Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chupa View Post
    20 suteva? Verovatno se na to misli. Ja mislim da sa obzirom na povrede on mora tako da igra jer nema ko drugi.
    Nadam se da si sarkastičan, jer ne igra on sa 11 centara u timu pa da mora samo on da šutira. Pritom, za takav doprinos biva "nagrađen" sa 26 minuta igre.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Zar je i Kalinić upitan za Evropsko? Problemi sa ledjima ili šta već. Mi da odustanemo od Evropskog. Ovo nema smisla čoveče.

      Comment


      • Inače 99% otpada Micić sa spiska zato što vidim da Bogdan i Milosavljević čak glume pleja.

        Comment


        • Ma gde da otpadne, Micic je siguran koliko i Bogdan...pa koja budala bi isla na EP sa jednim plejom koji je pri tom sklon povredama...Sale samo proba specijale sa sekundarnim kreatorima, za to i sluze prijateljske utakmice...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Sve će to izgledati drugačije kad krene EP ...
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
              Zar je i Kalinić upitan za Evropsko? Problemi sa ledjima ili šta već. Mi da odustanemo od Evropskog. Ovo nema smisla čoveče.
              milosavljevic na pleja .....dajte ljudi nemojte da se zaje.....

              Comment


              • Micic mora da ide a zreo je da otpadne sa spiska ...nezgodna situacija ...Lazic malo razocarao ali imao je i problema sa povredom ...generalno dosta skromno izgledamo

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  milosavljevic na pleja .....dajte ljudi nemojte da se zaje.....
                  Sve je bolje od Micića. Lik se tako gubi. Niti pasa, niti brzine, niti šuta, ništaaaaaaa..

                  Comment


                  • Moguće da je Kalina max istrošen jer ga je Želimir držao na parketu po 36-37 min, da se tuče sa Lazama i ostalim kamikazama.. Gudura, najebal' si!

                    Comment


                    • Zao mi je Micica ali ovo sto on igra je katastrofa.

                      Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                      Comment


                      • pleja u ovoj ekipi od Micica moze da igra bolje samo Jović .....jednostavno je ,ne moze Bogdan da igra ti konstantno ,nije mu to pozicija ,ne pruza maksimum i gubimo mozda glavnu uzdanicu u napadu na beku forsirajuci ga na pleju ....mislim da ce Lazic da ostane kuci na kraju

                        Comment


                        • Za Bobijeve cuvare da se odobre stule na EP...ovako nema smisla...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Sreca se selektor opametio pa mu iga Bobi ..inace bi bili realno prosecna ekipa ...

                            Comment


                            • Originally posted by Ica View Post
                              Sreca se selektor opametio pa mu iga Bobi ..inace bi bili realno prosecna ekipa ...
                              Cuj opametio se....inace je Sale Djordjevic bezmozgas...aj ne lupetaj zivota ti...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Ne pamtim kad su Grci bili ovako loši
                                Bobi bi na EP mogao igrati značajniju ulogu, kako lepo posprema ove sa 2-3 m u koš.

                                Comment

                                Working...
                                X