Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što Kalinari ne igra kad je Vasa mogao doći mogao je vala i on

    Comment


    • Ne da Zelimir....kad bi pustio jednog onda bi morao sve da pusti.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Prestani da vređaš, ne obraćaj mi se sve dok se ne naučiš vaspitanju. To pod broj jedan.
        Nemas pojma ni sta je vredjanje, to je ono sto ti radis veoma cesto. "Lupas gluposti" se odnosi na ono sto vec si napisao u odgovoru koji sam citirao. Bolje to, nego da napisem da pises maliciozno i da te uopste ni ne zanima diskusija.

        Pod broj dva, igrali smo kvalifikacije za EP '95 kada nam je ukinut sportski embargo, čini mi se u Bugarskoj ili su nam Bugari bili jedni od protivnika u istim, mrzi me da proveravam. To smo sa pola snage dobili.
        Da, uopste nema nikakve veze sto su tada mogli da igraju svi igraci. Kao sto napisah gore...

        Đorđević trenerski ne može vodu da nosi jednom Dudi Ivkoviću, Pešiću, Žeravici, Željku Obradoviću. I da, bolji je Saša Obradović trener od Đorđevića. Nije važno što ja to mislim već što i struka to kaže.
        Bla, bla, bla, opet iznova jedno te isto, Cedevita ima manji budzet od Mornara, rekose predsednici klubova, Djordjevic je takav jer to kaze struka. To kazes ti i ponavljas kao papagaj jer nemas sta pametnije da radis u zivotu pa mislis da ces ponavljanjem toga ispasti strucniji od vecine na forumu.

        Pominjes tog Ivkovica, jel' Ivkovica sa kojim smo gubili od Estonije i Crne Gore *2? Sa kojim smo imali 6-4 i jedva se kvalifikovali za EP?

        Pa dajmo da pricamo o argumentima, a ne da argumente prilagodjavamo onome sto mislimo. Prvo, sta tebe uopste briga za Djordjevica kad si i sam napisao da su prozori glupost? Pa ako su glupost, naravno da nije Djordjeviceva krivica u tome sto ima 8 igraca koji nece igrati na velikim takmicenjima i koji su em losi, em nece mnogo da se trude da bi izborili plasman za nesto na cemu nece ucestvovati.

        Takodje, Djordjevic je ubedljivo najuspesniji selektor u ovom veku jos od perioda Pesica. Dakle od 2002. godine naovamo. Tacka.

        I da, naravno da cu uvek da se javim kada vidim da neko napise ovoliko lazi u jednom postu. To znaci da nema pojma o cemu pise ili namerno pise lazi. Od nicka koji je napisao da je kloniranje jedan od dva najteza prekrsaja na forumu da bi se dve-tri nedelje kasnije klonirao ne moze da me zacudi nista.
        Last edited by blond; 03-12-18, 17:09.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by blond View Post
          Nemas pojma ni sta je vredjanje, to je ono sto ti radis veoma cesto. "Lupas gluposti" se odnosi na ono sto vec si napisao u odgovoru koji sam citirao. Bolje to, nego da napisem da pises maliciozno i da te uopste ni ne zanima diskusija.



          Da, uopste nema nikakve veze sto su tada mogli da igraju svi igraci. Kao sto napisah gore...



          Bla, bla, bla, opet iznova jedno te isto, Cedevita ima manji budzet od Mornara, rekose predsednici klubova, Djordjevic je takav jer to kaze struka. To kazes ti i ponavljas kao papagaj jer nemas sta pametnije da radis u zivotu pa mislis da ces ponavljanjem toga ispasti strucniji od vecine na forumu.

          Pominjes tog Ivkovica, jel' Ivkovica sa kojim smo gubili od Estonije i Crne Gore *2? Sa kojim smo imali 6-4 i jedva se kvalifikovali za EP?

          Pa dajmo da pricamo o argumentima, a ne da argumente prilagodjavamo onome sto mislimo. Prvo, sta tebe uopste briga za Djordjevica kad si i sam napisao da su prozori glupost? Pa ako su glupost, naravno da nije Djordjeviceva krivica u tome sto ima 8 igraca koji nece igrati na velikim takmicenjima i koji su em losi, em nece mnogo da se trude da bi izborili plasman za nesto na cemu nece ucestvovati.

          Takodje, Djordjevic je ubedljivo najuspesniji selektor u ovom veku jos od perioda Pesica. Dakle od 2002. godine naovamo. Tacka.

          I da, naravno da cu uvek da se javim kada vidim da neko napise ovoliko lazi u jednom postu. To znaci da nema pojma o cemu pise ili namerno pise lazi. Od nicka koji je napisao da je kloniranje jedan od dva najteza prekrsaja na forumu da bi se dve-tri nedelje kasnije klonirao ne moze da me zacudi nista.
          Nemoj da vrijedas jadnog covjeka, uvijek svi na njega jadnog

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ajde da ne nastavljama dalje bez potrebe . Nema potrebe da toliko braniš Saleta .Odgledaj ponovo poslednjih nekoliko minuta i sve se jasno vidi . Trener a ne igrači odlučije kome ide lopta .Kokoškov je pogodio , Sale nije ...
            Kokoškov i Djordjevic kao treneri ne mogu da se porede. . .

            Comment


            • Pozdrav iz Pionira.Tu su Jovke , Vasa...

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Pozdrav iz Pionira.Tu su Jovke , Vasa...

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                Bravo

                Comment


                • Zao mi jre sto zbog ove viruscine nisam u Pioniru, ali eto bar pravi dvojac napokon za mikrofonom
                  Idemooo! [emoji123]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Birčević u reprezentaciji i ostale misterije univerzuma.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Sa Jovicem i Vasom mnogo vise deluje da ova ekipa ima pocetak i kraj.

                      Comment


                      • Odlična priprema utakmice, plešemo po terenu.

                        Comment


                        • Vidi se EL kvalitet kod Jovića.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Milosavljevic bi mogao malo da odmori, dekoncentrisan i u napadu i u odbrani.

                            Comment


                            • Dok se ne opasulje i srede...gazziii!

                              Ne govorite da je Gruzija pobedila Izrael...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kad imas krstene plejeve u ekipi

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X