Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bih da je ovo kazna za vredjanje svog naroda.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nisu, ali on je javno protiv njega. Prati ga na Twiteru pa ce ti biti sve jasno.

      Sto se tice tebe Brajkula, opet ne mogu da se slozim. Zivim vise nego ok, ali ne trpim ovo sto se desava. Ne zavisimnista od ove drzave i nikad i nisam. Ipak je volim i ja, pa zato sam redovan na mitinzima i svega protiv ove robovlasnicke, zatucane i primitivne vlade. Znaci ko god ima neki svoj dinar, treba da ga boli uvo sta se desava u Srbiji?

      Samo slusaj Urosa, onje govorio na globalnom nivou. Sto kazem da i jeste tacno, da ljudi koji glasaju za vlast ne idu previse u inostranstvo i ne znaju sta je zivot i gde biju...Kad kazem inostranstvo mislim na zivot i opustenost napolje, ne samo na zapad, vec na sve.

      Dal se moze neko mesati Saletu, pa to ne znam. Samo ovo je Srbija, gde istina ubija i ne vidim da je Sale neki zagovornik bilo cega sem kosarke dakako. Ne znam bas njegove stavove van kosarke, a one u kosarci ne razumem..
      Gde sam ja napisao da me boli uvo....poeta je jasna bila, ko god da dođe na vlast isto će biti narodu. U ostalom taj Đilas je skoro bio na vlasti, da ne pričam o Tadiću kakvu je bedu napravio u pravosuđu i koliku štetu državi i društvu, to je segment našeg društva koji mene interesuje obzirom da od istog živim. Sve je to moj dobri druže isto, ili prostački isti k..... drugo pakovanje.

      Evo gledam ko npr. čini opoziciju u mom gradu, momak ponavljao u gimnaziji i sada je treba da ga glasam da upravlja gradom.....s druge strane isti takav jedan upravlja gradom i ja da im dajem podršku, evo im k.....da prostiš.

      Svi iole pametni ljudi neće da se "kupaju" u tom mulju i sklanjaju se sa strane.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ma kakvi politicki stavovi....to tek veze nema.
        Košarkaški sigurno nisu. To se bar svi slažemo?
        Odbijam i ja da poverujem da ga je Sale eliminisao zbog izjava... Ako jeste onda je stanje u ovoj zemlji apsolutno beznadežno



        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ako je to istina odrecicemo ga se ne samo ja, nego svi.
          Ali ko poznaje Saleta do sada zna da je to prakticno nemoguce da se desi. Pre bi podneo ostavku nego dozvolio da potpadne na takav pritisak.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Nema sanse da je to politicka odluka jer Kalinic je o Kosovu iznosio stavove Vucica,nema ama bas nikakve razlike izmedju ta dva stava o Kosovu,jedino sto Vucic ne sme javno da kaze priznacu Kosovo.
            Kalinic je sve samo ne vucicev bot.

            A ovi sto znaju kako su preko otudjeni a najdalje otisli donsegedina po karavan sir ili kanister benzina u dibra vremena

            Comment


            • Nije ni bitno da ti,ja,Pera razumemo Djordjeviceve odluke,on je dokazao da zna sta radi,tako da sto se mene tice moze i Jokica da precrta ako misli da mu ne treba da dodje do medalje na SP. Djordjevic i kao igrac i kao selektor rodjeni pobednik,sa trecim timom mu se zamera sto nije osvojio zlato ili sto je u polufinalu ispao jedne godine od Litvanije,daj Boze da nam svaki selektor bude takav,to su vrhunski rezultati koje on pravi.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Gde sam ja napisao da me boli uvo....poeta je jasna bila, ko god da dođe na vlast isto će biti narodu. U ostalom taj Đilas je skoro bio na vlasti, da ne pričam o Tadiću kakvu je bedu napravio u pravosuđu i koliku štetu državi i društvu, to je segment našeg društva koji mene interesuje obzirom da od istog živim. Sve je to moj dobri druže isto, ili prostački isti k..... drugo pakovanje.

                Evo gledam ko npr. čini opoziciju u mom gradu, momak ponavljao u gimnaziji i sada je treba da ga glasam da upravlja gradom.....s druge strane isti takav jedan upravlja gradom i ja da im dajem podršku, evo im k.....da prostiš.

                Svi iole pametni ljudi neće da se "kupaju" u tom mulju i sklanjaju se sa strane.
                Znam da nije tema, ali sam ubedjen da glasas za poziciju, ne moras odgovarati, posto nece promeniti moje misljenje. Znaci ova prica, e ima u gradu jedan opozicionar sto je ponavljao razred...i odmah ga indetifikujes sa ovim sto UPRAVLJA GRADOM.

                Ne smeta meni to sto ti iznosis, to je tvoje vidjenje stvari.

                Moze se prebaciti na pmracenje ako mu ovde nije mesto,a nije.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Opa, uzvišeni i prosvećeni Nikola Kalinić, svetski čovek što peva Mačvanu na proslavi vrati konju glavu, pa posle palamudi o nekoj kulturi i proziva ceo narod, ga ispušio za poziv. Lep dan danas. Nek predje u politiku, pametan je dečko, vidi se.
                  Last edited by mark !t zer0; 01-07-19, 15:38.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Znam da nije tema, ali sam ubedjen da glasas za poziciju, ne moras odgovarati, posto nece promeniti moje misljenje. Znaci ova prica, e ima u gradu jedan opozicionar sto je ponavljao razred...i odmah ga indetifikujes sa ovim sto UPRAVLJA GRADOM.

                    Ne smeta meni to sto ti iznosis, to je tvoje vidjenje stvari.

                    Moze se prebaciti na pmracenje ako mu ovde nije mesto,a nije.
                    Čitaj čoveče da je opozicija nepismena a s druge strane i pozicija. Msm nebitno.

                    Ja pozdravljam odluku selektora, pa makar nas koštala i medalje, sad gledamo repku kao ljudi, Guduru, Tea, Jokića, Bogdana i ekipu....mnogo lepo.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Čitaj čoveče da je opozicija nepismena a s druge strane i pozicija. Msm nebitno.

                      Ja pozdravljam odluku selektora, pa makar nas koštala i medalje, sad gledamo repku kao ljudi, Guduru, Tea, Jokića, Bogdana i ekipu....mnogo lepo.
                      Cuj opozicija je nepismena. Nadji mi jednog na funkciji a da nije pismen. Mozda ima jako mali broj primera. To ti i govorim, sve sto AV zeli jeste da se izjednace po pismenosti, bas tako kao sto si ti napisao.

                      Oni imaju jednog sto je ponavljao razred, ali isto tako neki vodi samo grad. xD SJAJNA komparacija..Svakog coveka mora da interesuje politika, posebno kad zivi u ovakvoj zemlji..

                      Tvoje uverenje i zelja su tvoja stvar i uzivaj u repki, i ja cu pokusati..
                      Last edited by LosmiSK; 01-07-19, 15:56.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Boga mi zafalilo sendvica na forumu

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post

                          A ovi sto znaju kako su preko otudjeni a najdalje otisli donsegedina po karavan sir ili kanister benzina u dibra vremena
                          Originally posted by NateHuffman View Post
                          Boga mi zafalilo sendvica na forumu
                          Ovakvi polu-upisi će se tolerisati?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Mi smo potpuno prsli kao drustvo kada smo Saleta iz-odmah proglasili sendvicarem...koje je to stanje svesti?

                            Comment


                            • Ne saleta. Cak ni poredjenje sa krstajom nisi shvatio lepo. Daleko je sale od toga ali mi ova cela prica ozbiljno remeti atmosferu nadam se samo u javnosti

                              Comment


                              • Svi znaju iz koje je ovo kuzine.
                                Macvan nije godinu dana video takmicarsku utakmicu a jedan sjajan momak je skrajnut zbog verbalnog delikta.
                                JEBEM TE ZIVOTE KO JE SVE SELEKTOR!!!

                                Comment

                                Working...
                                X