Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od cega zasicenje?

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Kako se Micov eliminisao? Bacio je peskir?
      Da bacio je peškir uz salve uvreda i psovki. Takav prostak nema šta da traži u reprezentaciji.

      Comment


      • Ne znam zašto povlačite paralele između klupskog trenera i selektora.

        Nemali broj odličnih klupskih trenera se nije snašao na poziciji selektora i obratno.

        Dosta je tu razlike u načinu rada.

        Sale je jedan od najboljih svetskih selektora u ovoj deceniji.

        Kao trener je sasvim nebitan, kao Skariolo za Špance što je bio, Kole za Francusku...

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Od cega zasicenje?

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Ma pusti to ..... stara prica Saletovih "mrzitelja"
          Ovamo se kritikuje FIBA i organizacija takmicenja koja dovodi do evidentnih problema, a kada se ti problemi materijalizuju po nasoj kozi onda se ta prica zaboravlja a okrivljuje se "zasiceni" selektor

          Uglavnom se posle poraza ova tema pretvori u takvu diskusiju, a posle pobede retko ko pise.

          Comment


          • Nijedan igrač nije iznad reprezentacije, postoji trener- selektor koji bira tim i trenira tim i on je odgovaran za rezultate.

            Sale ima rezultate sa ovim timom, te ostranjivanje Micova zbog toga što isti nije poštovao trenera, dres koji nosi i saigrače je više nego opravdan potez pa i iz fokusa da rezultata i nije bilo.

            Sa kim su i kada sledeći mečevi kval. ?

            Comment


            • Da dodam, čitam ove postove košarkaškog dela pdf-a i dosta me podseća na pljuvanje Muslina kada nas je odveo na SP. Isto. Čovek napravio rezultat, a mi ga pljujemo. Tako sad ovde Saleta. Svašta.

              Doćiće nakon Saleta jedan "Mladen Krstajić", pa ćemo svi kolektivno kukati i pljuvati redom od predsednika države, preko predsednika saveza do onog čikice što ispred pionira prodaje bele semenke.

              Za bolje i nismo jer smo blago rečeno govna.

              Comment


              • Pa u utorak igramo protiv Estonije u Bgd....

                Comment


                • Ej bacio peskir..juce Kalates bacio punu flashu energija...Treba ga izbaciti iz repke...sta ovde insajderi pricaju, malo su im CZ teme i poznavanja rukovodjenja klubova pa ovde nastavljaju sa svojom pricom..nidje veze..se zakunem u bilo sta da je on bacio peskir milion puta...itd..mada to nije binto uopste..

                  Naravno da je doslo do zasicenja...posto hoce da se dokaze da zna da vodi i klubove..dobio je dva otkaza..i to veoma urno..ovde je uzeo sve sto se moze uzeti i naravno da je doslo do zasicenja..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Da dodam, čitam ove postove košarkaškog dela pdf-a i dosta me podseća na pljuvanje Muslina kada nas je odveo na SP. Isto. Čovek napravio rezultat, a mi ga pljujemo. Tako sad ovde Saleta. Svašta.

                    Doćiće nakon Saleta jedan "Mladen Krstajić", pa ćemo svi kolektivno kukati i pljuvati redom od predsednika države, preko predsednika saveza do onog čikice što ispred pionira prodaje bele semenke.

                    Za bolje i nismo jer smo blago rečeno govna.
                    Nikakve paralele, niti ga io tera, vec je doslo do zasicenja...Muslin je skroz druga prica i nema veze ta prica sa ovom kao i tvoj upis sa realnom slikom..Vise puta sam ponovio da Saleta ne mrzim, sta vise ga obozavam i pisao sma da ga smatram najboljim plejom evrope...itd...Malo lakse sa konstatacijama...

                    Sale je odlican motivator i uzeo je Olimpijadu, SPi EP, doduse Srebro...ne znam sta bi vise..Eventualno EP zlato...Covek treba da se dokaze kao trener...i ne treba u istu recenicu stavljati Saleta sa prostacima iz fudbala...

                    Koliko smo kosarkaski navijaci cinjenica govori da su svi sad opet presli na fudbal...njih drzi to CZ i partizan koga mrze..ljubav prema kosarci je kod vecine sekundarna..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Nije izbacen iz reprezentacije zato sto je bacio peskir. Zbog toga je izbacen u svlacionicu sa utakmice, a sam je zbog toga napustio tim jer je bio "uvredjen" tim postupkom. Time je sopstveni ego stavio ispred interesa tima - jasan signal da covek nije za ovaj tim.

                      Ko sto rekoh, jedna od najboljih odluka nakon koje se tim igracki podigao i od nekog 8og favorita dosao do prvog srebra posle duzeg niza godina.
                      Last edited by mmajstor; 14-09-18, 10:23.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Nije izbacen iz reprezentacije zato sto je bacio peskir. Zbog toga je izbacen u svlacionicu sa utakmice, a sam je zbog toga napustio tim jer je bio "uvredjen" tim postupkom. Time je sopstveni ego stavio ispred interesa tima - jasan signal da covek nije za ovaj tim.

                        Ko sto rekoh, jedna od najboljih odluka nakon koje se tim igracki podigao i od nekog 8og favorita dosao do prvog srebra posle duzeg niza godina.
                        To mogu da ti kazem da sma pogresio ako je tako bilo..nisam ispratio to uopste da budem iskren..Mislio sam da je zbog peskira..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Prvo i osnovno, fizički nespremna ekipa. Pad koncenracije i ostalo je povezano sa padom snage. Ne bih ulazio u taktičke zamisli selekora jer ih ne razumem. Imamo li uopšte šanse za odlazak na SP, ako kojim slučajem izgubimo od Grka u Beogradu?

                          Comment


                          • Imamo, kljucne su utakmice protiv Izraela i da Gruzini ne iznenade Grke.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Pa u utorak igramo protiv Estonije u Bgd....

                              U nedelju 20 i 15 h .Pionir

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nikakve paralele, niti ga io tera, vec je doslo do zasicenja...Muslin je skroz druga prica i nema veze ta prica sa ovom kao i tvoj upis sa realnom slikom..Vise puta sam ponovio da Saleta ne mrzim, sta vise ga obozavam i pisao sma da ga smatram najboljim plejom evrope...itd...Malo lakse sa konstatacijama...

                                Sale je odlican motivator i uzeo je Olimpijadu, SPi EP, doduse Srebro...ne znam sta bi vise..Eventualno EP zlato...Covek treba da se dokaze kao trener...i ne treba u istu recenicu stavljati Saleta sa prostacima iz fudbala...

                                Koliko smo kosarkaski navijaci cinjenica govori da su svi sad opet presli na fudbal...njih drzi to CZ i partizan koga mrze..ljubav prema kosarci je kod vecine sekundarna..
                                Zasićenja čega ? Da uzima trofeje/medalje ? Kako bre Željko Obradović nikako toga da se zasiti majka mu stara ?

                                Čovek odlično radi svoj posao i ovo do sada što je odradio je fenomenalan uspeh. Da l je moglo bolje ? Iz moje perspektive teško. Da l je moglo gore ? Sigurno.

                                Samo podrška košarkaškoj reprezentaciji pa makar se i ne plasirali na SP.

                                Msm da su momci bar toliko zaslužili.

                                Baš je zdrava priča u moru trulog u ovom narodu.

                                Comment

                                Working...
                                X