Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo jedna zanimljivost.
    Duda Ivkovic se zalio na prekratke pripreme koje su trajale 42 dana,a Vrankovic(selektor Hrvatske) rekao je da su poceli prerano pripreme,poceli su 27 dana pre SP.

    Grci vise i nemaju,Diamantidis ne igra,Papaloukas ne igra.Sada smo tu negde.
    sigpic

    Comment


    • Pa koga to Grci imaju pa su sada bolji od nas?
      Ako se budu sastali sa nama jebali su jeza u ledja.
      Mislim da su samo Spanci jaci od nas, Litvanci bi bili bolji da im igra Kleiza(i jos su domacini turnira).

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Pa koga to Grci imaju pa su sada bolji od nas?Mislim da su samo Spanci jaci od nas, Litvanci bi bili bolji da im igra Kleiza(i jos su domacini turnira).
        Spanci su jaci bez Gasola

        A Litvanci ce da ga nagrabuse, osveticemo im se za ono u Turskoj

        Comment


        • To stoji, kao sto sam naveo nemaju vodju na terenu, ali ce zato eliminisati Turke iz borbe za cetvrtfinale.Ili oni ili Francuzi poenta je u tome da se Turcima dobro ne pise.
          Al stvarno zreb je smesan.U nasoj polovini zreba imas 5 kandidata za medalju,a u drugoj polovini su samo Slovenci i Grci.To nas nece spreciti barem da igramo polufinale.

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Evo jedna zanimljivost.
            Duda Ivkovic se zalio na prekratke pripreme koje su trajale 42 dana,a Vrankovic(selektor Hrvatske) rekao je da su poceli prerano pripreme,poceli su 27 dana pre SP.

            Grci vise i nemaju,Diamantidis ne igra,Papaloukas ne igra.Sada smo tu negde.
            Hrvati imaju dosta solidne igrače ali selektor im je 0!

            Nisam znao da Grcima ne igraju ova 2 bitna igrača inače oni imaju novog selektora od prošlog meseca, Ilias Zouros je u pitanju. Dok je vodio Panelinios 2010. proglašen je najboljim trenerom EuroCup-a. Vodio je inače i Olimpijakos i Žalgiris.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Olimpijakos je sa 35 poena razlike (90:55) savladao Kolosos na početku 'plejofa'. Najzaslužniji za trijumf ekipe Dušana Ivkovića bio je Miloš Teodosić. Zvanično najbolji igrač Evrope na terenu je proveo 24 minuta sa učinkom 10 poena (1/2 za 2, 2/3 za 3, 2/2 slobodna bacanja), 7 asistencija i po 2 skoka i ukradene lopte, za ukupan indeks korisnosti 20. Marko Kešelj je igrao 14 minuta i zabeležio 9 poena (3/5 za 3) i 3 skoka. Erceg je upisao 15 poena i 8 skokova za 22 minuta.
              Crveno-beli iz Atine su na ovom meču bili oslabljeni jer u timu nije bilo Vasilisa Spanulisa. Očekuje se da on propusti i sledeću utakmicu i da će biti spreman za polufinalne mečeve.

              Ljuti rival Olimpijakosa, Panatinaikos, već se nalazi u polufinalu. 'Zeleni' su tek nakon produžetka slavili u drugom meču sa Peristerijem - 72:74. Milenko Tepić je upisao 6 poena i 2 asistencije za pobednike (2/3 za 3), a Aleks Marić je zabeležio po 4 poena i skoka za 12 minuat igre. Najbolji u pobedničkom timu bio je Majk Batist sa 14 poena i 10 skokova.

              EDIT: Evo jos statistike:

              Rasic 37 minuta 12 poena, 2-2 za dva,2-3 za tri,2-2 slobodna i 9 asistencija.
              U zadnja dva kola u Italiji Markovic sutira trojke 3-4 i 3-5.Paunic blista u Rusiji.zadnju utakmicu je igrao 40 minuta i imao je 19 poena.
              Last edited by Black Mamba 24; 30-04-11, 18:54.
              sigpic

              Comment


              • Ispravite me ako gresim,procitao sam pre neki dan da je po prvi put uvedeno pravilo na ovom sampionatu u Litvaniji da mogu selektori imati na raspolaganju za svaki mec po 14 igraca.....upravo zbog prevelikog broja utakmica,da ne bi doslo do zamora i povreda igraca....
                Last edited by Antic Miki; 01-05-11, 00:19.

                Comment


                • Originally posted by Antic Miki View Post
                  Ispravite me ako gresim,procitao sam pre neki dan da je po prvi put uvedeno pravilo na ovom sampionatu u Litvaniji da mogu selektori imati na raspolaganju za svaki mec po 14 igraca.....upravo zbog prevelikog broja utakmica,da ne bi doslo do zamora i povreda igraca....
                  Ne gresis,to je tacno.;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Pocius zadobio gadnu povredu ledja i upitan je njegov nastup na EP u Litvaniji.Litvanija je sve slabija.Sto mi nije nikako dragu,jer ako ne moze Srbija osvojiti voleo bih da to oni budu.
                    sigpic

                    Comment


                    • bilo bi dobro da zadrzi rasica ja mislim

                      Comment


                      • Ocekuje se da Duda objavi siri spisak za nekih petnaestak dana.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by peca View Post
                          bilo bi dobro da zadrzi rasica ja mislim
                          Pa realno, nema beka koji ima bolju sezonu od njega.Mozda bude i igrao prvu postavu, al videcemo kada dodje pravo vreme.

                          Comment


                          • U svakom slucaju, Rasic je 19 puta bolje resenje nego Tepic ( ) .

                            Comment


                            • tepic ce biti na sirem siguran sam .

                              ocemo li da nagadjamo malo koga ce sve pozvati.

                              glupo je vise da zove onog radenovica- ja mislim da nema smisla. moglo bi da se vidi sta je sa dragovicem . decko je dosao sa UCLAa u evropu, petrovgradski spartak. moze da se isprati njegova forma i napredak. odlican je suter spolja, bolji od novice ja mislim na toj poziciji kada igra spolja. ali od savana tesko da je bolju suter kad ovaj uhvati ruku))
                              samo nisam siguran da l je on dostupan-jer mislim da je kada je ta 87 generacija bila sampionska u mnogim uzrastima-pa se drzava raspadala rekao da hoce da igra za nas. tad je uz aleksandrova on bio najperspektivniji. medjutim ode u US, a daleko od ociju .. na netu pise da je crnogorac

                              da li ce biti rakovica na sirem spisku?

                              Comment


                              • Rasic polomio nos u 32. minuti utakmice i odigrao je ipak do kraja,ali mozda ce se morati operisati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X