Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jović će naravno igrati,ali je pitanje koliko i na koji način zbog povrede, Vasa mislim da neće igrati puno već da će Bogdan odigrati bar 35min

    Comment


    • Na korak od zlata...Niko od njih ne želi više to zlato, tu titulu, ali i ako ne budu pobedili, iako ne budu osvojili titulu oni su šampioni, imaju taj pobednički gen imaju tu ratničku crtu.
      Koliko god da sam kritikovao pojedince tokom gupne faze, toliko sada više ne želim da napišem ni jedno slovo kritike (pa ni protiv Vase). Svi smo se složili (makar većina) da su realni dometi ovog sastava 1/4 finale ali realnost nije nešto na šta bi se ovi igrači bazirali. Nedostaje magije jednog Tea ali tu su Jović i Bogdan, nedostaje čvrstina jednog Kaline, ali tu je Luče...nije tu ni Radule ali tu je dobri džin Bobi. ma tu je i osporavani Nacionale Sale...Boriće se iskreno i bez zadrške, boriće se za seba a i iz "izinata" i šta god bude, to su naši (moji) ŠAMPIONI, naših najboljih 12.
      Last edited by nebitan; 17-09-17, 09:33.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Mozda je odsustvo Kalinica i najmanje primetno,da je on bio u timu,mozda,kazem mozda Lucic i ne bi ni bio na prvenstvu,ovako je jedan od najboljih,najkonstantnijih igraca u ekipi,Teovo odsustvo je i najgore za tim,pogotovo u ovom momentu kad i Jovic nije u najboljem stanju.
        Isto tako je veliki problem jos jedna kvalitetna cetvorka,Bjelica preskace vec drugi(mislim) turnir po redu al dobro imate vrlo,vrlo disciplinovanu ekipu,svako zna svoje mesto i iznenadjujuce dobru hemiju u timu,svaka cast.

        Comment


        • Idemo.
          Napadamo nasim starim oruzjem - mir u glavi, vatra u srcu!

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Idemo.
            Napadamo nasim starim oruzjem - mir u glavi, vatra u srcu!
            ...a i ponesto da se po parketu vuce.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Predvidjam laganu pobedu od 20 razike. Nesto slicno kao protiv Australije u Rio 2016. Odbrana resava stvar.

              Comment


              • Bice utakmica na jednu loptu

                Comment


                • Jovke radio na danasnjem treningu...stisni zube majstore!!!
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Jovke radio na danasnjem treningu...stisni zube majstore!!!
                    Jovic izlazi veceras na teren, a cini mi se i Lazic - ako imalo imaju ono sto treba, bice legende.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Mir, bre
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Нисмо могли без Јовића. ЈБГ-а. Главу горе.

                        Comment


                        • Svaka cast momcima, skidam kapu.Sto se tice sudija bilo je onako kako sam rekao, usrali su celi prvenstvo.Glupava fiba, i njihove glupave brazliske i japanske sudije.

                          Comment


                          • Apsolutno prezadovoljan srebrom. Pred prvenstvo sam se nadao polufinalu, pa sta bude. Veliki naklon ovim momcima koji su pokazali da je Srbija kosarkaska nacija, i da je najmanje bitno to u kom sastavu se ide na prvenstvo. Posle ovog srebra jasno je da za nas u ovom sportu nema zime, i da cemo i u godinama pred nama biti na podijumu.
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Na drugim forumima se prica samo ko je sta promasio i ko je kriv. Samo to znamo da kazemo o ovim momcima. Zvezda,Partizan,Partizan,Zvezda, umesto da se skupimo i zajedno radimo na pobedama. Svi su dali sve od sebe. Opet su nas pobedili nasi ljudi i kako kaze Kokoskov:,, utakmica kao i svaka druga (e to smo mi cim odemo negde zaboravimo na nase poreklo)", pa posle ove izjave je on za mene trener kao i svaki drugi Amerikanac. Nadam se da cemo sutra docekati ove momke posto su zasluzili.

                              Comment


                              • Hoces da kazes da ako sutra budem nastavnik svom sinu, da ne smem da mu dam jedinicu jer je moj sin? Kakve veze ima, covek tamo radi, prima platu, celo leto bio sa tim momcima, to je i njegov uspeh. Pa ne mozemo da ocekujemo da sad nesto raspreda o nasima, nije ni dzentlmenski, to gleda cela Slovenija.
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X