Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad bih morao birati naravno Gudura pre Vase.


    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Gledam snimak iz svlačionice srdačan i onako kumovski zagrljaj nekadašnjeg strašnog igračkog tandema Đorđević-Danilović.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Nakon ovih prozora Gagi Milosavljevic je dobio ogroman kredit kod Djordjevica, tako da njemu dajem prednost u odnosu na Guduru i Vasu. Jedan od njih dvojice bi trebalo da otpadnu u zavisnosti dal cemo ici sa 2ili3 klasicna pleja.
        Mada ce verovatno svi oni biti u 12 jer bi me iznenadilo da nekad dodjemo potpuno kompletni.


        Ne postoji ni jedan košarkaški razlog da DM bude u prednosti u odnosu na Vasu i Guduru , jednostavno ne postoji

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Ne postoji ni jedan košarkaški razlog da DM bude u prednosti u odnosu na Vasu i Guduru , jednostavno ne postoji
          Razlog je to sto je cilj napraviti sto jaci tim, a ne skup sto jacih individualnih kosarkasa. Razumes?

          Vasa se ne moze porediti jer igra na drugoj poziciji, Gudura je bolji individualac ali Gagi donosi to sto utice na druge igrace da igraju bolje. Nije nemoguce ni da oboje zavrse u 12 ako se neko povredi ili otkaze, a posto je to vrlo verovatno, verovatno je da ce obojica igrati zajedno.

          Comment


          • Naravno da postoji.
            Dovoljno je pogledati najbolje reprezentacije i najbolje klubove i videti da svaka ekipa ima bar po jednog tihog radnika koji ne traži puno a ostavlja sve.

            Ali to uopšte nije bitno u ovom trenutku.

            Desiće se ono što se dešavalo i prethodnih godina. Neki će se zahvaliti iz privatnih razloga, neki će juriti ugovor, neki će jednostavno želeti odmor, jedni neće želeti da žrtvuju 2 meseca zbog par minuta po utakmici, jedni će biti povređeni, a jedni se jednostavno neće uklopiti u tim i raspodelu uloga.

            Poslednji put kada smo birali 12 bila je ona srednja država sa CG, sve posle toga smo krpili 12.

            Ja bih najiskrenije voleo da Sale bira između Nedovića i Vase, Gudure i Gagija, Luče i Simketa, Bobija i Nikolice... ali realnost je da tu neće biti šta da se puno bira.

            Mi ćemo imati ogromnih problema.

            Teo nema klub, Beli je izvisio za minute, Nedović je više povređen nego zdrav, Jovke takođe, Luča ima 20 traka i zavoja kada igra, Nikolica je najavio pokušaj odlaska u NBA...

            U svakom slučaju biće 20ak igrača među kojima će biti i klinaca i starih zaslužnih momaka, pa neka prođu dril.

            Sale će kao i do sada izabrati 12 najboljih koji čine tim u datom trenutku pod datim okolnostima.

            Comment


            • Kako ti to vidis da cemo imati bolji tim ako igra DM, samo mi to nije jasno...Guduric i Vasa posle ovakve sezone u EL ako ne budu na spisku ja ne znam...Mozda boja smeta..ne znam..

              Svakako bih isao sa tri pleja, pre nego sa tri beka...posto su sva tri pleja u karijeri imala problema sa povredama...DM je ok igrac ali u bas losoj formi ove godine...Nikakvu prednost nece doneti u jakim mecevima..

              Kanada ce imati extremno jak sastav..po meni je uspeh 1/2
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Rano je još za svađe . Samo kažem da ne postoji ni jedan košarkaški razlog gde DM ima prednost u odnosu na Guduru i Vasu .Valjda to ne mora da se objašnjava , ili mora? Ne moraš odma da braniš Saleta , bar ne od mene , ali nikako ne bih mogao da razumem i opravdam izostavljanje Gudurića .

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kako ti to vidis da cemo imati bolji tim ako igra DM, samo mi to nije jasno...Guduric i Vasa posle ovakve sezone u EL ako ne budu na spisku ja ne znam...Mozda boja smeta..ne znam..

                  Svakako bih isao sa tri pleja, pre nego sa tri beka...posto su sva tri pleja u karijeri imala problema sa povredama...DM je ok igrac ali u bas losoj formi ove godine...Nikakvu prednost nece doneti u jakim mecevima..

                  Kanada ce imati extremno jak sastav..po meni je uspeh 1/2
                  Vasa se posle jedne sezone diže u nebesa. Spomenik mu se diže. A dizala se većini kosa na glavi kada je bio kod vas u CZ. Barem sam čitao takve upise.
                  Najbolje zna Saša ko je u prednosti a mislim i da je izjavom pred "sedmom silom" itekako dao odgovor.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Rano je još za svađe . Samo kažem da ne postoji ni jedan košarkaški razlog gde DM ima prednost u odnosu na Guduru i Vasu .Valjda to ne mora da se objašnjava , ili mora? Ne moraš odma da braniš Saleta , bar ne od mene , ali nikako ne bih mogao da razumem i opravdam izostavljanje Gudurića .
                    Ne znam, nesto mi djeluje da ga Sale ne mirise a mozda i grijesim.

                    Daj Boze da bude Sale na slatkim mukama da on odlucuje ko ce otpasti a ne da se krpimo.


                    Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • A dizala se većini kosa na glavi kada je bio kod vas u CZ. Barem sam čitao takve upise.

                      I šta ovo treba da znači ? Ovaj Vasa i onaj iz kkcz nemaju nikakve veze .Vasa je odigrao dve odlične el sezone , Žalgiris , Efes ...a i cigani su poznati da im ništa ne valja

                      Comment


                      • Pa on odlucuje a na nama je da pisemo po forumu )) Samo kazem da je Vasa zasluzio pozivnicu i da se razmatra ozbiljno. To kako je igrao pre 2-3g nije bitno ni malo...Zadnje dve sezone je odigrao maestralno...

                        Teo, Jovic, Vasa

                        Bogdan, Guduric, Nedovic

                        Lucic , Kalinic

                        Bjelica

                        Bobi, Milutinov, Jokic

                        To je najbolje,ali ne sumnjam da ce Sasa da pokusa ''takticki'' sa Bircevicem, Gagijem ili tako nekim...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Rano je još za svađe . Samo kažem da ne postoji ni jedan košarkaški razlog gde DM ima prednost u odnosu na Guduru i Vasu .Valjda to ne mora da se objašnjava , ili mora? Ne moraš odma da braniš Saleta , bar ne od mene , ali nikako ne bih mogao da razumem i opravdam izostavljanje Gudurića .
                          Sta znaci ovo - da branim? Koristis pogresnu rec, prava rec je "verujem" zato sto je on taj koji je sa ekipom 24h i sigurno je da moze i od mene i tebe bolje proceniti ciji karakter je dobar za timsku koheziju. Mislim da ne treba susiti usta o tome da je Guduric bolji igrac od Milosavljevica kada je to ocigledno...problem je samo sto ne kapiras u cemu je poenta a objasnjeno ti je.
                          Takodje, Guduric nije izostavljen...razne se kombinacije mogu tu napraviti. A i najbitnija je forma pred svetsko prvenstvo, fizicka sprema, zalaganje itd itd.

                          Comment


                          • Debilno je izdvajati 12 igrača na osnovu forme i zdravlja u februaru.
                            Ne vidim poentu.

                            Em će biti širi spisak u julu, pa prijateljske, em možda ne žele svi, em neće svi biti zdravi.

                            To koga Sale zove i vodi je na osnovu dosta više informacija nego što ih javnost ima.
                            Jednostavno, komunicira sa 30ak igrača već 6, 7 godina.
                            Poznaje ih profesionalno i privatno.

                            Do sada nije bilo ni jednog lošeg poteza, tako da ne razumem zbog čega se i dalje sumnja.

                            Comment


                            • Milosavljević je jednostavno sve ono što treba imati jedan ozbiljan reprezentativni tim. Borac bez mane i straha koji nikada ne ustukne kad je teško, stani-pani. Nenametljivo koristan u svim fazama košarkaške igre.
                              A mnogo se potcenjuje i njegov ofanzivni kvalitet i napadačka sklonost. A nebrojeno puta je čupao Partizan upravo kroz prodor igru i ne mali put šutem za tri.
                              Da ne govorim šta predstavlja u odbrambenom smislu.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • problem je samo sto ne kapiras u cemu je poenta a objasnjeno ti je.
                                Samo budi pristojan u komunikaciji sa mnom.Ok?

                                Comment

                                Working...
                                X