Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je maskota iz LA?

    Comment


    • Zato sto se oni ne pitaju tu nista...on se pitao..evo dve godine ceka ugovor...niko nije los covek, niko ne kaze ..ali ti svojim postupcima nesto pokazujes...ne kazem da je los covek..jednostavno Misko jase kako zeli...i radi sta hoce..sto je zalosno da je jedan S. Dj ali i repka pala pod njegov uticaj...eeeej mi smo zemlja kosarke...da neki menadzer jase kako hoce...meni je sve to zalosno..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pa naravno da ceka ugovor dve godine kada mu tek sada istice rookie ugovor...

        Comment


        • Originally posted by F ili P View Post
          Ko je maskota iz LA?
          Bobiska.

          Comment


          • Bravo za Jokaru .....pametno radi decko...a ove godine cete videti da nece biti jedini koji nece da igra za "trenercinu" selektora!

            Comment


            • Taman kad pomislis da ne moze gore nego da nazivas Jokica govancetom, pojavi se lik koji za to okrivi selektora. Fenonenalno.

              Comment


              • Što se tiče "maskote" i ja bih za tih 20-ak miliona rado bio maskota.
                Jokara rešava svoj problem (glupo je reći egzistencijalan ali je krucijalan za njega i njegovu familiju) i to treba poštovati. nadam se da će se nakon ovog potpisa odazivati pozivu u reprezentaciju.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by F ili P View Post
                  Taman kad pomislis da ne moze gore nego da nazivas Jokica govancetom, pojavi se lik koji za to okrivi selektora. Fenonenalno.
                  jesam ja napisao da Jokic zbog selektora ne igra ? procitaj prvo pa onda pisi ...Jokic je dobro uradio i prosli put i zbog toga i ima ovakvu sezonu a ubuduce ce biti jos bolji ! podrzavam njegovu odluku

                  Comment


                  • Ko nece da igra za reprezentaciju, cao, zdravo, do vidjenja. A zanimljivo da vecito resavaju egzistencijalne probleme, da ne kazem ugovore i bas kada su pozvani za onaj, trebalo bi i najvazniji dres.

                    Sta sad resava...novi ugovor ili prelazi negde? Doduse prosli put je radio na sebi, trenirao, usavrsavao se, pa nije mogao.

                    Koga nema bez njega se mora i moze.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ko nece da igra za reprezentaciju, cao, zdravo, do vidjenja. A zanimljivo da vecito resavaju egzistencijalne probleme, da ne kazem ugovore i bas kada su pozvani za onaj, trebalo bi najvazniji dres... da igraju.

                      Sta sad resava...novi ugovor ili prelazi negde? Doduse prosli put je radio na sebi, trenirao, usavrsavao se, pa nije mogao.

                      Koga nema bez njega se mora i moze.

                      tt
                      Najvazniji dres je onaj koji te hlebom hrani ...njemu reprezentacija nije donela nista ,sve je sam stekao i zasluzio ...na njemu je hoce li da igra ili ne ....to je njegovo pravo da odluci ...obavezu nema nikakvu

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ko nece da igra za reprezentaciju, cao, zdravo, do vidjenja. A zanimljivo da vecito resavaju egzistencijalne probleme, da ne kazem ugovore i bas kada su pozvani za onaj, trebalo bi i najvazniji dres.

                        Sta sad resava...novi ugovor ili prelazi negde? Doduse prosli put je radio na sebi, trenirao, usavrsavao se, pa nije mogao.

                        Koga nema bez njega se mora i moze.

                        tt
                        Iskreno 150 miliona dolara nije vredno rizikovati u kvalifikacijama za neko prvenstvo.

                        Comment


                        • Nebitne su kvalifikacije naravno, samo on nece igrati ni kada dodje neko "konkretnije" takmicenje, a nije ni prvi ni poslednji. Inace volim Jokaru, da ne bude zabune.

                          A to sad sta je vaznije i kom kontekstu, percepciji i slicno... valjda govori ko i kakav odnos ima prema nacionalnom, a kakav... verovatnije... prema klupskom dresu, tako da u te rasprave ne bih ulazila. Znam samo da i danas, u eri nenormalnog i abnormalnog zaradjivanja neki pojedinci imaju drugaciji stav prema reprezentaciji i crkose da igraju za nju...ali da ne mesam druge sportove i ne sirim pricu. Nebitno na kraju.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Da je igrao proslo leto na EP kao sto je i trebalo da igra, ovo sad u junu bi bilo skroz razumljivo. U julu potpisuje taj megalomanski ugovor, bice verovatno 140 miliona i to sve nije problem....problem je sto se salje losa poruka svim ostalim igracima. Ako nece on, pa onda necu ni ja...sto je njegov ugovor bitniji od mog. Prosla sezona mu je bila ista kao sto je i pretprosla.....klub mu se takodje nije plasirao u plej of, a on je opet imao los start u septembru, da bi eksplodirao tek u januaru ali ovoga puta nije mogao niko da okrivi umor iz reprezentacije sto je imao tako los start.

                            Da je igrao na EP svi bi razumeli, ovako Jokic to polako uspostavlja kao pravilo i nijedan reprezentativac u njegovim godinama i kvalitetom se tako nije ponasao.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nebitne su kvalifikacije naravno, samo on nece igrati ni kada dodje neko "konkretnije" takmicenje, a nije ni prvi ni poslednji. Inace volim Jokaru, da ne bude zabune.

                              A to sad sta je vaznije i kom kontekstu, percepciji i slicno... valjda govori ko i kakav odnos ima prema nacionalnom, a kakav... verovatnije... prema klupskom dresu, tako da u te rasprave ne bih ulazila. Znam samo da i danas, u eri nenormalnog i abnormalnog zaradjivanja neki pojedinci imaju drugaciji stav prema reprezentaciji i crkose da igraju za nju...ali da ne mesam druge sportove i ne sirim pricu. Nebitno na kraju.

                              tt
                              To da li ce igrati ili ne, to cemo jos videti. Moja poenta je da je to apsolutno licni izbor, i nema potrebe nazivati ga pogrdnim imenima zbog istog. Slicna situacija kao sa Novakom, ljudi misle da neko nekome duguje nesto, sto apsolutno nije tacno.

                              Edit: Svaka cast svima vama koji biste rizikovali celu karijeru i toliki novac za sveti dres predstavljajuci narod koji vas je vec (bar njih 50%) najgore pljuvalo. Ja nisam toliki patriota.
                              Last edited by F ili P; 25-05-18, 09:13.

                              Comment


                              • Jokic je dobar igrac i uvek ce ga traziti NBA klubovi. Izgovor njegovih fanova je da sad ima jedinstvenu priliku da potpise ugovor od 150+ miliona. Ok, mozda bi posle repstacije dobio manje, recimo 120, ali njemu dupe zeva u svako milionce i ocigledno nije spreman da se odrekne bukvalno neprimetne sume za njega kako bi dobio nesto sto je neprocenjive vrednosti - nastup za reprezentaciju i podrska svom narodu koji inace ustaje da ga gleda u 3 ujutru. No, sistem vrednosti ocigledno za svakoga nije isti, i to je dobro jer se po njemu spoznaje ko je kakva osoba.

                                Mozda su ga neki, kao sto pricaju ovde, upoznali po manjim turnirima u Srbiji, mozda je delovao kao OK momak, ali njegovi postupci govore vise od njegovih osmeha.

                                Comment

                                Working...
                                X