Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by supporter View Post
    Rakočevića i ne treba da zove. Umišljenijeg igrača od njega nisam video, a takvi su zlo za ekipu i neko "zajedništvo" koje je jako potrebno u reprezentaciji. Svojim ponašanjem i stavovima nije zaslužio više da nosi dres reprezentacije.
    Supporter dobrodosao na forum!

    Slazem se da ga ne trebaju zvati,kao ni Milicia,to sam samo napisao jer mnogi ocekuju upravo to,da ga zove.;)
    Ja se nadam i ocekujem da ce biti 12 iz Turske + Raduljica ili Rakovic i Tripkovic,ako svi budu zdravi.
    sigpic

    Comment


    • Bolje Vas našao

      Slažem se sa tobom, 12 iz Turske (možda bez Tepića, mada ruku na srce nisam ga pratio u zadnje vreme, možda grešim dušu).

      Comment


      • Tepic je dobijao malu minutazu u Evroligi,ali u Grckom prvenstvu igra sasvim dobro.;)
        Na ovo prvenstvo ide 14 a ne 12 igraca,tako da ce ici i on.
        Mozda ce sada biti i najtezi posao za Dudu da izabere 14 igraca,mnogo teze nego nakon proslih priprema.
        sigpic

        Comment


        • Tepic je starter u grckom prvensvu,evo i sad je poceo protiv Olimpijakosa

          Comment


          • Inače PAO pobedio Oly opet sa 78-66

            Slabo veče naših, Tepić bez poena, Teo 2 poena, Erceg 3 poena, Kešelj bez poena.



            Mala rasprava izmedju Dude i Tea na 1:30
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • http://www.mondo.rs/s207984/Sport/Ko...za_Tursku.html
              Posle jebanja nema kajanja ili ipak ima :amen
              Last edited by Drazen 3; 02-06-11, 16:44.

              Comment


              • @BlackMamba
                Ne verujem da ce Duda objaviti spisak dok se ne zavrsi grcko prvenstvo....

                Comment


                • Originally posted by Antic Miki View Post
                  @BlackMamba
                  Ne verujem da ce Duda objaviti spisak dok se ne zavrsi grcko prvenstvo....
                  Da,to sam i ja shvatio tek kada je pocelo prvenstvo.Svi ostali treneri su vec ranije zavrsili svoje obaveze u klubu,osim italijanskog trenera.

                  @Drazen

                  Nek ga popuse,sta se sad izvinjavaju,kakvi moroni.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    http://www.mondo.rs/s207984/Sport/Ko...za_Tursku.html
                    Posle jebanja nema kajanja ili ipak ima :amen
                    Od izvinjenja nemamo nista. To je isto kao kad primer slomis nekom glavu, i posle izvini brate

                    Comment


                    • @Black mamba
                      Zna li se bar kad nam pocinju pripreme,s obzirom da po mojoj proceni bi trebalo to da bude pocetkom ili najkasnije sredinom jula?Nervira me ovo sto jedino Duda nije izbacio spisak ali sta da se radi...Mora se istrpeti Olimpijakos.

                      Comment


                      • Rekao je Tegeltija u emisiji svojoj da ce Duda posle prvenstva u Grckoj i naseg prvenstva doci kod njega u emisiju i da ce tada i objaviti spisak.Nece kod njega u emisiji objaviti spisak,mozda dan pre.
                        A pripreme je Duda uvek prvi pocinjao.I ja ocekujem sredinom jula,kasnije sigurno nece.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ivan Paunic danas u pobjedi nad Spartakom za 40 minuta 25 poena,trojke 4-7.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Rekao je Tegeltija u emisiji svojoj da ce Duda posle prvenstva u Grckoj i naseg prvenstva doci kod njega u emisiju i da ce tada i objaviti spisak.Nece kod njega u emisiji objaviti spisak,mozda dan pre.
                            A pripreme je Duda uvek prvi pocinjao.I ja ocekujem sredinom jula,kasnije sigurno nece.
                            Ogroman talenat bio

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Ogroman talenat bio
                              Mislis na Tegeltiju?

                              Ne znam kakvi su mu sin(ovi),znam da jedan trenira,ne znam da li je veliki talenat!?!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Mislis na Tegeltiju?

                                Ne znam kakvi su mu sin(ovi),znam da jedan trenira,ne znam da li je veliki talenat!?!
                                Koji fail sa moje strane
                                Mislio sam da sam neaveo onaj post za Paunica Na njega sam mislio kao veliki talenat

                                Comment

                                Working...
                                X