Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi mi pretpostavljamo ko bi izostao da su zdravi&voljni Kalina, Teo, Bjelica, Nedović, Raduljica& Simon...ALI, ovi "dotepanci" su naših najboljih 12, to nam je što nam je i oni se bore časno i u okvirima svojih mogućnosti ali svakako se ne štede.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Na danasnji dan pre 15. godina.

      Comment


      • Imali smo dosta srece sa kosturom i drugim rezultatima koji su nam isli na ruku, sada nam se otvorio put skoro do finala. Naravno da nece biti laka ni jedan utakmica u eliminacionoj fazi, ukljucujuci i ovu sa Madjarima, ali da smo birali ne bi bolje izabrali.

        Comment


        • Originally posted by marko98 View Post
          Jovicu trebaju malo veca m... , te asistencije sto baci Bobiju od 2,5 metra i ovaj ubaci u kos ne priznajem.. Za Bogdana ne smes reci ni jednu losu, jer da nam nije njega verovatno bi zavrsili kao 3-4 u grupi. Sto se tice Kuzmica ja sam misljenja da on moze samo igrati u Zvezdi i nigde vise. Birca totalno van forme ako se tako moze reci, svaku utakmicu u prvih 5 minuta napravi 2-3 glupava faula. Branka Lazica ne treba komentarisati, od njega nikakve koristi u napadu, sto se tice odbrane mislim da ce vise Milosavljevica koristiti kad dodju bolji suteri. Stimca necu komentarisati, uvek stoji prica da on daje sve za reprezentaciju i ja ga postujem kao coveka, ali sto se tice kosarkaskih kvaliteta mislim da ne treba biti u reprezentaciji..Imao je dobru sezonu, ali kad sam ga video protiv Porzingisa....cirkus

          Comment


          • https://youtu.be/38-18akN4tw

            Na danasnji dan, pre 15 godina.
            https://www.youtube.com/c/krkipfc

            Comment


            • Bodiroga razvalio, Divac kiksara...

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Finci? Pa reklo bi se da su Italijani apsolutni favoriti, a to ce biti sve samo ne laka utakmica.
                Ma mislio sam po formi da su Finci tu meni ispred ali svejedno, sa Italijanima opušteno.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  sa Italijanima opušteno.
                  ma pusti to opusteno. Tamo su belineli, heket, datome, melli, aradori, i najjaci adut Mesina na klupi... samo ozbiljno i fokusirano, necemo to bas tako lako dobiti.

                  Comment


                  • Kada bi nekako Finska iskoristila momentum i dobila " na kvarno" Italijane... Svakako da je kvalitet, iskustvo i klupa na strani Žabara, ali ono što sam video od njih u grupi nije ni blizu impresivnog. Belineli je privatizovao reprezentaciju, šutira iz svih pozicija uz slabe procente za 2 (30%) i sa bacanja (65%), dok je za 3 dobar (blizu 49%). Datome gura svoj standard, dok su Meli i Heket nekako u drugom planu. Dobro igra Filoj, ostali epizodisti. Ne vidim kako će nas braniti ispod koša, a naš domaći zadatak je da pohvatamo njihove bekove na perimetru i zaustavimo šut za 3.

                    Comment


                    • Originally posted by madafaka73 View Post
                      a naš domaći zadatak je da pohvatamo njihove bekove na perimetru i zaustavimo šut za 3.
                      Za taj domaci imamo pravog coveka, ali koliko vidim ne koristi se bas. Mozda se cuva kao kec iz rukava, mada bi trebalo da je svima poznat iz EL. DM ima prednost, iako ne znam zasto.
                      Mozda Laza vuce povredu tog ramena, pa ga cuvaju, ali ako neko u ovoj reprezentaciji moze da 'udavi bekove' to je on. Protiv nesto visih (krila) se nije bas pokazao, ali za 'u meso' i 'padni mi na grudi' odbranu je bez premca.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Svi mi pretpostavljamo ko bi izostao da su zdravi&voljni Kalina, Teo, Bjelica, Nedović, Raduljica& Simon...ALI, ovi "dotepanci" su naših najboljih 12, to nam je što nam je i oni se bore časno i u okvirima svojih mogućnosti ali svakako se ne štede.
                        Niko to ne spori,ali nije realno da sa ovim timom ciljamo na medalju.Dosta grešaka i rupa u igri ima Srbija u odnosu na druge reprezentacije.Neki maximum do kog bi stigli je polufinale.

                        Comment


                        • Mladi "grobar", Bogdanović i zastava Partizana (FOTO/VIDEO)

                          Već smo nebrojeno puta pisali kolika je zvezda Bogdan Bogdanović u Istanbulu, a osim turskih sada ga opsedaju i srpski obožavaoci.

                          Jedan mladi navijač Partizana čekao je dugo da se završi trening Srbije u pomoćnoj dvorani Sinan Erdem Doma u subotu, da se slika sa Bogdanovićem.

                          Jedan po jedan prolazili su srpski reprezentativci ka timskom autobusu, ali nigde nije bilo Bogdanovića. Nakon 15ak minuta čekanja mladi "grobar" je skoro odustao.

                          Otišao je 30ak metara od ulaza, baš u trenutku kada je izašao bek "Orlova". Na sreću, uspeo je da ga vidi na vreme, i sustigne ispred autobusa, a Bogdanović je kao i uvek odvojio vreme za svog obožavaoca i slikao se s njim i zastavom Partizana.


                          Nastavak širenja timskog duha u našoj reprezentaciji. Predivno.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Sram ga bilo sto se slikao sa navijacem koji je imao zastavu srpskog kluba u kome je igrao, umesto da je uzeo noz i iscepao zastavu na sitne komadice, a ovom malom nalupao samare. Tako bi dokazao timski duh.
                            Last edited by mmajstor; 09-09-17, 19:40.

                            Comment


                            • Kada si u reprezentaciji onda samo jednu zastavu imaš, države za koju igraš. Ili baš i nisi toliki patriota za kog se izdaješ.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post


                                Nastavak širenja timskog duha u našoj reprezentaciji. Predivno.
                                A vala i ti si ga nastavio na forumu sto si preneo..

                                Comment

                                Working...
                                X