Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Birca ne moze da se seti je li zaboravio da iskljuci sporet.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Lucic uhvatio zeku na ringispilu za Djurdjevdan

      Comment


      • Bobi ne vidi dobro bez djozluka
        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • Reprezentacija primetila Dzesiku Albu u prolazu:

          Bogdan: Gudura, pazi levo.
          Gudura: Pazim, brate, nogari kao Luj XVI.
          Luca: Daj, momci, ne zajebavajte da je neka riba.
          Macvan: Sta ti, dete, pricas.
          Sale: Gulp. Misli na Seku, misli na Seku.
          Jovke: Odoh ja za njom, mamu joj.
          Birca: Mamu? Kakvu sad mamu?
          Bobi: Ja ne vidim nista odavde. Sta kazu, kakva je.
          Stime: A dje se kupas?
          Gagi: Au, brate mili.
          Kuzma: Je l' mi video neko CD od Zareta i Gocija?
          Vasa: Eh, a kakvog krokodila ja vodam.
          Laza: Gospodjice, gospodjice, jeste li za jednu umetnicku katu u dvoje?
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Macvan ljut na cimera Bircevica jer se ne seca dal je iskljucio sporet

            Stime srecan sto mu je Laza cimer a ne Birca

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Stime: A dje se kupas?
              To je ta faca!

              Bravo!

              Bogdanova faca mi je: Da uzmem 500 evrica ili da zadrzim tiket?
              Last edited by Ankee; 30-08-17, 21:28.
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • http://sportklub.rs/Podcast/Kosarka/...enadjenja.html

                Comment


                • Inspiracija za novu maju i ovaj tim je film 12 zigosanih , mada za ove sjajne momke bi mogao i film Zlato za odvazne ;) Ostavio sam da se stampaju , bice gotove za par dana (naravno stampace se bez ovog @drleki). Ako neko hoce da naruci nek mi pusti pp.


                  Comment


                  • Fino odradjena stvar. Bobi nikad lepsi nije bio

                    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Oglasila se i nasa legenda Duda Ivkovic. Sigurno jedan od vinovnika danasnje generacije. Drago mi je sto delimo misljenje...

                      "Naš tim je izuzetno oslabljen, nismo mogli ni da pretpostavimo. Povrede su deo sporta, to je viša sila. A bilo je i otkaza pod pritiskom nekog jačeg, očigledno je to u ovom slučaju NBA", rekao je Ivković za N1.

                      Ivković je rekao da, kad bi se odvojio tim koji je otputovao na Evropsko prvenstvo i igrači koji neće učestvovati, ispada da najbolji igrači neće igrati.

                      Po njegovom mišljenju, veliki uspeh bi bio ulazak u polufinale i borba za medalju.

                      Ivković je imao reči hvale za selektora Aleksandra đorđevića, za kojeg je rekao da je "već sada veliki trener".

                      "Impresionirao me je Saša Đorđević koji nijednog momenta nije ni pokušao da uđe u alibi, već je rekao da se ambicije ne menjaju i da veruje u ovaj tim. Đorđević je počeo rano da igra i vrlo rano se nametnuo kao igrač pobednik. Razume igru i već sad je veliki trener", rekao je Ivković.

                      Comment


                      • Srećno momcima, podržati momke maksimalno! Nikad neću zaboraviti svjetsko zlato osvojeno 1998. godine! Ova generacija ima sličnosti s tom generacijom, uzimajući u obzir sve pehove oko sastavljanja tima. Ja vjerujem u zlato ma koliko god to nerealno zvučalo nekima! Naša seniorska reprezentacija nema zlato 15 godina, tj. od Indijanapolisa. Neka u Istanbulu bude što biti ne može, pa da srpski narod 17.septembra slavi kao nikad do sada! Biće ovo nikad slađe zlato u istoriji!
                        Last edited by mikara92; 31-08-17, 13:09.

                        Comment




                        • Trening pred utakmicu sa Letoncima.

                          Comment


                          • Idemo, danas je dan. Bice teze nego sto smo mislili.

                            Srbi ludaci!





                            Laza: Pfff, ovaj Kristaps kao neki igrac? Prosucu mu creva.
                            Last edited by mmajstor; 01-09-17, 08:55.

                            Comment




                            • Srecno momci, danas da se uzjase jednorog, a posle cemo lako. Nas je Stime, nas je Stime, bolji od Kristapsa
                              Attached Files
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X