Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav selektor takva i igra! NIKAKVA!
    Soliranje,divljanje,nema akcije smislene,nema sistema

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Šta Bogdan? Kako da igra kada je NBA u jeku.
      Za Jokaru odavno imam iskreirano mišljenje i on je sve svoje rek'o. Nek ide gume prevrtati po Somboru , to je mnogo važnije.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Znači, za Bogdana koji je ajde da ne kažem marginalac u svom timu, ali svakako ne prva vedeta svog tima(to su Fox, Hield, Caulie-Stein i u perspektivi Bagley) "traje NBA liga" , dok je Jokić " prevrtač guma" koji je zaštitno lice franšize tima koji je viđen u PO ove godine, i uopšte jedan od najplaćenijih košarkaša tamo gde najviše plaćaju. Daj, saberi se pre nego što nešto napišeš.
      Što se tiče rezultata reprezentacije, reći ću da je očekivan i da riba uvek od glave smrdi.
      Last edited by dekkard; 30-11-18, 17:04.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Znači, za Bogdana koji je ajde da ne kažem marginalac u svom timu, ali svakako ne prva vedeta svog tima(to su Fox, Hield, Caulie-Stein i u perspektivi Bagley) "traje NBA liga" , dok je Jokić " prevrtač guma" koji je zaštitno lice franšize tima koji je viđen u PO ove godine, i uopšte jedan od najplaćenijih košarkaša tamo gde najviše plaćaju. Daj, saberi se pre nego što nešto napišeš.
        Što se tiče rezultata reprezentacije, reći ću da je očekivan i da riba uvek od glave smrdi.
        Šuti dječače moj mali...
        Umrećeš zadojen mržnjom.
        Znamo da ti je Sale rak rana. Ne možeš prežaliti ti i sebi slični što je aktuelni selektor Partizanova legenda.
        Vidiš. Da je neko na čelu repke, a dolazi iz vašeg tabora, ja ga ne bi blatio konstantno 365 dana 24 časa. Zato jer nismo isti. Drugačije vaspitani.
        PS marginalac Bogdan u najjačoj ligi posle pauze protkane povredom isporuči ko od šale 26 poena. Ostaje ti samo da plačeš i dozivaš svoju maman u pomoć.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Šuti dječače moj mali...
          Umrećeš zadojen mržnjom.
          Znamo da ti je Sale rak rana. Ne možeš prežaliti ti i sebi slični što je aktuelni selektor Partizanova legenda.
          Vidiš. Da je neko na čelu repke, a dolazi iz vašeg tabora, ja ga ne bi blatio konstantno 365 dana 24 časa. Zato jer nismo isti. Drugačije vaspitani.
          PS marginalac Bogdan u najjačoj ligi posle pauze protkane povredom isporuči ko od šale 26 poena. Ostaje ti samo da plačeš i dozivaš svoju maman u pomoć.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
          Kad košarka bude individualni sport onda će tih 26 poena biti bitni, jer si nekako, verujem sasvim slučajno, izostavio rezultat koji je njegov tim tom prilikom postigao.
          Ali, bez brige, uvek će biti udarna igla [emoji769] srpske reprezentacije. A i njeni rezultati u skladu sa tom činjenicom.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Prekidajte klubasku raspravu i obratite paznju na medjusobnu komunikaciju.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Bitno je radovati se sporadičnim rolama Bobija i Tea. I njihov ponekad dvocifreni učinak slaviti ko nešto najveće.


              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Bitno je radovati se sporadičnim rolama Bobija i Tea. I njihov ponekad dvocifreni učinak slaviti ko nešto najveće.


                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Odmori 48h i razmisli da li treba da nastavljas sa raspravom posle upozorenja.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Za svađu i nadgornjavanje su potrebna dvojica, tako da ne bih ja njih razdvajao.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Srecom nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu, ali ovakav scenario mi uopste nije iznenadjujuc. Kada se baci pogled na ovaj nas roster moze se zakljuciti da je svaka prosecna ekipa koja je iole uigranija tezak zalogaj za njih. Evidentan je problem na plejmejkeru... Peno, Pot, Djokovic boze sacuvaj me kad su nam ovo najbolji plejevi na koje mozemo da racunamo. Peno ako nesto uspe da napravi u karijeri, napravice na tezak rad, posto je tesko uociti bilo kakav talenat. U nedostatku prave organizacije, smo osudjeni na role najiskusnijih a u ovom timu to su Bogdanovic i Simonovic koji su ipak igraci u rotaciji a ne igraci koji prave razliku. I naravno Braduljica koji nesto iscacka u igri 1na1. Sve u svemu, ocekivano lose i ocekivano los rezultat. Ni sa Jovicem ne mozemo dobiti Grcku, pa ce se u februaru videti ko je od igraca nindza a ko mindza.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Srecom nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu, ali ovakav scenario mi uopste nije iznenadjujuc. Kada se baci pogled na ovaj nas roster moze se zakljuciti da je svaka prosecna ekipa koja je iole uigranija tezak zalogaj za njih. Evidentan je problem na plejmejkeru... Peno, Pot, Djokovic boze sacuvaj me kad su nam ovo najbolji plejevi na koje mozemo da racunamo. Peno ako nesto uspe da napravi u karijeri, napravice na tezak rad, posto je tesko uociti bilo kakav talenat. U nedostatku prave organizacije, smo osudjeni na role najiskusnijih a u ovom timu to su Bogdanovic i Simonovic koji su ipak igraci u rotaciji a ne igraci koji prave razliku. I naravno Braduljica koji nesto iscacka u igri 1na1. Sve u svemu, ocekivano lose i ocekivano los rezultat. Ni sa Jovicem ne mozemo dobiti Grcku, pa ce se u februaru videti ko je od igraca nindza a ko mindza.
                      Ovo je cist poraz Djordjevica. To iskreno ti kazem. Raduljica koji u Kini igra 22 minuta, dodje ovde i odigra pazi sad ovo..30min, covek izgubi 9 lopti, 4 ukradene, asistencije...kad vidis statse mislis da se radi o Bogdanovicu sa tokom slobodom, primili smo preko njega 90% poena i selektor to gleda i ne radi nista.. u 3cetvrtini.. lik ne moze da dise..on ga ne izvodi..masi bacanja,zicere, ne izlazi na svog coveka i nista...dzaba sve...

                      Gagi Milosavljevic najlosiji igrac Unicaje igra 35 minuta..nigde veze sa vezom...izbusili su nas na pas igru i utrcavanja, samarali nas kako su sitgli ....Meni neverovatno lose odradjena utakmica od Djordjevica..da sam ja selektor ne bi mi Raduljica toliko igrao da sma stavio celu plata na njega plus poena..

                      ali bitno optuziti Pena, eto on je kriv za poraz
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • ajd pogledaj jos jednom roster, pa ces videti da je trojka Milosavljevic/Simonovic/Raduljica najiskusnija u njemu, i da pored svih ociglednih limita imaju najveci individualni kvalitet. Zalosno je sto je tako, ali to se desi kada na raspolaganju imas tek neku trecu ili cetvrtu petorku.
                        Jos jednom, ne mogu da okrivim nikoga pa ni Pena za poraz jer nisam gledao utakmicu, ali ovo je neko vidjenje bazirano na ranijim partijama i statsima koje sam video nakon utakmice.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ovo je cist poraz Djordjevica. To iskreno ti kazem. Raduljica koji u Kini igra 22 minuta, dodje ovde i odigra pazi sad ovo..30min, covek izgubi 9 lopti, 4 ukradene, asistencije...kad vidis statse mislis da se radi o Bogdanovicu sa tokom slobodom, primili smo preko njega 90% poena i selektor to gleda i ne radi nista.. u 3cetvrtini.. lik ne moze da dise..on ga ne izvodi..masi bacanja,zicere, ne izlazi na svog coveka i nista...dzaba sve...

                          Gagi Milosavljevic najlosiji igrac Unicaje igra 35 minuta..nigde veze sa vezom...izbusili su nas na pas igru i utrcavanja, samarali nas kako su sitgli ....Meni neverovatno lose odradjena utakmica od Djordjevica..da sam ja selektor ne bi mi Raduljica toliko igrao da sma stavio celu plata na njega plus poena..

                          ali bitno optuziti Pena, eto on je kriv za poraz
                          .
                          Je l` treba da ponavljam za klubsko trolovanje u vezi Reprezentacije?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • "Nije svih 12 igrača pokazali napor koji je potreban za ovakav meč. To nije dozvoljeno u reprezentaciji Srbije. Jedan je bio ‘aut’ i to je nedopustivo. U mom timu, u Srbiji, nacionalnom timu. Milosavljević je srce ove ekipe i zna šta je potrebno da se igra košarka i on zna o čemu pričam"
                            Na koga li misli da je bio u autu?

                            Comment


                            • ukratko...Izraelski tim je zaslužio pobedu, a naša skupina igrača je dobila ono drugo.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                ajd pogledaj jos jednom roster, pa ces videti da je trojka Milosavljevic/Simonovic/Raduljica najiskusnija u njemu, i da pored svih ociglednih limita imaju najveci individualni kvalitet. Zalosno je sto je tako, ali to se desi kada na raspolaganju imas tek neku trecu ili cetvrtu petorku.
                                Jos jednom, ne mogu da okrivim nikoga pa ni Pena za poraz jer nisam gledao utakmicu, ali ovo je neko vidjenje bazirano na ranijim partijama i statsima koje sam video nakon utakmice.
                                Upravo to i jeste problem ...kosarka nije individualni sport a mi smo to peceli da igramo ...tako se ne pravi rezultat

                                Comment

                                Working...
                                X