Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Moja greska,jeste igrao Radonjic top 8 sa Zvezdom,sto ne menja cinjenicu da je Djordjevic bolji trener,ne moram valjda milion puta da ponavljam da je svetski,evropski i olimpijski vicesampion,to ga vec sada stavlja u red najvecih srpskih trenera,postize uspehe u rangu najvecih nasih selektora Ivkovic,Obradovic,Pesic.Jedino mu fali trenerski uspeh sa klubom a verujem da ce i to doci na red.Ne postoji bolji trener za reprezentaciju od njega,mozete tog Radonjica da vellicate koliko hocete,on ne bi imao ni priblizne rezultate sa nasom reprezentacijom a evo i sad u Bajernu ima NBA igrace,veliki budzet i nije ni blizu top 8.Radonjic je dobar trener,nista nemam protiv coveka,ali me nervira to velicanje zbog jednog plasmana u top 8 sa Zvezdom,pa sta onda za Vujosevica treba da se prica,dva puta final four sa Partizanom,jedan evropski kup Radivoja Koraca,gomila igraca koje je izbacio u Partizanu,a eto i on takav nije imao uspeha u reprezentaciji i u CSKA a Djordjevic ima s reprezentacijom.
    Nista Dejo ima titule u tri drzave, napravio dosta igraca da je ostao u CZ prestigao bi Duleta.

    Elem...Radulja je odigrao vise minuta nego u Kini hehe...Nisu losi ovi Izraelci, mladi su bice nesto od njih.Dobro suse resili nekih igraca,ako su se resili uopste..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pnini i na zagrijavanju dvokorak dodaje, taj covjek ne ulazi pod kos, samo sutira i mi pomazemo sa njega i Laza mu ne digne ruke na sutu

      Comment


      • Devetnaest (19) izgubljenih lopti... strasno
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Uzasno limitirana ekipa. Odbrana ne postoji. Primili smo 14-15 trojki. Samo da razlika ne bude prevelika.

          Comment


          • Koliko ima Peno izgubljenih lopti,cini mi se da svaki treci napad izgubi loptu.

            Comment


            • Ništa, sad moramo da dobijemo sve 3 do kraja.
              Šanse su 90%

              Comment


              • Pa kako mu baci tu loptu, decko jes normalan
                Kakav Peno, kakvi bakraci
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Znao sma za Blata iz mladjih selekcija ali lik je pravi ubica i vec je presao Ohajona...strasan igrac i potencijal 7 ukradenih 10p 9as nevera..Tezak Izrael
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Tacno se vidi zasto ovo nisu evroligaski igraci,ko muve bez glave igraju i Peno i Avramovic,zalete se i onda ne znaju sta ce s loptom.

                    Comment


                    • Moraće protiv Grka znatno bolje. Pre svega u organizacionom smislu jer je danas sa pozicije "jedan" dolazilo dosta grešaka i smušenosti.
                      Uveren sam da će u ponedeljak to bolje funkcionisati. Imaće Sale na raspolaganju Jovića koji gotovo sam može izneti sav teret kreiranja napada.
                      Peno bio užas danas. Pogotovo brljao kada to nije smelo - kada se sve lomilo.
                      Nema nam druge nego položiti na pleća Grke, Estonce i na posletku Izraelce i obezbediti vizu za Kinu.

                      Comment


                      • Jbg kada vidim roster reprezentacije, sve mi bude jasno ali i dalje se cudim sta kosarkaski poslenici vide u Penu...nema suta a ni ulaz mu nije neki tm a u odbrani kao cofi. Igra divljana kao da je Mutinjo selektor.
                        Necu dalje, bas sam se iznervirao.
                        Last edited by nebitan; 30-11-18, 14:09.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Sledeci koji pomene Radonjica na temi o Reprezentaciji Srbije ide na odmor u trajanju od 2 nedelje.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Peno mnogo obećavao u mladim danima. Šta se dečku desilo,a prošao i Barsin dril, uči u Albi od starog vuka Aita + solidna uloga i minuti na parketu, stvarno ne kontam. Danas nekako stidljiv, apatičan, izbezumljen ko da su mu na silu gurnuli loptu i rekli dečko igraj.
                            Kada prvo rešenje na pleju bude takav, šta očekivati od "naslednika" Avramovića i Đokovića nego utop u sivilo, ne kažžem puki prosek.
                            Donekle su igrala 3 igrača - brada, Simon i u prvom Gagi ostali NIHT...

                            Comment


                            • Definitivno Sale da nadje drugog pleja,ovaj Peno je zasluzan za svaki nas poraz u kvalifikacijama,gomila nerezonskih poteza,izgubljene lopte,odbranu ne igra.Definitivno imamo boljih igraca na pleju ali cini mi se da ih je Djordjevic otpisao jer nisu hteli da igraju univerzijadu.Rebic,Davidovac,Jaramaz,Vanja Marinkovic...cini mi se da su bas svi odbili.Miljenovica moze da pozove,jeste sad iskusniji ali svakako covek zna da igra kosarku.

                              Comment


                              • Peno ce biti odlican plej, limitiran sutom,ali imace druge prednosti a moze i popraviti sut i raditi na tome. Ne mozes gledati sve kroz sut, gde je Jovic bio u njegovim godinama npr..Sacekajte, mada ovde svi za Pena znamo 10g ko da ima 30 a ne 20 par..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X