Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 011 View Post
    Velika je sramota za kosarku i Srbiju sto ce Bircevic igrati na EP
    potpuno se slazem....

    Comment


    • On je član reprezentacije koja je osvojila srebro na OI, tako da je na pravom topicu, topic se ne zove Reprezentacija Srbije 2017
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • To je moje misljenje i stav, da osoba sa takvim kosarkaskim znanjem (ne znanjem), a jos gore sa takvim ponasanjem na terenu i van njega, bude clan reprezentacije Srbije. Ako nekome to ne smeta meni je to ok, i postujem svaciji stav, samo iznosim svoj.

        Comment


        • Треба отворити тему - Европско првенство 2017

          Comment


          • Originally posted by 011 View Post
            To je moje misljenje i stav, da osoba sa takvim kosarkaskim znanjem (ne znanjem), a jos gore sa takvim ponasanjem na terenu i van njega, bude clan reprezentacije Srbije. Ako nekome to ne smeta meni je to ok, i postujem svaciji stav, samo iznosim svoj.
            Mozes da izrazis neslaganje kao sto vecina ljudi ovde misli....ali sramota?? To je vec preterano i ne prilici kontekstu, lepo rekoh da se ovde mnogo preteruje....

            Comment


            • Originally posted by 011 View Post
              To je moje misljenje i stav, da osoba sa takvim kosarkaskim znanjem (ne znanjem), a jos gore sa takvim ponasanjem na terenu i van njega, bude clan reprezentacije Srbije. Ako nekome to ne smeta meni je to ok, i postujem svaciji stav, samo iznosim svoj.
              Ako je to tvoj stav onda slobodno moze da napises da ce tebe biti sramota ako Bircevic ode na prvenstvo i nikom nista. Ovako si izneo opstu tvrdnju i naravno da ce ljudi malo da se zajebavaju s njom. Ne bih voleo ni ja da ga vidim na prvenstvu ali daleko od toga da je to nekakva sramota, bilo cija. To je samo basket, zaboga.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Nema više jednoumlja, komunizam je mrtav tu gde mi živimo i hvala Bogu na tome, svako mišljenje je dobrodošlo sve dok ne vređamo jedni druge.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nema više jednoumlja, komunizam je mrtav tu gde mi živimo i hvala Bogu na tome, svako mišljenje je dobrodošlo sve dok ne vređamo jedni druge.
                  Ti to samo kazes zato sto si navijac Partizana.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Ti to samo kazes zato sto si navijac Partizana.
                    Mojne mi te forice iz šestog razreda
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Sad je na Bogdanoviću da se pokaže.. Da vidimo koliko je veliki kad dosta toga zavisi od njega..
                      Oko Birče.. Stvarno sam voleo da ga gledam kod rivala.. To što on uradi za 2-3 minuta igre je neprejebivo.. Kakvi se to napadi dešavaju u njemu samo sveti bog zna.. Ali niko ne može da kaže da se ne bori.. I da daje maksimum.. Sad što to nije dovoljno je druga stvar.. Meni je on sličan Štimcu.. Ni Štimara nema ništa specifično za peticu pa je igra godinama.. Došlo takvo vreme..

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Sad je na Bogdanoviću da se pokaže.. Da vidimo koliko je veliki kad dosta toga zavisi od njega..
                        Oko Birče.. Stvarno sam voleo da ga gledam kod rivala.. To što on uradi za 2-3 minuta igre je neprejebivo.. Kakvi se to napadi dešavaju u njemu samo sveti bog zna.. Ali niko ne može da kaže da se ne bori.. I da daje maksimum.. Sad što to nije dovoljno je druga stvar.. Meni je on sličan Štimcu.. Ni Štimara nema ništa specifično za peticu pa je igra godinama.. Došlo takvo vreme..
                        Stimac je Olajdzuvon licno za Bircevica, njih dvojica ne mogu u istu recenicu. Jedan igra u Efesu a drugi se i u slabom Partizanu uglavnom blamirao.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Stimac je Olajdzuvon licno za Bircevica, njih dvojica ne mogu u istu recenicu. Jedan igra u Efesu a drugi se i u slabom Partizanu uglavnom blamirao.
                            Sličan..
                            To gde igra Štimac samo pokazuje koliko je evropska košarka u q.. Užasan je u defanzivi..
                            Nikad ne bih pozvao Birčevića u 12.. Čak bi išao i sa 11 na EP.. Ali to je druga priča..

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              O čemu ti to?

                              Comment


                              • Originally posted by Panchev9 View Post
                                O čemu ti to?
                                Reprezentativci su nam takvi kakvi su, Selektor takodje - to izlazi na crtu ostalima i treba da se postuje.
                                EDIT: A obzirom da cu pelene gledati tek kad postanem deda (sto, kako ovaj moj nesmajnik radi i nije daleko ) odmenjujem kolegu u pracenju foruma i ovog dela istog. To vam je sto vam je.
                                Last edited by kronostime; 24-08-17, 17:40.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X