Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Gde se nećemo kvalifikovati?

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
    Ko je rekao da se necemo kvalifikovati?

    Comment


    • Mislio sam da si ozbiljan kad si napisao ono u zagradi "ako se uopšte i kvalifikujemo" [emoji4]

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Pa ozbiljan sam sa ovim 'ako'.....vidis da sve zavisi od toga u kom sastavu se okupimo, jer se mucimo i sa amaterima iz Austrije. Tamo nas jos cekaju grci, izrael i estonija a uz nemacku i gruziju, 3 ekipe idu dalje. Ako budemo ovakav roster imali mozemo na misice da prodjemo.

        Comment


        • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1366563


          „Koliko znam, svi uključeni imaju negativan stav oko ovakvog načina igranja kvalifikacija… Osim publike - pune dvorane potvrđuju da su navijači željni da gledaju nacionalne selekcije, pa čak i u ovako okrnjenim sastavima. Što je savršeno normalna stvar.

          .......

          Gospodo predsednici košarkaških saveza, sastanite se, sastančite koliko god treba, i donesite neku odluku koja će ići u korist ovog sporta! Ako se neka ekipa zove 'reprezentacija' onda se valjda podrazumeva da je to najbolji mogući nacionalni tim. Od toga zavisi status košarke u pojedinim državama. Šta si ti gledao kao mali?", pitao je Đorđević Čuturu.

          „Ljubljanu 70', zlatnu medalju. Na crno-belom televizoru, sećam se“, rekao je bivši reprezentativac Jugoslavije.

          "Ja Manilu 78', isto zlato. Tada sam rekao sebi 'i ja to želim, želim da igram košarku'. Razumeš o čemu pričam?"
          Ja razumem....uspeh reprezentacije ili domacih klubova/individualnih sportista inspirise klince da budu isti kao i oni. Ja znam ko je inspirisao nas i moju generaciju dok smo bili klinci. I pored igrica, telefona i ostalih gedzeta mislim da je i dalje tako, samo sto je mozda sport generalno manje popularan nego ranije.

          Comment


          • Kokoshkov jedan od favorita da preuzme Phoenix Sunse na kraju sezone [emoji41][emoji41][emoji41]

            Eh taj glupi Phoenix, kad bi samo znao da mogu Djordjevica da privole [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Kus tamo, Djordjevic je zauzet....a i veci je gust biti trener reprezentacije Srbije nego tamo nekog Finiksa.

              U svakom slucaju cestitke za Kokoskova ako to uspe, i zelim mu da bude Saletov naslednik....ako ne on, onda barem drugi Sale.

              Comment


              • Nzm što taj Finiks ne uzme Radonju slobodnog strelca da izdominira u NBA

                Comment


                • Radonja kad bude preuzeo neku ekipu bira u stručni štab forumaše odavde sa najlepšim njegovim avatarom.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Losmi bi sigurno bio prvi pomocni trener bez obzira na avatar.

                    Comment


                    • Radonji je jos rano za NBA i za repku...Ima vremena...prvo da se evropa pokori...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Pa jes ono tek ima 48. Cenim da će otići zajedno sa Salom u NBA.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Radonja nije dovoljno atraktivan za cirkus preko bare

                          Comment


                          • Ma zezam se, lozim ove sto su protiv njega...Nek je covek ziv i zdrav, ne mora vise nikog trenirati sto se mene tice, ako tako hoce, naravno...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Radonja za selektora! Oterati Djordjevica

                              Comment


                              • Malcice se preteruje sa klubasenjem ovde, zar ne?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X