Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Kao Psiho ovde što nema uticaj na medije, državne i privatne
    Na svu srecu, Psiho nikad nece imati toliku moc uticaja kao Erdogan.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Na svu srecu, Psiho nikad nece imati toliku moc uticaja kao Erdogan.
      Na svu njegovu srecu, mi se trudimo da mu maksimalno olaksamo put ka autokratiji I jednopartijskom sistemu. Covek nam pisa u usta a mi hocemo jos, jos, jos....

      Za nase uslove lik ce biti ko Erdogan, cak I jaci.

      Inace ko ce uopste igrati za nas?
      Last edited by Indigo; 20-11-17, 20:37.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Sava Lešić iz Ofingera i Raduljica iz Koto Dragons Legendsa
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Stefan Peno (Alba)
          Ilija Đoković (Borac Čačak)
          Milenko Tepić (Brindizi)
          Aleksa Radanov (FMP)
          Aleksa Avramović (Vareze)
          Ivan Paunić (Tofaš)
          Vanja Marinković (Partizan)
          Dejan Todorović (Bilbao)
          Marko Simonović (Zenit)
          Milan Mačvan (Bajern)
          Sava Lešić (Otinger)
          Stefan Birčević (Istanbul)
          Miroslav Raduljica (Đangsu Dragons Kina)
          Đorđe Gagić (Ješilgirešun).

          Sasvim pristojna ekipa ako izuzmemo poziciju PG. Mozda cu izgovoriti jeres,ali ako gledam tu poziciju,Reba je imao mesta u ovom timu
          Rece li neko Filip Covic?!
          Last edited by Gudura; 21-11-17, 07:52.

          Comment


          • Originally posted by Gudura View Post
            Stefan Peno (Alba)
            Ilija Đoković (Borac Čačak)
            Milenko Tepić (Brindizi)
            Aleksa Radanov (FMP)
            Aleksa Avramović (Vareze)
            Ivan Paunić (Tofaš)
            Vanja Marinković (Partizan)
            Dejan Todorović (Bilbao)
            Marko Simonović (Zenit)
            Milan Mačvan (Bajern)
            Sava Lešić (Otinger)
            Stefan Birčević (Istanbul)
            Miroslav Raduljica (Đangsu Dragons Kina)
            Đorđe Gagić (Ješilgirešun).

            Sasvim pristojna ekipa ako izuzmemo poziciju PG. Mozda cu izgovoriti jeres,ali ako gledam tu poziciju,Reba je imao mesta u ovom timu
            Rece li neko Filip Covic?!
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Ne može Filip, Đoković ima bolji bekhend
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Jedno prijatno vece u Pioniru i prilika da se vide neki momci koji su toliko srece doneli naciji... U par crtica:
                - kvalitet kosarke je na nizem nivou nego sto imena igraca govore. Cela ideja umetanja "vikenda" za kvalifikacione utakmice je jako tesko primenljiva na kosarkaske utakmice, cak iako zanemarimo sukob FIBA-EC i FIBAinu sasavost.
                - poseta je cak ispod kvaliteta utakmice. Koliko god ceo koncept kvalifikacija bio debilozan i koliko god imao tesku antipropagandu u medijima - dosli su Maki, Radulja, Simon, Ludi Birca, Tepa... Sve osvajaci nekih seniorskih medalja za ovu zemlju. Na klupi je legenda u Saletu Djordjevicu... Ovo samo govori o kosarkaskoj nepismenosti i nekulturi publike. Imamo nesto vredno, a i to ne znamo da ispratimo. (a i u Srbiji vlada fudbalska groznica, to ni malo nije beznacajan faktor)
                - Ivan Paunic - on na prvom mestu, ali i Tepa i Maki za njim. Sale je pozvao momke koji imaju stav. Koji vole kosarkasku reprezentaciju, koji cene dres. Paun je sve vreme bodrio mladje saigrace, sugerisao da se ne ustezu, izvinjavao se Djordjevicu kada je pokusavao atraktivne pasove, a pri tome odlicno odradio ulogu sekundarnog pleja protiv ovih amatera... Odlicno je sto ima momaka koji na svom primeru pokazuju klincima sta i kako treba, narocito po pitanju stava (ni on ni Tepa nece videti WC, ali jos razlog vise da im kazem bravo).
                - Sa Dejanom Todorovicem treba raditi ozbiljno, ima tu materijala. I atleticizma, i solidno meke ruke, i 23 godine. Treba da radi sa loptom, jer kao trojka ne stvara prednost ni na jednoj strani terena, dok bi kao bek bio ozbiljan materijal...
                - Saletov kez kada je Radanov spicio tricu - neprocenjivo!!!
                - Fale mi Simine trojke
                - Novak Djokovic je tako kulturno i normalno stvorenje... Prisao Dudi i popricali, prisao Stimetu i popricali, neusiljeno, nenametljivo. Bas mi je drago sto je bio na utakmici reprezentacije.

                - Hajlajt od kuce: Holandija - Hrvatska i Britanija - Grcka
                Last edited by Geronimo; 24-11-17, 21:40.

                Comment


                • Originally posted by Geronimo View Post
                  Jedno prijatno vece u Pioniru i prilika da se vide neki momci koji su toliko srece doneli naciji... U par crtica:
                  - kvalitet kosarke je na nizem nivou nego sto imena igraca govore. Cela ideja umetanja "vikenda" za kvalifikacione utakmice je jako tesko primenljiva na kosarkaske utakmice, cak iako zanemarimo sukob FIBA-EC i FIBAinu sasavost.
                  - poseta je cak ispod kvaliteta utakmice. Koliko god ceo koncept kvalifikacija bio debilozan i koliko god imao tesku antipropagandu u medijima - dosli su Maki, Radulja, Simon, Ludi Birca, Tepa... Sve osvajaci nekih seniorskih medalja za ovu zemlju. Na klupi je legenda u Saletu Djordjevicu... Ovo samo govori o kosarkaskoj nepismenosti i nekulturi publike. Imamo nesto vredno, a i to ne znamo da ispratimo. (a i u Srbiji vlada fudbalska groznica, to ni malo nije beznacajan faktor)
                  - Ivan Paunic - on na prvom mestu, ali i Tepa i Maki za njim. Sale je pozvao momke koji imaju stav. Koji vole kosarkasku reprezentaciju, koji cene dres. Paun je sve vreme bodrio mladje saigrace, sugerisao da se ne ustezu, izvinjavao se Djordjevicu kada je pokusavao atraktivne pasove, a pri tome odlicno odradio ulogu sekundarnog pleja protiv ovih amatera... Odlicno je sto ima momaka koji na svom primeru pokazuju klincima sta i kako treba, narocito po pitanju stava (ni on ni Tepa nece videti WC, ali jos razlog vise da im kazem bravo).
                  - Sa Dejanom Todorovicem treba raditi ozbiljno, ima tu materijala. I atleticizma, i solidno meke ruke, i 23 godine. Treba da radi sa loptom, jer kao trojka ne stvara prednost ni na jednoj strani terena, dok bi kao bek bio ozbiljan materijal...
                  - Saletov kez kada je Radanov spicio tricu - neprocenjivo!!!
                  - Fale mi Simine trojke
                  - Novak Djokovic je tako kulturno i normalno stvorenje... Prisao Dudi i popricali, prisao Stimetu i popricali, neusiljeno, nenametljivo. Bas mi je drago sto je bio na utakmici reprezentacije.

                  - Hajlajt od kuce: Holandija - Hrvatska i Britanija - Grcka
                  Prosto je neverovatno koliku mi bazu imamo igraca i maltene koga god da pozove da sve i vise od sebe, neko ce reci to je Austrija pa Hrvati izgubili od Holandije e to je bas srozavanje ugleda repke, oni nikako da se sastave. Lepo vece, Djokovic iznenadio bas , sjajni Paunic koga sam izgubio iz vida maltene, uglavnom sledi Gruzija sa neugodnim Diksonom ali bice i to ok.

                  Comment


                  • Bravo ćelavi...imponuje ova opuštenost na startu kvalifikacija.

                    Raduljica ...jede pse.
                    Last edited by Wingwalker; 27-11-17, 19:33.

                    Comment


                    • Čović Filip je morao imati mesta u ovakvoj reprezentaciji!

                      Comment


                      • Mnogo je "tankih" igrača ovde, ne poštuju loptu i slobodnog igrača...u situaciji kada je Simon u igri, jedino je loptu dobio kada mu je Radule vratio, ostali ga preskaču, takođe i kada je Vanja bio na parketu (u ovom sastavu najblji trojkaši), slabo gradimo koš...Radule? koji će mu k**** ono vođenje? Šta i kome hoće da pokaže? Kakav zbunj kod preuzimanja Tepe i Pauna...
                        Zašto nema Jovića?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          Čović Filip je morao imati mesta u ovakvoj reprezentaciji!
                          Ti večeras ne prestaješ da briljiraš, kakav Fića? Mislim dobar je on za FMP...ovaj Đoković je nagrađen a realno ni Peno, ni Tepa ni on nemaju mesto u 12.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • ušo Rakoč u Pena.

                            Comment


                            • Kad je finale, s kim igramo sa Španijom ili Slovenijom?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Čović Filip je morao imati mesta u ovakvoj reprezentaciji!
                                FP3 svakako, kome bi falilo sigurnih 15+poena i 5+ asistencija u rukama? Đorđević da se preispita oko rostera.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X