Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bzvz mi sad da se prebacim na Spurse i Cavse, greota da kvarim utisak
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ma katostrafalno vodjenje Djordjevica. Umesto da stavi Gagica da se rve a Mahalbasiem, da mu iznudi licne greske on isao sa udvajanjem i ostavljao Austrijancima prostor za sut. Imali smo srece, realno Austrija bila bolja ali jbga ne pobedjuje uvek bolji.

      Comment


      • Već sam video sličnu blamažu poput poraza Rvata od Rumunjeske.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Ma ne moze se porediti sa porazom Hrvatske. Kao prvo Rumunija se bolje kotira od Austrijanaca u kosarci, a mi od Hrvata. Plus vicesampioni smo sa SP, OI i EP. Bila bi ovo mnogo veca blamaza.

          Comment


          • Mi smo bili gosti, uzmimo olakšavajuću okolnost [emoji3]

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • 'rvati veći blam, jer su izgubili fakat doma!
              Birča i Avramović od sumraka do svitanja. Nadam se da će se do sledećeg prozora oporaviti ovi naši bavarci..

              Comment


              • Selektor po ko zna koi put amaterski vodi utakmice ...

                Comment


                • totalno nebitan mec i takmicenje...toliko placa oko ove zajebancije od kvalifikacija...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by ikaluka View Post
                    Zamolio bih sve koji nekada ne barataju/ne poznaju/cinjenice da ne sire dezinformacije i ne koriste kao izvor informacija Wikipediju koja je poznata po tome da svako moze da pise sta hoce i kako hoce.Igor Kokoskov je igracku profesionalnu karijeru zapoceo u CZ/za koju i navija/ u generaciji Sase Obradovica,Glintica...... koja je prekinta zbog posledica povrede izazvane saobracajnom nesrecom.Niti je dete Partizana kada je trenerski posao u pitanju, vecinu karijere proveo je u OKK Beogradu skoro pet godina , gde je jedno vreme bio i pomocni trener prvog tima.U Partizanu je bio pred sam odlazak u Ameriku i kod njih je proveo nekoliko meseci radeci sa juniorima.
                    Bolje ne pisati nista nego navoditi neke stvari koje su ne istinite.
                    Prihvatam gresku. Ja sam ga upoznao bas u tom periodu pred odlazak u Ameriku, kada je radio individualno sa klincima i bio u KKP. Ne secam se da je pricao o KKCZ.

                    Comment


                    • Sramotno ili ne, ali nismo jedini:

                      Košarkaška reprezentacija Slovenije poražena je u drugom prozoru kvalifikacija za Mundobasket od Belorusije sa 93:92 (26:24, 20:23, 29:27, 18:18)

                      Comment


                      • Oni su skoro i Španjolce pobijedili prethodno kolo, tako da nisu bas bezveznjaci

                        Comment


                        • Španiju niko nije savladao jer imaju 4/0 skor.
                          A i Belorusi pobedom nad evropskim prvakom probili led u kvalifikacijama.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • FIBA objavila novi ranking! Srbija pala na lestvici te je postala 4 reprezentacija sveta.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              FIBA objavila novi ranking! Srbija pala na lestvici te je postala 4 reprezentacija sveta.

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                              buahaha....eto sale eto smeha
                              To ima da nam pravi problem na zrebanju (ako se uopste i kvalifikujemo)

                              Comment


                              • Gde se nećemo kvalifikovati?

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X