Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam koliko vi imate godina, koji tu nešto vagate ko je u pravu, Saša Đorđević ili Boban Marjanović.

    Mislim kad pročitam ovo, nije mi dobro, a to može da napiše samo neko ko ima nešto protiv Saše Đorđevića pa koristi slučaj da ga opljune.

    malo se zaboravilo kako je to bilo kad je on bio igrač i kad je kasnio na okupljanje reprezentacije iz potpuno istih razloga kao i Bobi
    Samo da pojasnimo, Sale Đorđević je Bog košarke u bivšoj YU i sadašnjoj SR. Igrao sa jednom nogom, pod blokadama, a čekao se poslednji momenat pred važne utakmice gde je donošena odluka da li će igrati ili neće. Uglavnom je igrao. Nikad nije tražio razlog da ne igra, već da igra.

    Sad njega izjednačavate sa Bobanom Marjanovićem, dobroćudnim džinom, koji koliko god bio dobra duša, ima poteškoća da razmišlja svojom glavom (čitaj malo je priglup ili tupav). Đorđević i Marjanović ne mogu da stoje u istoj rečenici, osim ako je Đorđević na nekom slavlju zapevao pesmu od Đorđa Marjanovića. Ono što je Marjanović uradio prošle godine je glupost na kvadrat i kod mene je zaradio odgoman minus, i nikakav dalji njegov angažman u reprezentaciji neće taj stav promeniti. Ako mu se ne igra za zemlju, ne mora, neka sedi u NBA na klupi i neka igra garbage time, dok ga gledaju kao cirkusku atrakciju, a ne ozbiljnog igrača.

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Ja ne znam koliko vi imate godina, koji tu nešto vagate ko je u pravu, Saša Đorđević ili Boban Marjanović.

      Mislim kad pročitam ovo, nije mi dobro, a to može da napiše samo neko ko ima nešto protiv Saše Đorđevića pa koristi slučaj da ga opljune.



      Samo da pojasnimo, Sale Đorđević je Bog košarke u bivšoj YU i sadašnjoj SR. Igrao sa jednom nogom, pod blokadama, a čekao se poslednji momenat pred važne utakmice gde je donošena odluka da li će igrati ili neće. Uglavnom je igrao. Nikad nije tražio razlog da ne igra, već da igra.

      Sad njega izjednačavate sa Bobanom Marjanovićem, dobroćudnim džinom, koji koliko god bio dobra duša, ima poteškoća da razmišlja svojom glavom (čitaj malo je priglup ili tupav). Đorđević i Marjanović ne mogu da stoje u istoj rečenici, osim ako je Đorđević na nekom slavlju zapevao pesmu od Đorđa Marjanovića. Ono što je Marjanović uradio prošle godine je glupost na kvadrat i kod mene je zaradio odgoman minus, i nikakav dalji njegov angažman u reprezentaciji neće taj stav promeniti. Ako mu se ne igra za zemlju, ne mora, neka sedi u NBA na klupi i neka igra garbage time, dok ga gledaju kao cirkusku atrakciju, a ne ozbiljnog igrača.
      boji priglup ili glupav ...bravo majstore

      Comment


      • Birčević će nam kosti pojesti

        Comment


        • pazarite Vasi neke ozbiljnije patike, po mogućstvu adekvatne - obe leve.
          ako nije pao na dupe i prokliznuo se dvadeset puta do sada...manje nije.

          Comment


          • Guduric mora na prvenstvo ali takodje mora da promeni mindset i da zaigra hrabrije. Fale nam igraci koji mogu da promuljaju loptu i iskreiraju nesto za druge.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Guduric mora na prvenstvo ali takodje mora da promeni mindset i da zaigra hrabrije. Fale nam igraci koji mogu da promuljaju loptu i iskreiraju nesto za druge.
              Ali je u odbrani kriminalan.. Iako je naš..

              Comment


              • Originally posted by taliesin View Post
                Guduric mora na prvenstvo ali takodje mora da promeni mindset i da zaigra hrabrije. Fale nam igraci koji mogu da promuljaju loptu i iskreiraju nesto za druge.
                Da, samo, mora i trener da poradi na tome.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Kakva je Vasa smlata od igraca...

                  Comment


                  • Mi i nemamo nešto potrebe da vodimo tri petice, dovoljni su Bobi i Kuzmić, a da imamo po tri igrača na 2 i 3.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Micic,birca i milosavljevic,to je bruka sto nosi dres nacionalni

                      Comment


                      • Je l` treba da reaguje moderacija na ovo prepucavanje oko Saleta, Bobija, Tea & ostalih?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Bobi se taman toliko ubrzao da vise ne ispada po tri metra u odbrani a onda njegovih 20+ poena i gomila skokova dobija na pravom znacaju jer s druge strane ne patimo. Ekipe bez centara koji mogu da opale za trojku imace silnih problema s njim, Italijani danas nisu ni gledali u reket kad god je Bobi bio na parketu.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Možda smo mogli bez ovog turnira, svima kao da je pun k. ovih trening utakmica.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Mi i nemamo nešto potrebe da vodimo tri petice, dovoljni su Bobi i Kuzmić, a da imamo po tri igrača na 2 i 3.
                              Pa ne znam bas da li ce biti dovoljni protiv recimo Litvanaca i Spanaca. Ne pamtim nasu repezentaciju koja nije imala minimum 3 klasicne petice, a sumnjam da ce se nesto menjati i sad, pogotovo sto nemamo dominantne cetvorke koje mogu cuvati petice. Pusti ti ove Italijane, em neozbiljni visoki igraci, em neozbiljna reprezentacija, kakvih ce biti gomila na ovom EP kojima ce Bobi ubacivati po 100p.

                              Da Teo ide, apsolutno ne bi bio problem Micic, jer taj ne bi ni imao minute u tom slucaju, medjutim ovo je vec ozbljna situacija ako ce on biti prva zamena Jovicu, kritican je lik apsolutno.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Koliko smo mi jaki! Ako uzmemo u obzir igrače koji nisu igrali danas to izgleda ovako:

                                Teodosić-Nedović
                                Dangubić-Lazić
                                Kalinić-Simonović-Zagorac
                                Jokić-Bjelica
                                Raduljica-Milutinov-Musli

                                Taj tim bi se prošetao do zlata. Imamo 2 tima za medalju, zašto Bože nikad da pošaljemo drim tim?

                                Comment

                                Working...
                                X