Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • polako s´to banovanje ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment



    • Hahah, bas sam gledao nekih pola sata pre pocetka utakmice intervju Doncicevog oca, i u pozadini stoji rezultat 93:85, verovatno od prethodne utakmice Spanija-Rusija..

      Comment


      • Kolika je verovatnoća da se ovo desi?

        Meč za treće mesto je završen tim rezultatom, nisu poništili brojeve na semaforu, a upisali nova imena ekipa pored tih brojeva i tim rezultatom se završava meč.

        Ovo je jezivo, još jedan dokaz da živimo u Matrixu i da sve ovo što se dešava se u stvari ne dešava, već se dešava samo u našim glavama.

        Vreme je da popijemo crvenu pilulu i objavimo rat mašinama.

        Comment


        • ako ima neki matematicar da izracuna kolika je verovatnoca da se oba meca zavrse identicnim rezultatom, a povrh svega da se izmedju njih pojavi i ovakva greska organizatora na semaforu?

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Ovo je jezivo, još jedan dokaz da živimo u Matrixu i da sve ovo što se dešava se u stvari ne dešava, već se dešava samo u našim glavama.

            Vreme je da popijemo crvenu pilulu i objavimo rat mašinama.
            hahahah... ma daj plavu pilulu

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Ovo je jezivo, još jedan dokaz da živimo u Matrixu i da sve ovo što se dešava se u stvari ne dešava, već se dešava samo u našim glavama.

              Vreme je da popijemo crvenu pilulu i objavimo rat mašinama.
              hahahah... ma daj plavu pilulu

              edit: vid', izbacio mi dve istovetne poruke... Matrix baguje definitivno.
              Last edited by mmajstor; 18-09-17, 19:40.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ako je to kazna sto ne znam bas sve, onda banuvajte slobodno

                Naso sam... pojavljuje se samo u broju 8. Bacio sam pogled i nesto mi se ne dopada - nema dusu, bas kao i NBA
                Grešiš Šinko, ali baš grešiš...njegove muke potiču baš zbog suprotnog.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Beograd pozdravio orlove: Doneće Bogdan još zlata!
                  Koliko je ovo pogrešno, nemam reči ... sve vreme EP momku prave medveđu uslugu ... Bogdan, Bogdan, Bogdan ... jbt. dokle više.
                  Drago mi je da ide u NBA gde će da se prizemlji, što je dobro za njega i reprezentaciju.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Evo predlog za DJ-a šta da pušta na dočeku raji, može i vlaji i gaji :biggrin

                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Naughty, naughty dekkard

                        Comment


                        • Kad se vraća Bogi, da malo uvede red na forum? Ovo postaje nečitljivo.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Grešiš Šinko, ali baš grešiš...njegove muke potiču baš zbog suprotnog.
                            Laki znae
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nemoj da je neko nesto rekao protiv Bogdana, imace problema sa ovom devojkom. Ta ne prasta.

                              Comment


                              • Čestitke Štimara

                                Comment

                                Working...
                                X