener nula! ko imalo poznaje kosarku zna da je stvarni selektor odnosno mozak reprezentacije Jovica Antonic ...toliko i nema potrebae da se oglasavam povodom polu trenera kakav je Djordjevic ...

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Poslednja opomena i za tebe
                          A sta je tebi? Jel' si ti 'cuvar vatre'? Sta te kvalifikuje za to? Moderatorska funkcija???? Treba da se cuti i aminuje sta samoljubivi zasluzni igrac i trener ima da prospe na nas?? Upravo sam odgledao prvi deo videa koji je Sareni odradio sa Gudurom i Kalinom u IST. Sve korektno... Pominje Kalina Vojvodinu, pa da. Pominje kao prvu znacajnu pobedu / titulu koju je osvojio. Sta je problem? Gudura naveo EP.
                          Odavno sam napisao da im svima nedostaje poprilicno skole, ali evo da dodam i kucnog vaspitanja da bi mogli da budu silni kao sto jesu i da sa punim pravom dele lekcije iz morala.

                          I jos da dodam. Mnogima iz njegove generacije je reprezentacija bila odskocna daska za karijeru. Njemu se to nastvilo, jer da mu nije reprezentacije i rezultata, nakon pocetnih (i ne samo pocetnih, vec i narednih) klupskih 'uspeha' mogao bi da trazi uhlebljenje u Rumuniji.
                          Last edited by Grof; 03-07-19, 14:52.

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            kao igrac kapa dole kao trener nula! ko imalo poznaje kosarku zna da je stvarni selektor odnosno mozak reprezentacije Jovica Antonic ...toliko i nema potrebae da se oglasavam povodom polu trenera kakav je Djordjevic ...
                            Postigao je uspehe, OK. Ali, bice trener kada to ponovi na klupskom nivou. Do tada, racunam da je veca zasluga igraca koji su igrali nego njega.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                ko pljuje svoj narod? Kalinic koji ti je doneo toliko medalja?..Kosovo iozgubleno ? jok i nije nemojte da se pravite blesavi ,covek je rekao sta misli i to jeste tacno ...zameram mu na onom klipu i sto je ispao glup ...izvinuo se svima i to je t ...ziv je covek gresi ...

                                i da ti kazem nesto ..taj Kalinic je veci SRBIN OD TEBE! to zapamti
                                Kosovo gubimo zbog takvih stavova i izjava, svaki građanin Srbije mora da zastupa zvaničan stav i da brani slovo ustava a znamo da je u preambuli (jbt kako sam pametan) napisano da je Kosovo neodvojivi deo republike Srbije. Dakle sve izjave, svi postupci koji se kose sa tom preambulom su protiv ustavni.
                                Ta preambula malo više jebe i političare koji bi rado dali Kosovo da ih Merkel, Makron i slični pomaze po glavi kao kakve kućne ljubimce.
                                Dakle javna ličnost a to su i sportiti moraju da vode računa šta će da pričaju, pišu, urade jer to ima posebnu težinu i u domovini i u svetu.
                                Last edited by nebitan; 03-07-19, 16:04.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X