Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • skupio se narod 'bem ti lebac.

      Comment


      • Velicanstven docek! Od ovakvih doceka jedino mi se vise sere od dece koja pevaju himnu.

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          Velicanstven docek! Od ovakvih doceka jedino mi se vise sere od dece koja pevaju himnu.
          zasto ne bi bilo naroda momci su izgarali na terenu i treba da ih docekaju.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Velicanstven docek! Od ovakvih doceka jedino mi se vise sere od dece koja pevaju himnu.
            Ti onda ne moras gledati.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Velicanstven docek! Od ovakvih doceka jedino mi se vise sere od dece koja pevaju himnu.
              Za tebem predlažem ban do narodnog Evropskog prvenstava, kad uzmemo zlato pa da i ti možeš normalno komunicirati.

              Comment


              • nek pevaju deca, bitno je samo da ne sede na hladnom betonu

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Velicanstven docek! Od ovakvih doceka jedino mi se vise sere od dece koja pevaju himnu.

                  Comment


                  • E vala svasta covek moze da procita. Al dobro ima nas mnogo, raznih... sve je to normalno... valjda..

                    Bolje nemamo trenutno spremno ili raspolozeno da igra...tako da...




                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Velicanstven docek! Od ovakvih doceka jedino mi se vise sere od dece koja pevaju himnu.
                      Probaj da pratis bocanje - mozda nadjes sebe u tom sportu
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Momci su ovo EP odigrali na maksimumu, uprkos svim problemima koje smo imali ovo srebro je ogroman uspeh ... kapa dole.
                        Očekujem pun roster za SP 2019 u Kini, pa kom opanci - kom obojci ... bože zdravlja.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Za tebem predlažem ban do narodnog Evropskog prvenstava, kad uzmemo zlato pa da i ti možeš normalno komunicirati.
                          Znaci ban zauvek?

                          Spoiler
                          Salim se naravno, na sledecem prvenstvu idemo po tozla
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • MVP MVP MVP!
                            'Osvojicemo to zlato'

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Znaci ban zauvek?

                              Spoiler
                              Salim se naravno, na sledecem prvenstvu idemo po tozla

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • https://www.google.rs/amp/www.kurir....la-evrobasketa
                                Last edited by mmajstor; 18-09-17, 19:28.

                                Comment

                                Working...
                                X