Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saletu je ostalo samo da zapevusi:
    "Prokleta je Amerika, i zlato sto sja, sto mi bledi tvoja slika, i sto Tea nemam ja"

    Comment


    • Na Nedovića se još uvek računa sudeći po poslednjoj izjavi selektora.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Za Nedovica D-day je ponedeljak, najkasnije utorak. Bice potpuno iznenadjenje ako on ne bude prekobrojan. Mislim da oni to vec znaju.

        Comment


        • Bogdan je sinoc izgledao znatno bolje kao organizator u odnosu na ostatak pokusaja pre. Ali nazalost ta njegova uloga ce ograniciti njega kao strelca i ono sto on radi najbolje. Jebi ga sad je na treneru da vidi kako ce da se okocka. Rizikuje da nema Bogdana 100% da povuce kada treba i da natrpa, ali da ekipa ima solidnu organizaciju (ako mu je dan), ili da povede igraca koji je realno pokazao nulu. Po prethodnim iskustvima sa repkom, Sale je uglavnom birao opciju broj dva. Vukao je Bircevica (a izgleda i da ce opet), da ne bi imao jednu klasicnu cetvorku i sl. Mislim da je Vasa nazalost siguran sada, iako mu selektor ne veruje preterano. Ajde da se setimo pa koliko je verovao Nedovicu

          Najvise me brine ovo ludilo sada sa Kalinicem. Ako je to istina, realno daj ko Island da igramo bez krila

          Comment


          • Na stranu uloga pleja kao nekog ko prenosi loptu u polje napada, a da je ne izgubi, mi ćemo imati problem i sa protokom lopte na postavljenu odbranu. Ovaj turnir u Grčkoj je pokazao tu slabost, nekako je protivnik uvek na liniji dodavanja, preti da preseče pas, a mi bez pleja koji će da probije 1 na 1 ili razdvoji blok nemamo puno opcija. Onda ide zatvaranje naših centara i sužavanje odbrane pa se uzimaju šutevi sa polu distance preko ruke. Bogdan jednostavno ne sme da se zamara sa previše lopte u rukama, mnogo nam je korisniji kao bek šuter nego kao priučeni plej. osim silnih povreda i otkaza, te pitanja oko Kaline, mene dodatno brine Jović, koji je prilično "iskulirao" ove pripreme. Želim da verujem da je sve ok sa njim i da ga selektor čuva za EP.

            Comment


            • Pola veka Sala nacionala..sretan bio legendo još toliko u zdravlju i veselju, i da barem jednom imaš kompletan sastav na nekom zvaničnom takmičenju..

              Comment


              • Bez Kaline i Nedovića smo u teskoj situaciji

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Najvise me brine ovo ludilo sada sa Kalinicem. Ako je to istina, realno daj ko Island da igramo bez krila
                  Nisam ispratio, koja istina, koje ludilo?
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Nisam ispratio, koja istina, koje ludilo?
                    Pa povreda ledja je sada navodno a pre toga je bio pod temperaturom. Sve to mirise da lazu ko mazge i da je povreda ozbiljnija. Pazi ja ne znam koja je to lagana povreda ledja koja ti ne daje da igras recimo juce a za 5 dana si OK. I minutaza Lucic vs Kalinic je dovoljno govorila od starta priprema, da tu nije sve kako treba.

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Pa povreda ledja je sada navodno a pre toga je bio pod temperaturom. Sve to mirise da lazu ko mazge i da je povreda ozbiljnija. Pazi ja ne znam koja je to lagana povreda ledja koja ti ne daje da igras recimo juce a za 5 dana si OK. I minutaza Lucic vs Kalinic je dovoljno govorila od starta priprema, da tu nije sve kako treba.
                      Lučić može korektno da zameni Kalinu

                      Comment


                      • Ako se Lučić, Kuzma, Bobi, Mačvan pa i Dragan dobrano približe svom performansu sa priprema,
                        Bogdan i Jović samo isporuče svoj optimalan nivo a Gudura poludi...
                        i sve da nas to krene baš negde sa Litvancima i Hrvatima...nakon toga kom opanci.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Lučić može korektno da zameni Kalinu
                          Omasio si poentu posta potpuno. Nije pitanje da li moze ili ne da zameni on Kalinu, nego da sve mirise da Kaline nece biti. A to je svakako ogroman problem onda. Otici na EP sa jednom 4kom (Macvan) i jednom 3kom (Lucic) je ogroman problem. Ima tu bekova koji mogu da popune na 3ci, ali klasicnih niskih krila ne...

                          Comment


                          • Mislim da Kalina moze da igra, ali mu stede ledja za EP. Verovatno ne moze da odigra u punom ritmu utakmice svaki dan.

                            edit: Porzingis povredjen i u "Nedovic modu". Najgore EP do sada.
                            Last edited by mmajstor; 26-08-17, 22:43.

                            Comment


                            • FIBA, serem vam se na prvenstvo !
                              http://www.kurir.rs/sport/eurobasket...l::wall::wall:

                              Comment


                              • Originally posted by Пера Ложач View Post
                                Sami sebi pucaju, ne u nogu nego u glavu. Nije da mi je žao zbog toga.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X