Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je igrao povredjen?

    Manite se tih izlizanih fraza. Ta reprezentacija je u najmanju ruku njemu donela koliko i on njoj. Mada sam ja misljenja da je dobio nemerljivo vise.
    Last edited by mark !t zer0; 01-07-19, 17:30.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Djordjevic je godinama u finansijskoj buli. Posao u savezu mu je maltene bio slamka spasa. Istina on je taj posao dobro odradio i to ga je donekle vratilo na trenersku mapu. Nije tajna da ga u savezu ne zele i da im je skup. Ne bi me cudilo ni da je DB ovde umesao prste ili neko odozgo naravno uz neku malu ucenu ili kontrauslugu. Od svih bas kalinic. Radnik i vojnik tima pri tom covek sa mudima do kolena kad god je trebalo, ali ne sad birca je dobar.

      Comment


      • Alo, bre, ljudi - imate temu Teorije zavera dole, pa raspravite to tamo.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          . Nije tajna da ga u savezu ne zele i da im je skup.
          ??

          Ako je ovo tacno onda je to tajna nad tajnama.

          Comment


          • Jbg moram i ja mojih 5 centi....
            Ovaj problem sa izborom reprezentativaca (skraćivanjem spiska na 18) ima dva segmenta, prvi političko-rijalitovski i drugo sportski segment.
            Političko-rijalitovski je stav Kalinića (politički) na koji on po meni ima apsolutno pravo ali kao javna ličnost_sportista je morao da se izdigne iznad situacije i da odćuti, rijaliti se odnosi na više egzibicionističke poteze Kaline u koji spada to sa tim tranvestitom (valjda sam dobro otpratio) što opet ne ide na ruku Kalini a potvrđuje njegov skromni IQ (ne želim da ga vređam ali tako deluje). kalina je napravio brdo gluposti u kratkom vremenskom roku a ničim nije pokušao to da hendluje.
            Sportski deo se sastoji iz vrlo jednostavne premise: Kalinić je naša najbolja trojka a i uvek može da pokrije i poziciju 4 tako da može malo Bjelkan i da odahne, vođenje Mačvana, Braduljice je zaista brkanje prstom u "oko zdravog razuma".
            To što ne voli oca nacije je manji problem od toga što je celu naciju video kao etalon nekulture i primitivizma i pored toga ja bih ga vodio u Kinu.
            Ipak selektor je taj koji donosi odluku i snosi posledice ili nosi lovorov venac, tako da biće nama i njemu :S njim ili na njemu ...pogotovo posle izbora 12 konačnih.

            P.S. Ovo je reprezentacija i nema klubaštva kada se komentariše (nadam se).
            Last edited by nebitan; 01-07-19, 19:19.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • E pa za mene su Raduljica i Macvan jako kvalitetni igraci i zasluzuju da idu u Kinu,tu su na svakom okupljanju,uvek igraju dobro a da li ce da ih vodi to je na Djordjevicu. Kalinic nije Dzordan,borben,dobar atletski,ali nije neka klasa bez koga se ne moze,na istom nivou mogu da odigraju i Lucic i Simonovic a mozda i bolje jer su bolji suteri od Kalinica,uz to sam je sebe elimiisao sa spiska u onoj emisiji sa Sarencem.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Jbg moram i ja mojih 5 centi....
                Ovaj problem sa izborom reprezentativaca (skraćivanjem spiska na 18) ima dva segmenta, prvi političko-rijalitovski i drugo sportski segment.
                Političko-rijalitovski je stav Kalinića (politički) na koji on po meni ima apsolutno pravo ali kao javna ličnost_sportista je morao da se izdigne iznad situacije i da odćuti, rijaliti se odnosi na više egzibicionističke poteze Kaline u koji spada to sa tim tranvestitom (valjda sam dobro otpratio) što opet ne ide na ruku Kalini a potvrđuje njegov skromni IQ (ne želim da ga vređam ali tako deluje). kalina je napravio brdo gluposti u kratkom vremenskom roku a ničim nije pokušao to da hendluje.
                Sportski deo se sastoji iz vrlo jednostavne premise: Kalinić je naša najbolja trojka a i uvek može da pokrije i poziciju 4 tako da može malo Bjelkan i da odahne, vođenje Mačvana, Braduljice je zaista brkanje prstom u "oko zdravog razuma".
                To što ne voli oca nacije je manji problem od toga što je celu naciju video kao etalon nekulture i primitivizma i pored toga ja bih ga vodio u Kinu.
                Ipak selektor je taj koji donosi odluku i snosi posledice ili nosi lovorov venac, tako da biće nama i njemu :S njim ili na njemu ...pogotovo posle izbora 12 konačnih.

                P.S. Ovo je reprezentacija i nema klubaštva kada se komentariše (nadam se).
                Rezon ti je na mestu. Ali i dalje treba da preovladaju kosarkaski razlozi. A cinjenica je da je Kalina posle Bjelice nas najkvalitetniji igrac na krilnim pozicijama i da se uvek odazivao i uvek bio maksimalno posvecen reprezentaciji kao igrac. Ako to nije dovoljno...

                Comment


                • Tema se zakljucava na 24h zbog tenzija, koje mogu da predju u opste 3.14ckaranje.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Tema je otkljucana - samo bez prozivki i trolovanja, ako moze.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Nedović je trebao biti u ekipi zbog protoka lopte i zato što je sposoban da natrpa dosta poena za kratko vreme kada ga ide, a ostali se muče kao u finalu OI kada je za par minuta Amerima sasuo 14 poena i malo ublažio bruku. Sećam se i kada je Špancima na EP dao 10 poena za 2 min. i mi od -10 došli na egal što je bila podloga da dobijemo taj meč. Pričam o partijama protiv dve najjače ekipe na svetu uz Srbiju.

                      Plus, Nedović je uvek bez problema prihvatao epizodne uloge i kada bi ga selektor skroz skrajnuo u nokaut mečvima. Bio je zadovoljan i što je samo deo ekipe iako je napadačka mašina što je pokazao prošle godine u Malagi kada je bio 3 ili 4 strelac EL, a prvi po broju koševa u odnosu na minute. Za oko 24. min 16-17 koševa u proseku i 4-5 asist.

                      Kalinić zasluženo nije dobio poziv jer misli da je narod iz koga potiče najgori na svetu i dovoljno je glup da to kaže javno. Doviđenja i prijatno.

                      Comment


                      • Nista.Znaci Kalina izdajnik,a Nedovic nebitan i za 18. SDJ vec zna 12, jbs i pripreme, i ko je u kakvoj formi a i ako se desi neka povreda nije bitno. Vodi se 18 najboljih. Zato nigde ne moze da ostane dugo na klupskoj kosarci,ovde ga i izdrze nekako mesec dana, ali u klubovima tesko.

                        Velika nepravda, ali sta je tu je. Samo da vidimo koga ce Virtus da potpise od nasih igraca i bice sve jasno.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Svi su izdajnici.
                          Jedino Raduljica, Macvan, Birca i Milosavljevic valjaju, koji ce biti i najnoviji clanovi Virtusa.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Svi su izdajnici.
                            Jedino Raduljica, Macvan, Birca i Milosavljevic valjaju, koji ce biti i najnoviji clanovi Virtusa.
                            Nisu izdajnici ali su svi igrali u partizanu
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jesu jesu...svi su izdajnici a ovi igraju preko veze jer ce da zavrse u Virtusu.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Jesu jesu...svi su izdajnici a ovi igraju preko veze jer ce da zavrse u Virtusu.
                                Ako ti tako kazes, ja ne mislim da su izdajnici. Problem je tu vise u selektoru.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X