Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako naša repka plače za Erceg & Micov već godinama ..

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Milojevic kao Dejan Milojevic, trener Mege? Nemoj zajebavati.
      Lepo priča na time out-u ..

      Comment


      • A da pitamo bogdanovica da zovemo djenku u repku?

        Comment


        • Originally posted by ivica14 View Post
          A da pitamo bogdanovica da zovemo djenku u repku?
          Ne moze, Teodosic je to zabranio i uslovio svoje igranje neigranjem stranaca. I onda se Teo povredi, pa nit' igra on, nit' stranac (Djenka)...

          Comment


          • Mislim da na ovom topiku nema onog ko ne voli našu reprezentaciju, samo...nekoga frustriraju brainfartovi naših igrača (i mene - i to strahovito), kakve su greške na ovoj utakmici pravljenje, pa to je za jednu kompilaciju i da se prikazuje kako ne treba raditi, počevši od pleja (Jovića) do centra.
            Osnovni problem ove reprezentacije (kako se meni čini) jeste nedostatak alfa mužjaka (čitaj Tea) i džabe proklamovanje mladih vučića u vođe čopora kada oni nisu tome dorasli.
            Čini mi se da najbolje partije u kontinuitetu ima Luča ali mi se čini i da ga puno ne eksploatišemo u napadu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Mislim da na ovom topiku nema onog ko ne voli našu reprezentaciju, samo...nekoga frustriraju brainfartovi naših igrača (i mene - i to strahovito), kakve su greške na ovoj utakmici pravljenje, pa to je za jednu kompilaciju i da se prikazuje kako ne treba raditi, počevši od pleja (Jovića) do centra.
              Osnovni problem ove reprezentacije (kako se meni čini) jeste nedostatak alfa mužjaka (čitaj Tea) i džabe proklamovanje mladih vučića u vođe čopora kada oni nisu tome dorasli.
              Čini mi se da najbolje partije u kontinuitetu ima Luča ali mi se čini i da ga puno ne eksploatišemo u napadu.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ne pamtim kad sam gledao ovakvo sranje od naše igre i pravo je čudo da smo uopšte dobili, makar i ovakav raspad od Turske.

                Ko da su se najeli bunika, neverovatna kompilacija bedastoća svih mogućih vrsta na čelu sa selektorom.

                Sem toga, nikako mi nije jasno da jedinog lock defendera u ekipi upotrebiš ukupno 3 jebene sekunde dok te puni smehotresni trećepozivac koji umalo da se proslavi kako nikad nije. Pa nije on fakin Šved, s Lazićem na grbači koša video ne bi.

                Gudurić 0 minuta, uz Bogdana koji je 4/5 utakmice bio u nokdaunu.

                Ovako ako nastavimo pući ćemo ko zvečke protiv prvog jačeg protivnika, kurcu ovo ne valja.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • statistika, naša dika, što poželi to naslika... aforizam.




                  2017-09-04_223150.jpg
                  http://www.fiba.basketball/eurobaske...ore_statistics
                  Last edited by Пера Ложач; 04-09-17, 21:58. Reason: нумем јеботе

                  Comment


                  • Originally posted by Пера Ложач View Post
                    statistika, naša dika, što poželi to naslika... aforizam.
                    Slabo ti se ovo vidi, probaj da linkujes URL sa slikom a ne da je attachujes sa svog uredjaja.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Mislim da na ovom topiku nema onog ko ne voli našu reprezentaciju, samo...nekoga frustriraju brainfartovi naših igrača (i mene - i to strahovito), kakve su greške na ovoj utakmici pravljenje, pa to je za jednu kompilaciju i da se prikazuje kako ne treba raditi, počevši od pleja (Jovića) do centra.
                      Osnovni problem ove reprezentacije (kako se meni čini) jeste nedostatak alfa mužjaka (čitaj Tea) i džabe proklamovanje mladih vučića u vođe čopora kada oni nisu tome dorasli.
                      Ganac pravo u centar, jbga pišeš mnogo postova sa kojim se slažem pa ne mož da dobiješ reputaciju uvek kad zaslužiš
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Stvarno nisam odgledao utakmicu pa se ogradjujem...ali gde nadjoste toliko gresaka i kako bre dobismo? Gledam Jovicevu staristiku i lici na one njegove najbolje partije..za dlaku double-double...Moram da pogledam snimak...citajuci ovo kao da je apokalipsa a mi dobili Turke u gostima...sto nikad nije lako...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Kad sve sumiramo, i uzmemo u obzir kvalitet protivnika moramo da priznamo da je i ovo bila jos jedna nasa slabija partija.

                          Licili smo na nekadasnju reprezentaciju u 1/4. Imali smo vise raspolozenih igraca, odbranu, kontre i fino rasporedjene poene. Druga cetvrtina je najavljivala haos koji se desio tek u cetvrtoj. Cetvrtu nas je najvise izvukao Bogdan sa one 2 vezane trojke kada smo bili ukanalisani, i nesto pojacana odbrana koju smo uspeli da odigramo tek kada je Bobi otisao na klupu. Strasno koliko smo busni sa njim na terenu. I u napadu se slabo gradi za poziciju, jer lopte dobija daleko od kosa gde je mnogog bezopasniji. Kuzmi svaka cast na igri u odbrani, a u napadu je odigrao ono sto se od njega ocekuje. Timska odbrana nam je i dalje veliki problem. Neverovatno je da znamo da nam najveca opasnost preti od Mahmutoglua i Cedija, i da konstanto ostaju sami na sutu za 3 poena. To mora pod hitno da se popravi, jer zao mi je sto to moram da kazem ali sa ovakvom igrom Spanci ce nas rasturiti sa 20+.
                          Jeste stvarno cudno sto ne gledamo Lazica vise na terenu, ali je vrlo...vrlo moguce da se on cuva za eliminacioni deo kao iznenadjenje za protivnicke napadace. Eto u naredne 2 utakmice sanse da se razigraju i Vasa/Guduric/Stimac i da steknu neko samopouzdanje koje bi se moglo iskoristiti u eliminacijama.
                          Last edited by mmajstor; 04-09-17, 22:07.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Slabo ti se ovo vidi, probaj da linkujes URL sa slikom a ne da je attachujes sa svog uredjaja.
                            што постоји опција убацивања слике са компа, ако не ради?
                            ако ради, мо,им неки туторијал.

                            Comment


                            • Originally posted by Пера Ложач View Post
                              што постоји опција убацивања слике са компа, ако не ради?
                              ако ради, мо,им неки туторијал.
                              Ja ne znam, probao sam par puta i nije mi uspelo. Probaj da postavis to pitanje na onom topicu za tehnicke probleme.

                              Comment


                              • Pozitivna stvar od veceras je sto smo videli dosta dobrih akcija u napadu, kao i to sto smo pored tolikog gresaka i njihovih trojki mi pobedili. To znaci da ipak imamo kvalitet, i da smo u odnosu na ostale i uigrani. Takodje crni trio, Birca, Stime, Vasa je odradio svoje, taman toliko koliko se od njih ocekuje. Jovic i Milosavljevic isporucuju svoje, centri takodje.

                                Ono sto je lose sto nema minuta za Gudurica. Ne mozes ocekivati od mladog igraca da ti predesi dobar deo prvenstva na klupi i onda kad udje na par minuta da uradi nesto. Takodje, svaka cast Lucicu na trudu, decko je kao cigra, okretan, skocan, pa i brz. Ali brate, od svega toga male vajde. U napadu se zalece na skok i otvara kontru, u odbrani izlece da sece i ispada kao iz voza. Samo kad bi imao taj osecaj kad da krene kad ne, bio bi mnogo paklen igrac.

                                Elem, ocekujem da u ove dve naredne tekme malo odmorimo nosioce, da se ovi drugi malo razgiraju, pa da ce ceramo. I da naravno navijamo za Letonce protiv Turaka i Rusa. Iskreno mi ne deluju da mogu da dobiju obe, al videcemo.

                                Comment

                                Working...
                                X