Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://sportando.basketball/en/virt...ew-head-coach/

    Cestitamo Sasi Djordjevicu novi aganzman, sve najbolje u Ligi Sampiona. Takodje, cestitke i puno srece Virtusu, trebace im...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      https://sportando.basketball/en/virt...ew-head-coach/

      Cestitamo Sasi Djordjevicu novi aganzman, sve najbolje u Ligi Sampiona. Takodje, cestitke i puno srece Virtusu, trebace im...
      Kakav trener takvo i takmičenje

      Comment


      • Ja ne znam ili ste vi Hrvati ili deca koje veze nemaju sa kosarkom,Hrvate znam da boli ona trojka 1997. ali nasi ljudi,klinci da pljuju po Djordjevicu,to je van svake pameti i to posle tri srebra na EP bez pola tima,SP i OI.

        Comment


        • Tri srebra, koliko je to zlata?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Da li si ti realan,ko bre moze Amerikance u kosarci da pobedi kada oni ozbiljno igraju? Bez pola tima uzeo je covek srebro na EP,ima i jedno polufinale na EP,pa sta vise covek treba da uradi,i da pobedi Amere opet bi rekli,to je uradio samo jednom,nema on pojma. Razumem da neko navija za Zvezdu ali da mrzi veliku kosarkasku legendu i trenera samo zato sto je igrao u Partizanu a da ga je pritom Zvezda proglasila netalentovanim,to mi nikako nije jasno,na dobrom ste putu da postanete huligani.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Da li si ti realan,ko bre moze Amerikance u kosarci da pobedi kada oni ozbiljno igraju? Bez pola tima uzeo je covek srebro na EP,ima i jedno polufinale na EP,pa sta vise covek treba da uradi,i da pobedi Amere opet bi rekli,to je uradio samo jednom,nema on pojma. Razumem da neko navija za Zvezdu ali da mrzi veliku kosarkasku legendu i trenera samo zato sto je igrao u Partizanu a da ga je pritom Zvezda proglasila netalentovanim,to mi nikako nije jasno,na dobrom ste putu da postanete huligani.
              Amerikanci mislim da nisu igrali Ep

              Comment


              • Amerikance ne može, ali Litvance, Francuze i Slovence itekako može. I to su nas Slovenci dobili sa timom koji je sačinjavao pola rostera Krke i Vidmarom koji se potucao po turskama u odlučujućim momentima utakmice, dok smo mi imali NBA igrače i opet smo uspeli nekako da izgubimo od njih. To će mu zauvek ostati kao mrlja. U reprezentativnoj karijeri, u klupskoj ih ima koliko hoćeš.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • U klupskoj nema mrlje po meni,jer klupsku karijeru ni nema

                  Comment


                  • Imali smo Bogdanovica i Marjanovica iz NBA lige,povredjeni Jovic,Lazic ako se dobro secam i Micic a njih je predvodio Dragic,all star igrac te sezone i zvezda u usponu Doncic,koji je uzeo evroligu sa Realom,uz to Prepelic je odigrao kosarku zivota koja mu je i obezbedila potpis sa Realom,tako da mi tu nikako nismo bili favoriti bez pola tima. Djordjevic je napravio cudo pobedama nad Letonijom,Turskom,Italijom,Rusijom,pre tog prvenstva svi su govorili da nemamo sanse da uzmemo medalju.
                    Jedini kiks ako se to uopste moze nazvati kiksom je poraz od Litvanije na EP 2015.,Litvanija je kosarkaska zemlja tako da je s njima uvek na jednu loptu utakmica.
                    Pre njega Ivkovic je uzeo srebro 2009,pokradeno polufinale sa Turskom 2010.,tako da ne znam o kakvim zlatnim medaljama vi pricate.
                    Jeste li rodjeni kada smo dominirali na EP,SP i uzimali sva ziva zlata 90-ih? Djordjevic je predvodio tu generaciju i ako neko zna kako se uzimaju zlatne medalje i ako je neko rodjeni pobednik to je onda on. Ovo sto je Djordjevic izvukao iz ove nase reprezentacije je maksimum maksimuma,slobodno mozete ta srebra da racunate kao zlata jer nece se skoro pojaviti reprezentacija koja ce pobediti Amerikance,dok god budu dovodili najvece zvezde na SP i OI.

                    Comment


                    • Očigledno nisi gledao finalnu utakmicu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sve sam gledao od 1990. na ovamo,zaboravio sam i da su Slovenci imali Rendolfa u ekipi. Siguran sam da su nam bili povredjeni Jovic i Lazic. Otisli smo bez 7 standardnih igraca na to prvenstvo.

                        Comment


                        • Da si gledao ne bi spominjao Luku kao faktor u toj utakmici, s obzirom da je zbog povrede propustio poslednjih 15 minuta utakmice a Dragić je sve svoje poene postigao u prve 3/4. Takođe si zaboravio da spomeneš Kuzmića koji je te godine bio jedan od najboljih evropskih centara na osnovu čega je i potpisao za Real. Ali to je večita priča o Saši Đorđeviću i nemanju trenerskih potencijala da iskoristi ono što ima na raspolaganju, pa je 1 Vasa Micić pre svega njegovom zaslugom™ proglašen za nemača pojma. Nije Vasa nemač pojma, on je.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Bez obzira što je za selektora sve osim zlata neuspeh, ja bih ipak spustio lestvicu očekivanja i rekao da je sve ispod srebra neuspeh, a zlato nerealno. Ipak je američka selekcija nedodirljiva i sa pola snage su nas uvek rešavali sa 30+ razlike.
                            Originally posted by dekkard View Post
                            Tri srebra, koliko je to zlata?


                            Koji put predje dekkard u dva upisa. Ma bitno je da se kritikuje. Samo se dogovori sa sobom. Dakle dva srebra su ogroman uspeh s obzirom da smo gubili od Amera, a jedini "kiks" je Slovenija?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              [emoji23]

                              Koji put predje dekkard u dva upisa. Ma bitno je da se kritikuje. Samo se dogovori sa sobom. Dakle dva srebra su ogroman uspeh s obzirom da smo gubili od Amera, a jedini "kiks" je Slovenija?
                              Nije jedini, kiks je i Litvanija i Francuska.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sale radi sjajan posao sa reprezentacijom i ja tu nemam nikakve zamerke. Kapa dole. Inače, na tom EP Slovenija je bila bez poraza. Tukli su i Špance u polufinalu. Odlično su igrali.

                                Comment

                                Working...
                                X