Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kažite dragička

    Jokić igra u Kini.

    Jokić: Igraću u Kini

    https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1546015

    Comment


    • gde su sada dezurni pljuvaci i kvazi moralisti ...

      Comment


      • Pa zbog tog njegovog trt mrt, ne znam, videću, zaslužio je kritiku ali ne i pljuvanje. Evo sad jasno i glasno rek'o da će igrati i to tako treba. Jao Ameri, ala ćemo vas naguziti tako da ćete dimiti od besa.

        Comment


        • ko smo mi da njega kritikujemo ljudi moji sta je sa vama ...igraca koji je u top 10 igraca u NBa...toliki napori ,toliko treninga ,utakmica i provedenih minuta na terenu ....treba ga postovati i ceniti jer reprezentuje nasu kosarku ,nasu drzavu na najbolji moguci nacin i to u zemlji gde niko lepu rec nema da kaze za Srbe i Srbiju...SVAKA CAST JOKARA na svemu

          Comment


          • On je javna ličnost, kao takav uvek može nekim svojim stavom doći na udar kritike. Nije to ništa zlonamerno, samo želja da više ne mrosmudi i ne okoliša.

            Comment


            • Kako ko smo mi da ga kritikujemo? Srbi smo, navijamo za našu reprezentaciju, i naravno da ćemo da ga kritikujemo. Svaka čast za uspehe, ali ako hoće da nas predstavlja neka igra i za reprezentaciju onda. Ja ne vidim kako on to na najbolji mogući način predstavlja nešu košarku a odbija da igra za reprezentaciju. Dobar je uzor onda, neka nas svi tako dobro predstavljaju pa ćemo videti gde ćemo završiti.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Teodosic, Micic, Jovic
                Bogdanovic, Nedovic
                Guduric, Lucic
                Bjelica, Kalinic
                Jokic, Marjanovic, Milutinov

                Kao zemlja !

                Milosavljevic moze umesto Jovica da upadne u roster, jer i Nedovic moze na 1.
                Last edited by Storm; 24-05-19, 10:36.

                Comment


                • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                  Kako ko smo mi da ga kritikujemo? Srbi smo, navijamo za našu reprezentaciju, i naravno da ćemo da ga kritikujemo. Svaka čast za uspehe, ali ako hoće da nas predstavlja neka igra i za reprezentaciju onda. Ja ne vidim kako on to na najbolji mogući način predstavlja nešu košarku a odbija da igra za reprezentaciju. Dobar je uzor onda, neka nas svi tako dobro predstavljaju pa ćemo videti gde ćemo završiti.
                  Da nas svi predstavljaju kao on mi bi bili u svemu na vrhu sveta!

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Teodosic, Micic, Jovic
                    Bogdanovic, Nedovic
                    Guduric, Lucic
                    Bjelica, Kalinic
                    Jokic, Marjanovic, Milutinov

                    Kao zemlja !
                    Milosavljevic ide,videćeš,100÷

                    Comment


                    • Originally posted by darko pancev View Post
                      Milosavljevic ide,videćeš,100÷
                      Pa mi imamo legitimnih 12 nba i el igraca, ako hoce EK igraca, onda ok. Nemam nista protiv Milosavljevica, ali on je 13.-ti igrac po kvalitetu.

                      Comment


                      • Kakvi su Nedović i Micić, slabo sam njih pratio?
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Nedović pola sezone povređen. Micić maestralan cele godine.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Po meni ostaje dilema ko ce biti drugi centar, jer su i Bobi i Milutinov odlicni. Ostalo manje-vise jasno.

                            Comment


                            • Bravo Joka!

                              Što se konačnih 12 tiče, naravno da se još ništa ne zna.

                              Povrede, planovi, letnja liga, ugoori, odmori...

                              Sa druge strane, neće baš svako ulogu 11. ili 12. igrača.

                              Sigurno će biti iznenađenja, neki će ići zbog uloge, neki zbog atmofere, neki zbog odnosa.

                              Najbitnije je da najboljih 8,9 otputuje, a za ostatak se tradicionalno lepo snađemo.

                              Comment


                              • Micic kao prvi plej mora da bude. Ovo sto je Teo igrao je totalni kurac a njegove radne navike i moja vera da ce on da se spremi do kraja Avgusta, od toga nema nista.

                                Ako racunamo da su Ameri u svojoj orbiti, daleko iznad svih, mi ako se svi odazovu smo u tom redu drugih favorita ali bice pakleno tesko. Veoma lako mozemo da ostanemo bez medalje, jer su se podigle neke nove ekipe, pored standardne Spanije.

                                Kanadjani dolaze sa kompletnim NBA rosterom.

                                PG Cory Joseph, Shai-Gilgeous Alexander, Kevin Pangos
                                SG Jamal Murray, Nik Stauskas, Dillon Brooks
                                SF Andrew Wiggins, RJ Barrett (top 3 pick na ovom draftu)
                                PF Kelly Olynik, Trey Liles
                                C Tristan Thompson, Dwight Powell

                                Uz sve to tu je Chris Boucher, Khem Birch, Kyle Wiltjer, Phill Scrubb, Tyler Ennis, Melvin Ejim kao alternative sve.

                                Australija dolazi mnogo jaca od Olimpijade.

                                PG Patty Mills, Matthew Dellavedova
                                SG Joe Ingles, Dante Exum
                                SF Ben Simmons, Ryan Broerkhoff, Brock Motum
                                PF Thon Maker, Jonah Bolden
                                C Aaron Baynes, Andrew Bogut, Isaac Humphries

                                Bice bas jebeno, jer dolazimo sa Teodosicem koji postaje rekreativac a nasa igra se zasnivala 99% na njegovoj kreaciji u napadu. Videli smo kako izgledamo kad on ne kreira na proslom Evropskom. A ta igra nece biti dovoljna za polufinale...
                                Last edited by MannyCalavera; 24-05-19, 12:57.

                                Comment

                                Working...
                                X