Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta koji moj sine ovo ono

    This is the beginning of your day
    Life is more intricate than it seems
    Always be yourself along the way
    Living through the spirit of your dreams

    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

    Comment


    • Sto bi rekli juzno od Aleksinca - Selac
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • "Gde i kada sam rekao i potvrdio da ću igrati na Evrobasketu 100 odsto?!?!", napisao je Nedović na Tviteru.
        "Sve vas molim, svi radimo zajedno na donošenju prave odluke za moju budućnost. Ta odluka još uvek nije donesena. I ovako mi je dovoljno teško. Nemojte mi još više otežavati i nemojte zbunivati ljude lažnim vestima. Hvala", dodao je Nedović


        Ovo polako prerasta u spansku seriju...ovo nam je najmaleroznije prvenstvo do sad.

        Comment


        • BOBI legendo ...

          Comment


          • Hoće li SK prenositi Akropolis kup?

            Comment


            • Niko nije gled'o Tegija, a ??
              Dočekao igrače ispred "onog" hotela, pričao sa dosta njih, Neda kaže da tek za neki dan kreće da radi sa loptom?! jbg, Vasilije brate, spremi se da grupno izbriljiraš (i pomogneš Jovketu) a onda u 1/4 sa Nemanjom.

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Hoće li SK prenositi Akropolis kup?
                Neko reče negde, da je na areni prenos..

                Comment


                • Originally posted by salelesa View Post
                  Neko reče negde, da je na areni prenos..
                  Arena 1.
                  This is the beginning of your day
                  Life is more intricate than it seems
                  Always be yourself along the way
                  Living through the spirit of your dreams

                  https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                  Comment


                  • A sta mu smeta prenesena izjava da ce igrati stoprocentno, cak i ako na kraju ne ode na EP?
                    Situacije sa povredom se menjaju iz dana u dan, nista nije stoprocentno cak i ako se igrac trenutno tako oseca.

                    Sta ga uopste briga sta mediji prenose i to jos da im se pravda i da ih ispravlja... kao da ga neka izjava, dal lazna ili ispravna, obavezuje na nesto?

                    Comment


                    • Originally posted by Пера Ложач View Post
                      Reprezentacija je nedodirljiva. Svi koji igraju u njoj su moji!
                      Svi koji igraju u njoj su izabrani od stručnjaka, među koje ja ne spadam.
                      Mišljenja sam da reprezentaciju treba uvek podržavati i po svaku cenu.
                      Sviđala vam se ekipa ili ne, sviđao vam se stručni štab ili ne.
                      Reprezentacija nema pojedinačna navijačka obeležja.
                      Reprezentacija je himna.
                      ,,himna...to je kad svi stoje, a sportisti plaču"

                      (Olovka piše srcem).

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        A sta mu smeta prenesena izjava da ce igrati stoprocentno, cak i ako na kraju ne ode na EP?
                        Situacije sa povredom se menjaju iz dana u dan, nista nije stoprocentno cak i ako se igrac trenutno tako oseca.

                        Sta ga uopste briga sta mediji prenose i to jos da im se pravda i da ih ispravlja... kao da ga neka izjava, dal lazna ili ispravna, obavezuje na nesto?
                        Da, klasicno gusenje.
                        Ovaj tvit meni lici na situaciju u kojoj kao da je obecao nesto Unikahi, ili ima dogovor, pa se sada javno pravda da nije rekao da ce da igra za Srbiju.
                        Ako mozes da igras, igraj, ako ne, hvala sto si dosao, sto si umesto da odmaras, bio sa reprezentacijom...
                        Objasni selektoru, da se ne bi uvredio kao prosle godine oko Bobija i to je to.

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Da, klasicno gusenje.
                          Ovaj tvit meni lici na situaciju u kojoj kao da je obecao nesto Unikahi, ili ima dogovor, pa se sada javno pravda da nije rekao da ce da igra za Srbiju.
                          Ako mozes da igras, igraj, ako ne, hvala sto si dosao, sto si umesto da odmaras, bio sa reprezentacijom...
                          Objasni selektoru, da se ne bi uvredio kao prosle godine oko Bobija i to je to.
                          Ispada da ako dodjes u reprezentaciju tamo ce da te muce, razvlace, prebijaju i gaze pa je neophodno dooooobro razmisliti da li ce to covek preziveti. Ljudi odigraju preko 80 utakmica u sezoni, ali ovih 9 u reprezentaciji izgleda da je kljucno. Ako ce negde igrac da se tesko povredi, to ce sigurno da bude u tih 9.
                          Najbolje kada kaze da ce se razmisliti sta je najbolje za njegovu buducnost. Covek je u svojim 20im godinama vec zaradio 5 miliona necega najmanje....obezbedio je svoja pokolenja, ali se brine za svoju buducnost. Sta ima u toj buducnosti, a da je bitnije od sadasnjosti evropskog prvenstva gde mu se pruza najveca sansa da konacno nesto u karijeri i osvoji? Mozda covek misli da ce osvojiti NBA prsten...negde u buducnosti? Ili mu je malo 5 miliona necega, nego u buducnosti ocekuje jos 20 (ipak nije isto jahta od 10 metara i jahta od 17)? Sta nosi ta buducnost za koju se covek cuva koja cini ovu odluku toliko teskom, zna li neko?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ili mu je malo 5 miliona necega, nego u buducnosti ocekuje jos 20 (ipak nije isto jahta od 10 metara i jahta od 17)?
                            Vidi, slozili smo se da je ovo sapunica.
                            Medjutim, ono oko cega ne mozemo da se slozimo je kolicina novca potrebna za zivot. Nemojmo da virimo u novcanike.
                            Neka radi kako misli da je najbolje za njega.
                            Ocigledno je proslo vreme trcanja u reprezentaciju. Sada za mnoge to predstavlja neku dodatnu obavezu, ali vecina od njih (moje misljenje, naravno nije obavezno i da je tacno) mislim da vodi racuna o tome kako ce sredina reagovati. Nekom je bitno drustvo, nekom komsiluk, nekom roditelji, braca / sestre, a nekom imidz i misljenje citave javnosti.
                            Vrlo se lako naviknes na puno, pa je ona jevrejska - da Bog dao da imao, pa nemao u stvari poprilicno ozbiljna kletva.
                            Mozda se nama cini (meni ne) da mu je posle 5m (kako ti kazes) sve jedno, ali zasto se odricati jos potencijalnih 8 (npr. godina) x 700,000?

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              A sta mu smeta prenesena izjava da ce igrati stoprocentno, cak i ako na kraju ne ode na EP?
                              Situacije sa povredom se menjaju iz dana u dan, nista nije stoprocentno cak i ako se igrac trenutno tako oseca.

                              Sta ga uopste briga sta mediji prenose i to jos da im se pravda i da ih ispravlja... kao da ga neka izjava, dal lazna ili ispravna, obavezuje na nesto?
                              Neka se niko ne nađe uvređen, ali meni OVO mnogo miriše na Teovu situaciju!
                              Daj Bože da grešim, ali i za Tea sam predvideo.
                              Pu, pu....

                              Comment


                              • Originally posted by Grof View Post
                                Vidi, slozili smo se da je ovo sapunica.

                                Vrlo se lako naviknes na puno, pa je ona jevrejska - da Bog dao da imao, pa nemao u stvari poprilicno ozbiljna kletva.
                                Mozda se nama cini (meni ne) da mu je posle 5m (kako ti kazes) sve jedno, ali zasto se odricati jos potencijalnih 8 (npr. godina) x 700,000?
                                Izgleda da si ti u pravu.
                                Ljudi koji tako razmisljaju, koliko god da zarade novca - ni za promil nece biti srecniji jer ce im uvek trebati jos...potpuno isto kao onda kada ga uopste nisu imali. Ne razumem kako ti ljudi to ne mogu da shvate, i kada dodju do nekog novca se ne resetuju.
                                Pritom, tih 8x700,000 se mogu izgubiti i u pripremnim predsezonskim utakmicama, na treningu, ma bilo gde. Onaj ko se grcevito toga drzi, bojim se da zivi u velikom zatvoru i strahu. A tamo gde je strah, tamo se misici vise grce i verovatnoca za povredu se povecava. Zacarani krug gde covek u stvari nesvesno radi protiv sebe.
                                Last edited by mmajstor; 23-08-17, 09:58.

                                Comment

                                Working...
                                X