Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je sad jasno pljuvačima zašto Đorđević nije više koristio Lazića?

    Ako nekom nije jasna minutaža Bogdana neka vide kada smo odigrali zadnju utakmicu u grupi. Od četvrtka do srede, u šest dana jedan meč i to sa Mađarskom.

    To je dalo mogućnost skraćivanja rotacije, što je bilo neophodno pogotovo u situaciji u kojoj nemaš sedam bitnih igrača. Raspored nam je legao ko budali šamar, Sale je mogao da razigra 7-8 igrača bez opasnosti da ih premori. Svi bi voleli da vidimo da Gudura više igra, ali ako hoćeš rezultat moraš nešto žrtvovati.

    Ovakava lakoća pobeđivanja sa ovakvim timom je nešto što uopšte nisam očekivao, gotovo rutinski smo došli u borbu za medalje.

    Ko i dalje bude kritikovao selektora razume se u košarku kao Marica u krivi k. ili su u pitanju neke nekošarkaške stvari.

    Comment


    • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

      Comment


      • Kao sta sam i najavio pre prvog meca sa Letonijom ocekujem finale sa Spanijom pa da se pobijemo za zlato,mislim da mozemo ,nismo favoriti,al nisu ni oni USA,moze sa njima da se igra...a Ruse cemo lagano pobediti ne ocekujem ni neizvesnost

        Comment


        • On point.


          Ja sam covek fin i suptilan.

          Comment


          • Odigrali smo odbrambenu kliniku. Izdvojio bih Lučića, koji je bio aposultno besprekoran u tom segmentu, svugde ga je bilo, neopisivo mnogo prljavaog posla je obavio, i Kuzmića, neverovatno koliko je jak taj čovek i stabilan u nogama, bukvalno je vladao reketom na obe strane, plus uspeo da iskače i udvaja na vreme, bukvalno ni jednom Italijani nisu iskoristili višak.

            Tu su se uklopili i svi ostali (sem defanzivnih rupa Vase i Gudure), pa čak je i Bobi "sakriven" pozadi (doduše pomogao je profil italijanskih centara).

            Šta reći sem - svaka čast.

            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Odbrana kao iz udzbenika. Strucni stab je odlicno pripremio utakmicu, ovaj "karantin" od dva dana je dobro dosao da se fokusiramo na nasu igru, i cak veliki Mesina nije mogao da nadje odgovor na nas centarski par i kolektivnu odbranu, koja je dosla onda kada i treba da dodje. Svaka cast momcovi.

              Comment


              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • e ovaj gif ce biti legendaran. Jos kad bi neko ko ume skinuo onaj iz utakmice sa Letonijom kad se Sale dere na njega da spusti ruke...

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Odigrali smo odbrambenu kliniku. Izdvojio bih Lučića, koji je bio aposultno besprekoran u tom segmentu, svugde ga je bilo, neopisivo mnogo prljavaog posla je obavio, i Kuzmića, neverovatno koliko je jak taj čovek i stabilan u nogama, bukvalno je vladao reketom na obe strane, plus uspeo da iskače i udvaja na vreme, bukvalno ni jednom Italijani nisu iskoristili višak.

                    Tu su se uklopili i svi ostali (sem defanzivnih rupa Vase i Gudure), pa čak je i Bobi "sakriven" pozadi (doduše pomogao je profil italijanskih centara).

                    Šta reći sem - svaka čast.

                    Odgledao na miru utakmicu ponovo na Sport klubu i potvrdjujem ovo za Kuzmica (a potvrdjuje i rejting, imali smo +17 s njim na parketu). Odigrao je neverovatnu odbranu, bukvalno je sve krpio iza ledja igraca koji su branili perimetar pa su oni mogli malo blize i agresivnije da igraju na glavnim italijanskim suterima. Znalo se i pre utakmice da Italijani nemaju municije unutra da se suprotstave Kuzmicu i Bobiju ali kretanje Kuzmica u odbrani je veceras bilo gotovo perfektno.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Hahahha

                      Comment


                      • Zna li neko zasto je ovaj komentator Radojevic toliko klubaski ostrascen cak i kad igra reprezentacija, prosto ga je ponekad neprijatno slusati? Ocekivao bih tako nesto od likova poput Tegeltije ali navikao sam na malo veci standard po tom pitanju od komentatora Sport kluba. Bas otuzno zvuci i krajnje je nepotrebno.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Rutinski odradjeni Italijani,mislim da će i sa Rusijom biti slična priča jer bez Kulagina i rovitim Švedom koji im je 80% ekipe nemaju sta da traže
                          Finale će opet biti nesto drugo jer tamo protiv Španije nema niko šanse realno
                          Španija neće proći Sloveniju!
                          Ladno će ih odraditi, kao Letoniju !

                          Comment


                          • Samo da se Lucic nije povredio.
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • https://twitter.com/i/videos/tweet/908065926033100800
                              Last edited by kronostime; 14-09-17, 07:40.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                                Španija neće proći Sloveniju!
                                Ladno će ih odraditi, kao Letoniju !
                                Šališ se? Pa do sada je verujem svima jasno da je Španija Drim Tim za ostale na ovom prvenstvu! Da smo kompletni druga priča.A Slovenija? Svaka im čast za sve,ali ako Vidmar zadrzi braću Gasol ja ću se spaliti na Terazijama!

                                Comment

                                Working...
                                X