Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bircevic je trenutno igrac koji ce predstavljati nasu zemlju na EP, reprezentativac Srbije i kao takav zasluzuje podrsku i malo vise postovanja kao i ostalih 11 igraca koji ce mu praviti drustvo u Istambulu...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Bircevic je trenutno igrac koji ce predstavljati nasu zemlju na EP, reprezentativac Srbije i kao takav zasluzuje podrsku i malo vise postovanja kao i ostalih 11 igraca koji ce mu praviti drustvo u Istambulu...
      Upravo sam i ja hteo da podvučem crtu:
      __________________________________________________ __________________________________________________ _____
      Oni koji su u reprezentaciji su i najbolji, njih je odabrao selektor i tačka, uopšte me ne zanima iz kojih klubova dolaze, što se mene tiče oni svi mogu da budu i igrači Crnokose ali su reprezentativci zemlje iz koje sam i sam.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • "Žrebom u Minhenu odlučeno je danas da se Austrija, koja je učestvovala u pretkvalifikacijama, pridruži grupi gde su "orlovi".

        Selekcija Austrije je prošla u narednu fazu pošto je zauzela drugo mesto u pretkvalifikacijama, iza Holandije, a ispred Albanije.

        Izbranici Aleksandra Djordjević baš protiv Austrije 24. novembra na svom terenu kreću kvalifikacije za SP."



        Last edited by Dobar Los Milos; 24-08-17, 11:53.
        Ja sam covek fin i suptilan.

        Comment


        • 24.11.2017 -> srb - aut
          27.11.2017 -> srb - geo
          22.02.2018 -> ger - srb
          25.02.2018 -> aut - srb
          29.06.2018 -> geo - srb
          02.07.2018 -> srb - ger
          Ja sam covek fin i suptilan.

          Comment


          • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
            24.11.2017 -> srb - aut
            27.11.2017 -> srb - geo
            22.02.2018 -> ger - srb
            25.02.2018 -> aut - srb
            29.06.2018 -> geo - srb
            02.07.2018 -> srb - ger
            Da skupimo reprezentaciju sa ekipe sa foruma, i da ih isprasimo?

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Da skupimo reprezentaciju sa ekipe sa foruma, i da ih isprasimo?
              Igrao sam dugo sa nekadasnjim reprezentativcima Austrije, i nisu bas toliko losi. Sad imaju samo dva -Vic u ekipi.

              Ko zna ko ce nam uopste igrati. Ali ce na tribinama biti zurka!
              Ja sam covek fin i suptilan.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Da skupimo reprezentaciju sa ekipe sa foruma, i da ih isprasimo?
                Komsa i ja vas pratimo iz loze
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ko će na kraju igrati ove kvalifikacije? Samo EK i FIBA LS timovi? Dovoljno za ovu boraniju. Jović, Simon, Birča, Mačvan.... Ko će na 5,jbt? Da li će nam Kinezi pustiti Radulju, pa da predvodi mlade nade Jankovića, Božu Đumića, Gagića, Apića(ako ne bude u CZV, što je malo verovatno), možda brat Teja kao 4/5 prospekt.. .

                  P.S. Čak je i Vasa Micić EL igrač, jbt. Ali bez brige, tu je Rebron kao pouzdani bekap Joviću.
                  Last edited by Storm; 24-08-17, 13:58.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Komsa i ja vas pratimo iz loze
                    Ne mogu ni reputaciju stalno da dam.... Zato ostaje
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Velika je sramota za kosarku i Srbiju sto ce Bircevic igrati na EP

                      Comment


                      • Originally posted by 011 View Post
                        Velika je sramota za kosarku i Srbiju sto ce Bircevic igrati na EP
                        Hoce li biti sramota i ako uzmemo medalju sa njim u sastavu?

                        Comment


                        • Originally posted by 011 View Post
                          Velika je sramota za kosarku i Srbiju sto ce Bircevic igrati na EP
                          Velika je sramota sto se gledaju reprezentativci na taj nacin...Nije Bircevic od juce u reprezentaciji i svakako nije zasluzio ovakve gluposti...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by 011 View Post
                            Velika je sramota za kosarku i Srbiju sto ce Bircevic igrati na EP
                            Ja ne znam kako cemo se oporaviti od te sramote. Ima da nas proganja to sledece cetiri generacije, kad god neko od nas ode u inostranstvo ljudi ce na nas pokazivati prstom, smejati se i govoriti "ha-ha, eno ga onaj Srbin, za njih je igrao Bircevic na evropskom prvenstvu". Razmisljam o tome da pocepam pasos i ne izlazim na ulicu od sramote, a kad budem ipak morao da izadjem nakacicu fantomku da me niko ne prepozna. Samo je sreca sto necu da dozivim dan kad u udzbenicima istorije djaci budu morali da se suocavaju s tom sramotom, cenim da ce deca kolektivnu traumu doziveti.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Ohrabrujuće i lepe vesti

                              http://www.b92.net/sport/kosarka/nba...nav_id=1296492
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                On je za drugi topic, ovde je off

                                Comment

                                Working...
                                X