Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma spominjan je kao potencijalni...znaci info, ali nezvanican.

    Comment


    • Ajde bre, glavu gore! Sta kukate odmah!

      Comment


      • Negdje potajno u meni tinja neka zelja suluda da ove vece repke ne odu na WC. Pa nek Finci, Bugari i ostali igraju tamo a Francuzi, Spanci i mi iskuliramo malo pa da vidim kako ce FIBA da reaguje povodom ovih gluposti od prozora.

        Comment


        • Gore vodjenu tekmu skoro nisam video. Ali opet, ocekivao sam ovo. Cale mi na Kritu, bio na tekmi. Kaze da nam je repka posle prve cetvrtine pocela da gleda u patos i da nisu mogli da stoje koliko su nespremni. Da ne pricam o tome tek sta su radili na Kritu pre tekme

          Nista idemo dalje, istim ovim tempom. Dok neko ne ukapira da nam je selektor kanal trener...

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Nista idemo dalje, istim ovim tempom. Dok neko ne ukapira da nam je selektor kanal trener...
            Evo ti si ukapirao...docice vremenom i drugi trener. Pa kad posle srebrnih medalja 8 mesto bude misaona imenica ukapiraces jos nesto.

            I sto da ne pricas sta su radili na Kritu pre tekme...nije valjda da stitis nekog?

            Comment


            • Manny slobodno javi to na pp kad imas )

              Selektortreba malo da trenira klubove, da se tu dokaze pa onda repka...utice mu na profesiju...dati Kariju da vodi, nekom takom...posle..Ne moze on to ni psihicki izdrzati..da se likovi zajebavaju ..puni para i hebe im se..zalosno.. onda vidis onog Lebrona..ima covek miljiardu i trenira sa Delta Forsima..celo leto..malo pauze sa porodicom i kraj...

              Zalosno..jos gori su fudbaleri...retki su kao Bane, Vidic od zandjih koji docekaju starost kvalitetno...ali dobro...ko zna kakav bi ja bio tek hehe
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                To je odlicna ideja.
                Izabrati 12+3 igraca koji unapred mogu da kazu da ce odazvati u terminima prozora i njih uigravati. Ovako su najvise ostecene najbolje ekipe... evo i francuzi izgubili od Bugara a vecina im se odazvala. Stvarno glupost...mi smo sve kredite istrosili i sada je prosto moranje dobiti Izrael u gostima. Ako ne... pa pa svetsko prvenstvo.
                Koja crna vecina??

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Koja crna vecina??
                  Gde si ti Mrkela, sto se ne javis ..kao da niso vise dobri..Kako si mi?
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ide repriza na sk1

                    Comment


                    • Raduljica ne moze da zakuca vise

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Koja crna vecina??
                        Bilo je price da je vecina doslo, sad vidim da su i oni osakaceni bez Nba centara, Serafina, Furnijea i Ertela a tu su Nando i Batum.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Evo ti si ukapirao...docice vremenom i drugi trener. Pa kad posle srebrnih medalja 8 mesto bude misaona imenica ukapiraces jos nesto.

                          I sto da ne pricas sta su radili na Kritu pre tekme...nije valjda da stitis nekog?
                          Nikog ne stitim, ali nemam volju ni da pljujem nikog od njih. S obzirom da ih neko vucara na jebeni Krit umesto da se ljudi spremaju za sezonu. Ali kad si zapeo. Bogdan, Jovic, Radulja, Nedovic i jos nekolicina su vidjeni juce u Iraklionu oko 3 ujutro po barovima/klubovima. Tako da ono, ako je to pristup za vaznu tekmu onda smo dobro i odigrali

                          A sto se tice mog kapiranja, nemoj ti da brines. Ja nemam nikakav problem da prihvatim lose rezultate kada su oni plod slabe generacije i nekvaliteta ekipe. Ako je to osmo mesto gde pripadamo nek bude tada. Ali da mi neko prica o tome da ova repka nema zlato na nijednom takmicenju a prepuna je kvaliteta i da ja to kao treba da smatram uspehom, bolece me kita takodje. Uz sve to gledam coveka koji ne zna sta radi na terenu, i mesto mu je u nekoj Megi da radi i napreduje a ne da vodi blue chip repku u Evropi...
                          Last edited by MannyCalavera; 13-09-18, 23:34.

                          Comment


                          • E do klinca ako je istina.

                            Na kom bi to takmicenju bi to ocekivao da smo uzeli zlato... na sp, olimpijadi, ili ovom zadnjem EP bez 8 igraca gde su Francuzi bili najveci favoriti pre nas? Pre 2014 je bila ista ova generacija a nikom nije palo na pamet ni da pomisli o medalji, a kamoli o zlatu. Jedino je Bogdan porastao od 2013, nosioci su isti igraci... sto ne znaci da je Duda lose radio. Kiks je bio 2015 al je i tada zlato bilo vise nego neocekivano... tad smo bili mislim 4i ili 5i favoriti, a po tebi svaki put prvi.

                            Comment


                            • Ja ako sam i imao neke zamjerke u rotaciji Saleta, srebrom protiv Slo sa onim timom je zacepio usta svima. Mozda nije najbolji takticar ali da zna da motivise, zna. Ipak je to Djordjevic ljudi, nemojte, taman da kopa nos cijelu tekmu, nema mu se sta zamjeriti koliko je zlata (srebra) donjeo ovoj zemlji.

                              Comment


                              • Loša igra naše reprezentacije sinoć, u odbrani mnogo dekocentracije kod igrača u napadu se sve svodilo (sve, mislim jedno 80% napada) na neke izo fore, uzme loptu Bogdan ili Bjelica i cepaaj do kraja ili pripaljuj...Lučić je igrao u (mislim) prvoj četvrtini i uloga mu je bila "ćoškarenje" a da za to vreme a dosta vremena je proveo sam u ćošku nije dobio loptu, nakon toga uvodi Kalinu koji ima energiju ali ne može okean da ubode a Simketa čuva za dobru atmosferu (i naravno ni on nije dobio ni jednu loptu pod 45 ili iz ćoška, tek jednu na bek dor utrčavanje...U odbrani nam plejevi pa skoro kao čunjevi, Slukas je jednim driblingom ostavljao Jovića (a posle Manijevog posta jasno mi je i zašto smo ne samo Jović nego i ostali igrali kako smo igrali), Vasa se nešt zabija u 4 igrača...Raduljica odavno bivši igrač i da mu nije Saleta ne bi video reprezentaciju (zaprao da ne bi toliko otkaza). Ni Tea, ni Bobija ni Umišljenog ne bih nikada više pozvao u reprezentaciju, imaju potpisane ugovore a reprezentacija im je zadnja rupa na sviral...Premalo je korišten Milosavljević (možda par minuta) a Nedović vrlo niski BBIQ.
                                Loše vođenje od strane selektora (meni se čni tako a ne mora da je tačno).

                                I da dodam: sudije su promenile kriterijum u drugom poluvremenu (nie i opravdanje).
                                Bogdanu, Joviću i Nedoviću pada koncentracija (ja sam to protumačio "boli me paja da se cimam") i na isti nači njihovi igrači dobijaju loptu za bek dor, Milutinov je trenutno Olajdžuvon za Raduljicu i bilo kog našeg centra ali smo mi slabo igrali odbranu i lako ispadali a i slobodna bacanja, za njih mogu da kažem samo da su kriminalna.
                                Last edited by nebitan; 14-09-18, 06:27.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X