Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je Jokicu, taman dolazimo u najjacem mogucem sastavu. Mozda i najjaci napadacki sastav nas ihaj godina unazad a mozda i ikada Trener je dobio godisnji ranije posto nije usao u PO. Imace dovoljno vremena da sve spremi i analizira.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Losmi hoćeš sam da se udaraš za gume ili ja da te bijem

      Ne bude li igrao Nakić a budu igrali Simonović i Lučić mi smo 0 od reprezentacije. Ili Kalinić mutavi ružni umesto malog umetnika.

      Mali treba da igra u ime budućih dana, makar pripreme sa repkom da odradi.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Bice bas jebeno, jer dolazimo sa Teodosicem koji postaje rekreativac a nasa igra se zasnivala 99% na njegovoj kreaciji u napadu. Videli smo kako izgledamo kad on ne kreira na proslom Evropskom. A ta igra nece biti dovoljna za polufinale...
        Možemo sad da igru gradimo oko Jokića, eto Denveru vala ništa ne fali što tako igraju.

        Comment


        • Daj Brajko ne budi smešan misliš li ti da će to gargamel dozvoliti Biće ovo najgore takmičenje do sada, posvadjaće se ko pod Željkom svi.

          Gargamel tera svoje, štrumf na pleju pametuje, Joka u stranu, poltroni slušaju itd itd.

          Jokić posle takmičenja državni neprijatelj broj 1 uz SMS-a i Dončića - Srbadija leči frustracije na sportistima.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Micic kao prvi plej mora da bude. Ovo sto je Teo igrao je totalni kurac a njegove radne navike i moja vera da ce on da se spremi do kraja Avgusta, od toga nema nista.

            Ako racunamo da su Ameri u svojoj orbiti, daleko iznad svih, mi ako se svi odazovu smo u tom redu drugih favorita ali bice pakleno tesko. Veoma lako mozemo da ostanemo bez medalje, jer su se podigle neke nove ekipe, pored standardne Spanije.

            Kanadjani dolaze sa kompletnim NBA rosterom.

            PG Cory Joseph, Shai-Gilgeous Alexander, Kevin Pangos
            SG Jamal Murray, Nik Stauskas, Dillon Brooks
            SF Andrew Wiggins, RJ Barrett (top 3 pick na ovom draftu)
            PF Kelly Olynik, Trey Liles
            C Tristan Thompson, Dwight Powell

            Uz sve to tu je Chris Boucher, Khem Birch, Kyle Wiltjer, Phill Scrubb, Tyler Ennis, Melvin Ejim kao alternative sve.

            Australija dolazi mnogo jaca od Olimpijade.

            PG Patty Mills, Matthew Dellavedova
            SG Joe Ingles, Dante Exum
            SF Ben Simmons, Ryan Broerkhoff, Brock Motum
            PF Thon Maker, Jonah Bolden
            C Aaron Baynes, Andrew Bogut, Isaac Humphries

            Bice bas jebeno, jer dolazimo sa Teodosicem koji postaje rekreativac a nasa igra se zasnivala 99% na njegovoj kreaciji u napadu. Videli smo kako izgledamo kad on ne kreira na proslom Evropskom. A ta igra nece biti dovoljna za polufinale...
            Kanadjani su brutalni. Pitanje je samo da li ce svi da se odazovu. I dalje mislim da smo mi drugi favoriti. Sve i da Teo ne bude top tu su Vasa, Nedovic, Jovic, sa sve Jokicem koji sve vidi i recimo Gudurom koji sa 2 ili 3 kreira kao zmaj. Nismo mi vise toliko zavisni od Teove kreacije kao pre godinu-dve.

            Comment


            • Treba nama malo i odbrane za nesto vise. Tu sem Kalinica su svi ispodrposecni defanzivci. Tako da sumnjam da ce ici ovakav tim, jeste najjaci po imenima..ali treba se i odbrana igrati..

              Mali Nakic ne moze biti u 20 ako imamo malo srama...kad dodje njegovo vreme ok, ovako ce biti smesno...Mada Sale je cudan trenera, mozemo od njega sve ocekivati....

              Sumnjam da ce Nedovic ici na svetsko, on ili Guduric ne treba da idu ali pre bih rekao Nedovic...a tu da uskoci Milosavljevic pa cak i Lazic treba jbge malo odbrane...trpace nas i Filipini ako ovo bude otislo..mada ko zna
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Daj Brajko ne budi smešan misliš li ti da će to gargamel dozvoliti Biće ovo najgore takmičenje do sada, posvadjaće se ko pod Željkom svi.

                Gargamel tera svoje, štrumf na pleju pametuje, Joka u stranu, poltroni slušaju itd itd.

                Jokić posle takmičenja državni neprijatelj broj 1 uz SMS-a i Dončića - Srbadija leči frustracije na sportistima.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Tacno je da nema elitnih defanzivaca, ali Bjelica, Bogdan, Lucic, Jovic, Milutinov.... Vise nego dobri defanzivci. Milosavljevic moze lako da upadne. Nije to lose defanzivno, pogotovo kad je ofanziva ovoliko brutalna. Mi smo za sve ostale Ameri. A Ameri kao sto znas nisu poznati po defanzivnom umecu. Mi jednostavno gazimo sa 100+ poena u napadu.
                  Last edited by Storm; 24-05-19, 13:52.

                  Comment


                  • Simonović igra bas dobru odbranu, a i zna da sipa trojke kada je u zoni, plus mu savršeno odgovara Saletov sistem, ali ipak je ovo bas prejaka konkurencija da bi bio u 12.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Nemoj da ste neozbiljni, kakav crni Simonovic. Ako treba njega sada da vodimo, onda da ni ne idemo.

                      Teo, Micic
                      Bogdan, Nedovic, Guduric
                      Kalinic, Lucic, Milosavljevic
                      Bjelica
                      Jokic, Milutinov, Bobi

                      Ja mislim da je to negde najjace sto imamo. Naravno moze da se izmeni tu dva imena recimo. Jovica sam iskljucio jer imamo Nedovica i Bogdana koji lagano mogu da igraju na 1 kada bude trebalo. Takodje imamo Jokica, Bjelicu koji mogu nesto da iskreiraju sa svojih pozicija. Lucic i Kalinic mogu da pokriju 4 u nekim situacijama.

                      A zivim da vidim samo jednom petororku sa prvim imenima koje sam naveo po pozicijama. To je bas brutala.
                      Last edited by mark !t zer0; 24-05-19, 14:20.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ma kazem da je prejaka konkurencija, ali kapiram da će biti na širem spisku.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Što da ne igra mali Nakić umesto nekoga? Da stiče osećaj za budućnost. Ne znam ni koji bi minutažu dobijao 3. igrač na njegovoj poziciji, bolje mali da ide.

                          Mi uvek čekamo da Luka Jović predje u Real da postane prvi špic, uvek čekamo da neko nešto uradi pa da ga guramo. Može li nekada jedna reprezentacija Srbije da gurne igrača pa da igrač preko nje prvo napravi internacionalno ime ili? Veliko takmičenje pa šta?

                          Pod uslovom da može da igra seniorsku košarku i da nije izvikan jer ovo što čitam po forumima govori da može. i to vrlo dobro.

                          Australija jaka ko crna zemlja. Joe Ingles se sprda sa svima, za njega nemam čuvara. Jaki su baš na papiru
                          Last edited by Cassius Clay; 24-05-19, 14:25.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Što da ne igra mali Nakić umesto nekoga? Da stiče osećaj za budućnost. Ne znam ni koji bi minutažu dobijao 3. igrač na njegovoj poziciji, bolje mali da ide.

                            Mi uvek čekamo da Luka Jović predje u Real da postane prvi špic, uvek čekamo da neko nešto uradi pa da ga guramo. Može li nekada jedna reprezentacija Srbije da gurne igrača pa da igrač preko nje prvo napravi internacionalno ime ili? Veliko takmičenje pa šta?

                            Pod uslovom da može da igra seniorsku košarku i da nije izvikan jer ovo što čitam po forumima govori da može. i to vrlo dobro.

                            Australija jaka ko crna zemlja. Joe Ingles se sprda sa svima, za njega nemam čuvara. Jaki su baš na papiru
                            Sto da ne igra, a nikad nije igrao seniorsku kosarku xD Sta ti pises jbte xD Jos da bude u 12 xD Meni je jaca Kanda i zajebanija od Australije, ali videcemo ima jos dugo do pocetka. Inglis je igrac sistema, sumnjam da je postao odjednom sav djavo u 30g u NBA...oni me toliko i ne brinu ali bice jaki i treba da bude sto vise jakih repki.

                            Urke bi vodio Nakica u Kinu jbte ..mislim on jos ne moze da igra seniorsku kosarku, on bi ga vodio na svetsko
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ja sam siguran da Raduljica ide u Kinu,nije Djordjevic lud da igraca koji je svako prvenstvo bio uz Teodosica nas najbolji igrac ne vodi u Kinu i uz to odigrao je kvalifikacije,pre ce Bobi da otpadne.

                              Comment


                              • Raduljica je već u Kini.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X