Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Jokic ,Bobi ,Bogdan ...neko im brani ?
    ja ne mislim da je Djordjevic najbolje resenje kao sto je i Danilovic daleko od dobrog resenja ..ja sam vise za nekoga bez mrlja kao Bodiroga ,Rakocevic....
    Šta Bogdan? Kako da igra kada je NBA u jeku.
    Za Jokaru odavno imam iskreirano mišljenje i on je sve svoje rek'o. Nek ide gume prevrtati po Somboru , to je mnogo važnije.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      1-2 igraca ...nama fali 10 igraca ...ovo nije ni 15 % najboljih koji igraju a da su nasi drzavljani ! nemojte da se sprdamo ...nama igraju polu igraci trenutno ....
      Nabroj tih 10-15.
      Mani priče već piši.
      Da i mi saznamo ko sve neće.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Nabroj tih 10-15.
        Mani priče već piši.
        Da i mi saznamo ko sve neće.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Jokic da prevrce gume ...e moj decko ....to ce za 10 god biti jedan od 5 najboljih stranaca u NBA ikada!
        Teo ,Bogdan,Bobi ,Jokara,Jovic,Nedovic,Lucic,Guduric,Micic,Micov... .treba li jos

        Musli ,Milosavljevica,Milutinov,JElovac. . . . ali zato igraju Djokovici,,Pot,Avramovici ...i ostala boranija
        Last edited by darko pancev; 30-11-18, 09:39.

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          a zasto se ne odazivaju igraci? ko je kriv tome ?da li saves i selektor treba da urade vise po tom pitanju ?
          Rat izmedju Fiba i Evrolige kao i domace vaspitanje odredjenih igraca. Savez i selektor su sve uradili sto je do njih.

          Comment


          • Uh, kakav auto gol Pančeva, pa on pojma nema

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Rat izmedju Fiba i Evrolige kao i domace vaspitanje odredjenih igraca. Savez i selektor su sve uradili sto je do njih.
              Ne igra ti Jokic i ti kazes sve su uradili ...ma treba na trepavicama da dube druze ne bi li ga privoleli da igra ..to se ida prica sa igracem ,animirati ga ...a ne sedeti u kafani kao Danilovic i bosti se nozevima ...

              Comment


              • Darko, edukuj se pre nego što odvališ i ostaneš živ.
                Lep pozdrav !

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Uh, kakav auto gol Pančeva, pa on pojma nema
                  ti si svoje znanje pokazao molim te idi igraj klikere...

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Darko, edukuj se pre nego što odvališ i ostaneš živ.
                    Lep pozdrav !

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    to kaze neko ko kaze za Jokica da ide da prevrce gume ...bravo ...

                    Comment


                    • Mogao bi i ti.
                      Da izbaciš neznanje i frustracije.
                      Možda te zapazi neko i odvede nešto pametno da radiš.
                      Ne bi više raspravljao jer izlazimo iz okvira teme.
                      PS nemoj se praviti ograničen pa čitati napisano kako tvom mozgu (Šta je to) paše.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-11-18, 09:46.

                      Comment


                      • O tome kakav je igrac Djordjevic bio nema potreba da pricam,imate youtube,pogledajte kako je Litvaniji sasuo 9 trojki u finalu EP 1995. ili kako nas je protiv Argentine iscupao 1998. ili protiv Hrvatske 1997. trojkom u zadnjoj sekundi a da kao trener nema pojma i da je Sasa Obradovic bolji je jos jedna glupost,Djordjevic je vicesampion sveta,olimpijade i Evrope kao trener,s Bajernom isto pravio vrhunske rezultate,otkaz dobio zbog menadzerskih igrica Pesica cak je i s Panatanaikosom stigao do cetvrtfinala evrolige a ne vidim da su drugi treneri uradili nesto vise tamo posle njega.To sto se igraci ne odazivaju nije on kriv,rat Fibe I Uleba,neko hoce da pusti igrace kao Radonjic i Ataman a Blat recimo nece da pusti Milutinova i tu ni Djordjevic ni Danilovic ne mogu nista.A sto se tice Jokica mozes ti i da dubis na glavi ako on ne zeli da igra za reprezentaciju,ocigledno da bira takmicenja na kojima ce da igra,verujem da mu Denver i menadzer,trljaju na nos milione koje je zaradio ali on treba da ima muda i kaze zelim da igram za reprezentaciju,niko drugi ne moze to umesto njega da uradi.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          O tome kakav je igrac Djordjevic bio nema potreba da pricam,imate youtube,pogledajte kako je Litvaniji sasuo 9 trojki u finalu EP 1995. ili kako nas je protiv Argentine iscupao 1998. ili protiv Hrvatske 1997. trojkom u zadnjoj sekundi a da kao trener nema pojma i da je Sasa Obradovic bolji je jos jedna glupost,Djordjevic je vicesampion sveta,olimpijade i Evrope kao trener,s Bajernom isto pravio vrhunske rezultate,otkaz dobio zbog menadzerskih igrica Pesica cak je i s Panatanaikosom stigao do cetvrtfinala evrolige a ne vidim da su drugi treneri uradili nesto vise tamo posle njega.To sto se igraci ne odazivaju nije on kriv,rat Fibe I Uleba,neko hoce da pusti igrace kao Radonjic i Ataman a Blat recimo nece da pusti Milutinova i tu ni Djordjevic ni Danilovic ne mogu nista.A sto se tice Jokica mozes ti i da dubis na glavi ako on ne zeli da igra za reprezentaciju,ocigledno da bira takmicenja na kojima ce da igra,verujem da mu Denver i menadzer,trljaju na nos milione koje je zaradio ali on treba da ima muda i kaze zelim da igram za reprezentaciju,niko drugi ne moze to umesto njega da uradi.
                          Sa Bajernom pravio vrhunske rezultate? otkaz dobio jer je na njegovo mesto dosao bolji trener...
                          SA PAo je postigao manje nego Radonja sa Zvezdom ...a budzet 15 pšuta veci ...
                          slabi su ti argumenti ...a to sto je PAo igrao te godine je licilo na sve samo ne na kosarku

                          Comment


                          • Izvini nisam znao da je cetvrtfinale evrolige slabiji rezultat od devetog mesta u evroligi i nije tacno da je Pao igrao losu kosarku s njim,a s Bajernom je uzeo kup Nemacke i igrao finale Uleb kupa kada je smenjen jer se zamerio mladjem Pesicu.Trenutno nema trenera na svetu koji je veci potencijal od Djordjevica.Zna se u kakvom je stanju preuzeo reprezentaciju i sta je s njom uradio,cak je i finale EP nerealan rezultat s obzirom u kom smo sastavu otisli.

                            Comment


                            • Ne treba mesati babe i zabe. Jedno je biti klupski trener,a drugo trener reprezentacije. Djordjevic je dobar motivator ali los strateg na samom terenu. Bez zezanja gledao sam PAO dosta te godine ono je bilo lose, u Bayernu kao i u PAO nije znao ono sto je najbitnije i to podvlacim,a to je tempiranje forme. Sa repkom imas blic krig takmicenja i to mu odgovara, ali cim je na duzi period tu je tanak. Iskreno mislim da treba da ostane trener posto neke bolje rezultate nema trika da uradimo sa bilo kojim drugim trenerom. Samo sam misljenja da je trebao uzeti partizan. Da krene od rudarskog posla i da lepo prodje sve lestvice i onda da uzme neki ozbiljan klub, tu mislim na neki EL klub.

                              Za danasnji mec nisam siguran da mozemo dobiti, bice neki verovatno egal mec i odlucice stinice, ali dacemo proci grupu to je sigurno. Na svetskom ako bude drim tim onda ocekujem pun sastav. Sale je bio to ponavljam po meni pravi plej, obozavao sam ga kao igraca, tu je kraj price..glup ga je porediti sa bilo kim, pa cak ni Teo ne moze patike da mu brise, kamoli neko drugi..
                              Last edited by LosmiSK; 30-11-18, 10:16.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Druga je stvar sto vi ocekujete da sad svaki nas trener bude kao Zeljko Obradovic,takav ce se tesko opet roditi,a da ne ume da tempira formu ne bi ni reprezentacija igrala najbolje kad je najpotrebnije,klubovi nisu imali strpljenja s njim,Panatanaikosu nije bio dobar rezultat cetvrtfinale evrolige a izgubili su od finaliste te godine Kahe Laboral,a sa Bajernom ja ne vidim sta je mogao vise da uradi,ne znam kako moze finale uleb kupa da bude neuspeh,u trenutku kad je smenjen prvi u prvenstvu Nemacke i osvajac kupa Nemacke.On definitivno ima taj sampionski gen,najbolji kad je najpotrebnije,ocigledno da se s Panatanaikosom nije moglo vise,eto menjali su se treneri posle njega,niko nije dosao do final foura.

                                Comment

                                Working...
                                X