Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar spisak,sigurno imamo najbolju atmosferu na prvenstvu

    Comment


    • Originally posted by DovlaBGD View Post
      Ocekivan spisak i ispravan.Koji Rakocevic svaki put ista prica,on covek je toliko puta bio u reprezentaciji i nista nije pokazao.Milicic nam ne treba zbog dobre atmosfere u ekipi.Ne treba menjati tim koji ima rezultate.Samo Tripkovic je falio u turskoj .
      O tome i ja pricam sta ce nam te nafurane zvezde,bolje graditi tim oko ovih mladih igraca, vec pokazuju pobednicki mentaltet i sto bi sada to menjali,ali najveca snaga reprezentacije Srbije je sam trener to jest Bog Dusan Ivkovic

      Comment


      • Očekivan spisak. Čakarević će biti na pripremama kao i Milosavljević prošle sezone ali neće biti na užem spisku, možda na nekom drugom prvenstvu. Milosavljević se sada možda izbori za putnika na EURO...
        Drago mi je zbog Rakovića, pored Krstića i Perovića njega vidim kao 3. centra na EP. Marjanović i Raduljica su imali slabe sezone (pozajmice)...

        Pripreme već počinju prve nedelje jula, to je Duda
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Radulljica je igrao dobro u Albi,ali nije to bas neko merila,nemacka liga.Ali nikada ne znamo sta ce ko od njih pokazati na pripremama.
          sigpic

          Comment


          • Licno mislim da ce Milosavljevic tesko izboriti mesto u 12,ali ne bi me cudilo,Bjelica prakticno nije igrao cele sezone,tu je opet i Cakarevic,bice zanimljivo .

            Comment


            • 14 igrača ide u Litvaniju, možda bude i Milosavljevića...

              Evo plana priprema za EURO. Pakleno po Dudinom običaju

              Stručni štab košarkaške reprezentacije Srbije u kojem, za razliku od Istanbula zbog privatnih razloga neće biti Miroslava Miće Berića, ostao je promenjen. Pomoćni treneri su Aleksandar Kesar, Saša Nikitović i Dušan Gvozdić, a uz asistenciju predsednika KSS Dragana Đilasa igrači će "imati maksimalne uslove za pripreme".

              - Centralni deo konferencije pripao je selektoru i kapitenu i zato vas neću opterećivati. Želim da kažem da reprezentacija ima maksimalne uslove za pripreme i želim da budu zdravi i da nas ne iznenađuju povredama. Nadam se i da ćemo imati i pošteno suđenje koje u Turskoj nismo imali. Znamo da je konkurencija ogromna, ali ne želimo da opterećujemo igrače. Ipak, u Litvaniju idemo na zlato - rekao je Dragan Đilas, predsednik KSS.

              Pripreme počinju 4. jula kada je zakazano okupljanje. Prvi deo će se obaviti u Beogradu, u dvorani "Sport Eko" od 5. do 8. jula. Umesto Italije ekipa će visinski deo priprema obaviti u Nemačkoj, u Rotenburgu, od 10. do 23. jula.

              Prve utakmice igraće u Ljubljani, na turniru "Šest nacija", gde će učestvovati osim nas i domaćina, reprezentacije Crne Gore, BiH, Makedonije i Hrvatske. Iz Ljubljane se 10. avgusta leti za Istanbul, a zatim i za Izmir, gde će se od 11. do 13. avgusta igrati "X Efes Pilsen Svetski kup". Nemačka nam je protivnik 11. avgusta, Ukrajina 12. i Turska 13. avgusta.

              Iz Izmira "orlovi" lete za London, gde će 15. avgusta odraditi trening u dvorani u Olimpijskom parku. Dan kasnije počinje novi "dril", jer će u šest dana odigrati pet utakmica na londonskom turniru. Protivnici će nam u Engleskoj biti Hrvatska (16. avgust), Kina (17.08.), Velika Britanija (18.08.), Australija (20.08.) i Francuska (21.08.).

              Drugi slobodan dan reprezentativci će dobiti 23. avgusta u Beogradu, gde će ostati do 29, kada čarter letom lete za litvanski Šiauliai.
              Tri jaka turnira. Prvo sa susedima u Sloveniji, potom u Turskoj sa domaćinima i Ukrajincima i Nemcima i na kraju možda i najzanimljiviji u Londonu protiv Hrvata, Kineza, Britanaca, Australijanaca i tima sa najviše NBA zvezda Francuzima.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • da je sa pitam od proslogodisnje ekipe : paunic- out, tripkovic-in, i perovic-out, rakovic- in.

                ono cega se pribojavam da moze da se desi je: rasic- out , milosavljevic - in. naravno u tom slucaju tripko/ paun zamena

                Comment


                • Rasic i Paunic ide na EP 100%,samo ako ne bude povreda.
                  Paunic je imao odlicnu sezonu,mozda i najbolju od svih nasih igraca.U napadu je kidao,to bi verovatno radio i u reprezentaciji,ali on nema tu ulogu,u reprezentaciji je za defanzivne zadatke.Ja licno ne bih voleo da on ne ode na EP.

                  I ide 14 igraca,ne vidim razlog da ispada neko iz Turske.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni je Paunic omiljeni igrac u reprezentaciji...Taj covek je najkompletniji od svih bekova i svako nepostovanje njega je neumesno.

                    Comment


                    • Svi iz Turske + Tripković i Raković.

                      Dakle otpadaju Milosavljević, Čakarević, Radenović, Raduljica i Marjanović. Mada zavisiće i pripreme za konačan izbor ali ako bih sad morao da biram takav bi bio spisak.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Trebao je pozvati Rakočevića, faliće nam neki košgeter kada se bude lomilo, previše smo limitirani spolja. Vjerovatno Duda ide na to da su nam četvorke dobri šuteri, pa će na taj način izbalansirati

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Trebao je pozvati Rakočevića, faliće nam neki košgeter kada se bude lomilo, previše smo limitirani spolja. Vjerovatno Duda ide na to da su nam četvorke dobri šuteri, pa će na taj način izbalansirati
                          Ne mogu igrati on i Teodosic zajedno.
                          A Teodosic je kosgeter,nemojte gledati procenat njegovog suta,vazno je da pogadja kada je najpotrebnije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Fin sastav,bice to dobar tim,prije svega.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • uh, olaksavajuce je sto ide 14. ali cinjenica ostaje da 12 igraca se moze prijaviti za jedan mec valjda.

                              u tom slucaju Turci + Tripkovic i Rakovic. Mada sam ubedjen nekako da ce Milosavljevic da ide. Nisam pljuvao Paunica, i ja bih pre njega nego Tepica vodio ako bi to ikad postavilo se kao pitanje.

                              Mene muce ova nasa krila jedino osim Savana. Ali duge su pripreme, bice rada i utakmica pa valjda ce da malo dodju sebi.

                              Comment


                              • Originally posted by peca View Post
                                uh, olaksavajuce je sto ide 14. ali cinjenica ostaje da 12 igraca se moze prijaviti za jedan mec valjda.

                                u tom slucaju Turci + Tripkovic i Rakovic. Mada sam ubedjen nekako da ce Milosavljevic da ide. Nisam pljuvao Paunica, i ja bih pre njega nego Tepica vodio ako bi to ikad postavilo se kao pitanje.

                                Mene muce ova nasa krila jedino osim Savana. Ali duge su pripreme, bice rada i utakmica pa valjda ce da malo dodju sebi.
                                100% sam siguran da će Novica pakleno raditi na pripremama i da će kao i obično biti odličan u reprezentaciji. Odličan je igrač, ne može da ga poremeti sve što mu se desilo ove sezone...
                                Biće interesantno ko će biti starter on ili Savan, dao bih prednost Savanu jer je izrastao u pravog lidera.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X